Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Auto servis Fiat Centar Bogunović

Recommended Posts

pozdrav Milance interesuje me za fiat stilo 1.6 2001 god ,76 kw cena delova za generalnu motora odprilike i sta sve ide ako vam nije problem da mi napisete i da li je moguce kod vas sve naruciti tj da li imate sve navedeno ,unapred zahvalan .

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav Milance zaboravih da vam ostavim broj sasije za stilo 1.6 za generalnu ZFA19200000038213 i jos da pitam koliko bi kostalo sve sa delovima vasim i rukama  .unapred zahvalan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/13/2017 at 6:41 PM, dekisa said:

ZFA19200000038213

Poštovani,

 

Gornja garnitura dihtunga-15320 dinara

Leteci lezajevi-11568 dinara

Lezeci lezajevi-16935 dinara

Karike-35970 dinara

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Milanche. 

Imam Fiat Bravo 1.9 mjet 110kw 2008.

poslij ciscenja egr ventila, auto mi sad na nekih 1500 obrtaja konatantne voznje trza sitno. Ili u mjestu kad ga drzim na iatim obrtajima motor se trese. Da li moze biti da egr ne valja ili da ima propustanja zraka kraj njega.Nema greske nikakve na diagnostici. I auto vice normalno. Hvala unapred

Edited by SYNYSA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SYNYSA

 

Poštovani,

 

Valjalo bi zatvoriti EGR ventil mehaničkom blokadom i probati vozilo. U slučaju da se problem ne javlja, definitivno je uzrok neispravan EGR.

Miloš Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Milose, moram to uraditi. Trenutno sam u Svedskoj pa u decembru dolazim. Javim ako rijesim problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Croma 194 1.9 110KW Emotion 2005

Postovani,

 

Imam panorama krov i kod selektora panorame tastere za iskljucivanje tilt senzora kao i volumetrijskih ultrazvucnih senzora koji su takodje u sklopu svetla na plafonu.

 

Preko multiecuscan sam u body centrali aktivirao alarm koji je bio disabled. Eh sad, znam da u zavisnosti od odabira drzave zavisi i nacin audio signaliziranja alarma, medjutim kod mene zvuka u opste nema. Sirena bi trbala da se nalazi iznad tapacirunga prednjeg desnog tocka, to je ostalo jos da proverim da li je tu u opste i ako nije, da li je fabrika bar ostavila prikljucak za istu, kao i za prekidac haube bonnet switch... Bonnet switch sam vec simulirao preko B konekora i pina 24 koji sam premostio prema masi radi testiranja.

 

Eh sad, ono sto sam primetio je da kada se alarm naoruza, ne aktivira se kada pomeram ruku ispred onih ultrazvucnih senzora na plafonu. Ne trepcu zmigavci kao kada otvorim vrata kada je alarm aktivan. Kada pritisnem one dugmice za iskljucivanje tilt senzora ili ultrazvucnih, dugmici zasvetle nekoliko puta i kao da je sve ok... Mozda su mi samo ultrazvucni senzori neispravni?

 

Dakle zelja mi je da osposobim alarm koji vec postoji na autu, svaki savet bi mi dobro dosao, voljan sam cak i navratiti do vaseg servisa, jer koliko sam razumeo servisirate fabricke meta alarme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani , koliko bi me kostala zamena dihtunga i obrada glave za fiat bravo 1,2 16v, 2001 god. Sa vasim delovima. Dihtung je vec menjan pre tri godine, i glava obradjivana ,ali se problem opet javio - auto nabija kompresiju u rashladni sistem i dimi na izduvu.Nije pomesao ulje i antifriz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/9/2018 at 11:45 PM, S.V.E.T.A. said:

Pozdrav!

 

Da li je moguce poruciti nesto sa ovog sajta preko vas?

Na primer ova gepek patosnica:

http://store.lancia.com/it_it/car-accessories/lancia-delta/protezione-rigida-vano-bagagli.html

 

Unapred zahvalan...

Poštovani,

 

patosnica gepeka se naravno moze poruciti preko nas i cena sa popustom od 10% za clanove kluba je 11407 dinara. Rok isporuke 10-12 dana.

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

9 hours ago, lomisa said:

Postovani , koliko bi me kostala zamena dihtunga i obrada glave za fiat bravo 1,2 16v, 2001 god. Sa vasim delovima. Dihtung je vec menjan pre tri godine, i glava obradjivana ,ali se problem opet javio - auto nabija kompresiju u rashladni sistem i dimi na izduvu.Nije pomesao ulje i antifriz.

Poštovani,

 

zamolio bih Vas za broj šasije od vozila, radi sto tacnijih informacija.

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, lomisa said:

ZFA18200005091298

FIAT BRAVA 1,2

Poštovani,

 

dihtung glave iznosi 4692 dinara, obrada , demontaza i montaza glave iznosi 14400 dinara. U ovu cenu nisu ukljucene gumice ventila, vodjice i ostali dihtunzi...

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milanche

 

S obzirom da sam čuo dosta preporuka za Vaš servis,obraćam Vam se sa jednim pitanjem :

 

Naime,u toku vožnje mi se upalila žuta lampica "check engine" koja se nalazi ispod merača broja obrtaja.Ono što sam primetio je da se istog momenta skazaljka za merenje temperature motora zakucala na minimum tj pala na nulu.Sve to se dešavalo na nizbrdici i u leru (ako to nešto znači kao info).Nakon izvesnog vremena se ugasila i skazaljka za temperaturu se vratila negde ispod sredine,a zatim se ponovilo sa paljenjem lampice i padanjem skazaljke na nulu.

 

Da li biste na osnovu iskustva mogli da mi bar okvirno kažete o čemu se radi,kakav kvar je u pitanju i otprilike cenu popravke.

Pošto radim od 07:30-15:30 kako bismo mogli da organizujemo prijem vozila (eventualno subota)?

 

Hvala unapred i nadam se skoroj saradnji.

 

Pozdrav,Miloš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav @Milanche,

 

Gledao sam jednu AR Djulijetu 2012o godiste za kupovinu ali joj ne radi DRL LED napred (prijavljuje gresku "check daytime running lights"). Zanima me koliko okvirno kostaju kontroleri za te led diode? Pretpostavljam da je problem u njima obzirom da ne radi niti jedna dioda u oba fara.

 

Hvala unapred

Milos

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, shomispc said:

Pozdrav @Milanche,

 

Gledao sam jednu AR Djulijetu 2012o godiste za kupovinu ali joj ne radi DRL LED napred (prijavljuje gresku "check daytime running lights"). Zanima me koliko okvirno kostaju kontroleri za te led diode? Pretpostavljam da je problem u njima obzirom da ne radi niti jedna dioda u oba fara.

 

Hvala unapred

Milos

 

Ne mogu edit pa moram ovako:

ZAR94000007132653

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/5/2018 at 2:14 PM, shomispc said:

Ne mogu edit pa moram ovako:

ZAR94000007132653

Poštovani,

 

centralna jedinica za DRL iznosi 15126 dinara. Nemamo je na stanju i rok isporuke 10-12 dana.

 

S' poštovanjem 

Milan Đorđević

AC Bogunović

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, 

 

Hvala puno, recite mi samo da li takva jedna ide po faru ili je to za oba? 

 

Hvala unapred,

Milos

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/7/2018 at 8:53 AM, shomispc said:

Postovani, 

 

Hvala puno, recite mi samