Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto servis Fiat Centar Bogunović

Recommended Posts

logo.jpg

Kompanija od svog osnivanja 1988. godine sledeći tendenciju razvojnog usavršavanja predstavlja danas moderan Auto Centar, koji svojom organizacijom posla i stručnim kadrom garantuje brzu, efikasnu i kvalitetnu uslugu.

Važno je napomenuti da je Bogunović d.o.o. ovlašćeni diler i serviser specijalizovan za održavanje vozila iz grupacije FIAT AUTO S.p.A (Fiat, Lancia)

Svoj renome auto centar gradi na poslovnosti, kvalitetu usluga i posvećenosti klijentima, a razvojnu politiku temelji na zahtevima savremenog tržišta, što dokazuje tehničkom opremljenošću za servisiranje svih sistema na vozilima.

 

slika_Bogunovic.jpg bogunovic_3.jpg
 

* Auto mehanika...................................* Auto elektronika (kompjuterska dijagnostika)

* Vulkanizacija...........................................* Servis i ugradnja auto klima

* Reglaža trapa...........................................* Limarsko-farbarski radovi

* Auto elektrika..........................................* Pranje vozila i dr.

A sve to na preko 1.800m2 zatvorenog radnog prostora podeljenog na savremeno opremljena funkcionalna odeljenja, međusobno odvojena po vrsti usluga, čineći tehnološki zaokružene celine, sa kapacitetom za održavanje voznog parka od oko 6.000 vozila i vlastitim parking prostorom sa pouzdanim obezbeđenjem, što je garancija sigurnosti za poverena nam vozila.

U cilju efikasnijeg rada auto centra razvijena je vlastita računarska mreža koja u svakom trenutku omogućava uvid u kompletan rad auto centra. Na ovaj način stvorena je bogata baza podataka o svim vozilima primljenim u servis po bilo kom osnovu kao i izvršenim radovima na istim, što omogućava brzo i efikasno pretraživanje bilo po zahtevu korisnika ili u slučaju obaveštavanja korisnika od strane auto centra.

Korisnicima auto centra je na raspolaganju i kafe-bar u čijem prijatnom ambijentu mogu da sačekaju završetak intervencija na svojim vozilima.

 

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju sledeće popuste:

- 10% prilikom kupovine originalnih rezervnih delova

- 10% na izvršene usluge prema važećem cenovniku usluga.

Cene redovnih servisa (kao i to šta sve obuhvata redovan servis) prema važećem cenovniku usluga, možete pogledati tako što ćete skinuti (download):

Cene redovnih servisa.pdf

 

Fiat Bogunović će obezbediti da se na svim vozilima grupacije Fiat Auto S.p.A. izvrše na najbolji način popravke van garancije i servisiranje u cilju održavanja vozila, na osnovu tehničkih normi Fiat Auto S.p.A.

 

Obaveza članova FLCS je da prilikom fakturisanja preuzetih delova i izvršenih usluga, daju na uvid ličnu kartu i važeću člansku kartu FLCS radi identifikacije i pripadnosti Klubu i odobravanja navedenog popusta.

 

Bogunović d.o.o.

Tošin Bunar 92b

11080 Zemun, Beograd-Srbija

tel/fax: 011/3190-168

011/3190-130

011/3190-057

Web: Fiat Bogunović

bogunovic_mapa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da probijem led : pre neki dan sam uzeo set sigurnosnih šrafova za alu felne i originalne Fiat /Bosch grejače za moj Punto, usluga je bila :thumbup: & popust za FLCS extra :unworthy:

Milanče je drugarski i profesionalno istepeo sva moja smaranja oko cena i izbora šta uzeti od raznih sitnica za Punta... pogotovo što sam upao u pauzu koju je čovek prekinuo i sve završio brzo :thumbsup:

posle Delte i njihove neljubaznosti, ovo je pravo otkrovenje za nabaku originalnih Fiat delova, jedino je malo čudna ta pauza od 12 do pola 1, ali to je samo nebitna sitnica :welcome:

Pozdrav za Milančeta & Fiat Bogunović : lepo je imati neki ovlašćeni servis naklonjen članovima kluba B):thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ''skupo''...samo jedna reč nije dovoljna da ljudi razumeju na šta misliš :whistle: ...šta si tražio, koji deo, uporedio si sa ostalima i video da je skupo...šta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reči hvale i od mene. Iako nisu uspeli da mi nađu deo za panoramu, svojski su se potrudili :)

Za zle dušice: Tražila sam isti deo na još gomilu mesta, ostali nisu ni pokušali da pokažu interesovanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milanche je legenda, a cena originalnih delova je slična kao i u Delti :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto Milanče zbog obaveza ne može da piše po forumu preneću ja u vezi akcije koja je aktuelna kod njih.

Treba da radim veliki servis na Marei i Lybri pa sam po njegovoj preporuci sačekao akciju koju mi je najavio. FAS im je drastično spustio cene pa su delovi za veliki servis jeftiniji i do 60%.

Ovo su cene delova za moju Lybru:

Filter za ulje-492,47

Filter za vazduh-803,73

Filter za gorivo-1634,24

Filter za klimu-1956,40

Set zupcastog(zupcasti kais+spaner+roler)-5704,37 (ovo je pre akcije kostalo malo preko 12.000)

PK kais-1688,69

Roler pk kaisa-1524,26

Spaner pk kaisa-2897,17

Ovo su Fiatove cene na akciji, koja bi trebalo da traje oko 2 meseca(iz FAS-a kazu da će ako akcija uspe biti produžena do daljnjeg). Na ove cene se ne odobravaju nikakvi popusti i cene su sa Pdv-om.

Akcija obuhvata gotovo 2200 najprometnijih artikala. Primera rad protokomer vazduha za moj auto je kostao 44492,05 sa Pdv-om,a sada 12149 sa pdv-om

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav za milanceta,skoro sam bio kod njega decko me sacekao,docekao pomogao oko nekih stvari sto se tice procene stete...lik za svaku pohvalu :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo cena za Mareu 1.9 JTD 110ks:

Filter ulja-492,47

Filter vazduha-840,44

Filter za gorivo-1634,24

Filter klime-1956.59

Set zupcastog(zup.kais+spaner+roler)-5704,38

PK kais-1688,70

Roler pk kaisa-1524,26

Spaner pk kaisa-2897,17

Pumpa vode-2710,38(ista cena je i za Lybru)

Filter za klimu-1956,40

Filtr za klimu je ovde preskup, kao da je neka greška.

Nije greška, postoji razlika između originalnog i aftermarket filtera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Woodo

Ako pretpostavimo da su ovo sve originalni proizvodi, neshvatljiv je međusobni odnos cena. Filter goriva je na primer konstrukcijski mnogo složeniji (da ne pominjem njegovu važnost u sistemu), a jeftiniji od filtera klime. To mi je čudno. I u poređnju sa drugim ovde navedenim proizvodima, filter klime je preskup.

Realno, filter klime se svodi na ispresavijan filter papir, bez kojeg se može.

Ne mogu da izdržim a da ne iskažem svoje mišljenje o servisu Bogunović. Ako moderator smrata da je to neprimereno na ovoj temi, neka briše slobodno.

2001 sam sa Tipom 1.4 ušao u taj servis zbog problema sa pumpom za gorivo. Kvar nisu popravili, jer nisu provalili da je problem u pumpi (to je kasnije sredio Ninić iz Mirijeva). Namestili su mi novu razvodnu kapu, i uredno uručili račun na oko 300 Dojče Maraka (u dinarima) !!!

Prva stavka je bila (citiram): "Prijem i pregled vozila" u izosu od 100 DM !!! Onih para ! Onih 100 DM !

Platio, izašao i naravno - NIKAD VIŠE !!!

Edited by Mihailovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da možeš da napišeš, možda je bolje u temi o servisima ali nije problem i ako je ovde.

Bogunović je opravdano imao reputaciju kakvu si opisao i to mi odlično znamo.

Međutim od tada, a posbeno u poslednjih godinu dana, od kada su novi ljudi došli u servis stvari su se dosta promenile na bolje. Saradnju koju smo napravili sa njima smo dogovorili isključivo zbog ljudi koji sada rade tamo (između ostalih i Milanče), koji imaju veliko iskustvo u svom poslu (pre Bogunovića radili u Delti) i gazda to odlično zna.

Ti isti ljudi ne dozvoljavaju da se dešavaju stvari koje si opisao i dokle god bude tako imaćemo saradnju sa njima. Niko ne želi da se bruka zbog tuđeg nemara.

U vezi filtera, ovaj originalni ima aktivni ugalj u sebi i zbog toga je skuplji od neoriginalnog. Neću da ulazim u to da li je zbog jednostavnije konstrukcije opravdano skuplji od filtera goriva jer to nije tema za ovu diskusiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je makar i jednom :yes imao prilike da iskusi Milanchetov :welcome: profesionalizam i ljubaznost :clap:

bice mu jasno o cemu svi ovi ljudi pisu pre mene :coffee:

a ja ga znam :whistle: dok je jos radio u ovlascenom Fiat partneru na BBrdu :whistle: ,a upoznali smo se sasvim slucajno,kada sam uzimao neke orginalne delove za moj bivsi auto Fiat Mareu :p

Jako visok nivo usluge :rolleyes: i izuzetna strucnost :smoke: i iskustvo B) na polju rada sa rezervnim delovima,kako novijih tako i starijih modela automobila omiljenih nam marki :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Milancheta ili ko vec odgovara u njegovo ime. Interesuje me veliki servis za Lancia Kappa 2.0 20v 114kw. Koliko kostaju delovi, ugradnja. Da li se dobija garancija na ceo servisni interval. A pri tom mislim na 120k km koliko inace i iznosi. Interesuje me i koliko kosta protokomer za moj motor. Inace kod mene je varijanta sa plasticnom granom i elektronskom pedalom gasa. Mislim da je isti takav motor i u lybri samo je 110kw. Pretpostavljam da ne odgovara protokomer sa kappe koja ima metalnu granu i sajlu gasa.

Edited by Srdjan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Milancheta ili ko vec odgovara u njegovo ime. Interesuje me veliki servis za Lancia Kappa 2.0 20v 114kw. Koliko kostaju delovi, ugradnja. Da li se dobija garancija na ceo servisni interval. A pri tom mislim na 120k km koliko inace i iznosi. Interesuje me i koliko kosta protokomer za moj motor. Inace kod mene je varijanta sa plasticnom granom i elektronskom pedalom gasa. Mislim da je isti takav motor i u lybri samo je 110kw. Pretpostavljam da ne odgovara protokomer sa kappe koja ima metalnu granu i sajlu gasa.

Poštovani,

prvo da Vam se zahvalim na pitanju, a potom i da Vam dam odgovore.

Filter ulja-524,47 (ugradnja 772,00)

Filter vazduha-803,73(ugradnja 472)

Filter goriva(ako ga vozilo poseduje)-2663,99(1073,50)

Filter klime-3609,90(ugradnja 472)

Set zupcastog(zup.kais+španer+roler)-11399,71

Klinasti kais-4275,71

Gornji roler kl.kaisa-4436,74

Donji roler kl.kaisa-7564,03

Zatezac kl.kaisa-17750,74

Ugradnja svih kaiševa i španera iznosi 3757,25 (dok traje akcija), što se tiče garancije, na delove imate 12 meseci. Takodje bih vas zamolio za broj šasije, jer ne mogu sa sigurnošću znati koji vam je protokomer ugradjen (jedan tip je 62646,70 a drugi koji je na akciji je 5798,64)

Srdacan pozdrav

Koliko izadje zamena zupcastog za 1.9 16v 103kw(140ks) i da li je i to obuhvaceno akcijom?

Poštovani,

ovaj set nije bio na akciji,medjutim kontaktirali smo FIAT Srbiju i dobili smo uveravanje da će i ovaj set od sutra ili prekosutra biti na akciji.

Kada od Fas-a dobijemo odgovor, istog trenutka vas obavestavamo.

Hvala i srdacan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani imenjače, interesuje me da li je kod vas u ovoj prolećnoj akciji i prvi servi za Classica 1.3 multijet-a, i koliko to sada košta. Budite fer sa cenama, nemojte da me terate da iz Mladenovca pucam u Novi Sad. Zašto dozvoljavate da vam tolike mušterije putuju i po 120 km u servis koji je jeftiniji za 5000 din. Zar vam tolika razlika u ceni odgovara da Stojanov pobere sve mušterije južno od Beograda.

Edited by milanml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani imenjače, interesuje me da li je kod vas u ovoj prolećnoj akciji i prvi servi za Classica 1.3 multijet-a, i koliko to sada košta. Budite fer sa cenama, nemojte da me terate da iz Mladenovca pucam u Novi Sad. Zašto dozvoljavate da vam tolike mušterije putuju i po 120 km u servis koji je jeftiniji za 5000 din. Zar vam tolika razlika u ceni odgovara da Stojanov pobere sve mušterije južno od Beograda.

Poštovani Milane,

u prilogu ću Vam dati cene prvog servisa za Fiat punto classic 1.3 mjtd sa usugama.

Filter za ulje(Purflux)-1004,45

Filter za ulje(Ufi)-817,55-Nažalost ne mogu znati koji ide filter dok se fizicki ne vidi

Filter za vazduh-1244,82

Filter goriva-2842,05

Filter klime-1852,02(ako imate klimu)

Kod nas sipamo ulje Selenia WR 5-40 i cena je 850.00 po litri

Zamena ulja i filtera-594,72

Zamena filtera vazduha-363,44

Zamena filtera goriva-826,00

Zamena filtera klime-363,44 Cene su sa PDV-om.

Moram vas podsetiti da kao clan Fiat-Lancia Club-a imate popust od 10% na delove i usluge, kao i da je ovo zvaničan cenovnik za delove od strane Fiat Automobili Srbija po kojima bi trebalo da rade svi ovlašćeni servisi u mreži. Jedina razlika u ceni bi mogla da bude na uslugama ugradnje delova, ali iskreno mislim da tu nema velikih oscilacija.

Srdačan Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala imenjače,

E pa ovo je već nešto, ova razlika je taman za gorivo i putarinu koju bih platio do Novog Sada :thumbsup:

:welcome: :welcome: :welcome:

Čućemo se u aprilu da zakažemo prvi servis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala imenjače,

E pa ovo je već nešto, ova razlika je taman za gorivo i putarinu koju bih platio do Novog Sada :thumbsup:

:welcome: :welcome: :welcome:

Čućemo se u aprilu da zakažemo prvi servis.

Hvala Vam puno i sve najbolje

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav milanche.

Zanima me koliko bi izasao servis zamene kaiseva (bez filtera i ulja),znaci kaisevi,roleri,spaneri,PK kais model sa klimom.I zamena dihtung-a ventil dekla.

Fiat Bravo-a 1.9JTD 2001 Godiste model 100ks(74kw).

I naravno + cena za ruke kolika je.

Unapred hvala.

P.S. Da li radite ugradnju Xenon-a i kolika je cena,a ako ne,koliko je zamena sijalica za moj model,samo kratka svetla

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Poštovani,

cene kaiševa i španera su sledeće:

Set zupcastog kaiša-5704,37(Zupčasti kaiš+roler+španer zupčastog kaiša)

Klinasti kaiš-2394,05

Roler kl.kaiša-1524,27

Španer kl.kaiša-2897,17

Zaptivka poklopca ventila-1147,05

Cene su Vam sa PDV-om, a što se tiče zamene, zamena kaiševa i španera je 3290,45(dok traje akcija)a zamena dih.dekle je 826,00

Ugradnju Xenona ne radimo,a zamena sijalice je 354,00 dinara.

Srdacan pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru.

Samo jos jedno pitanje,da li se zna do kada je ta akcija?

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...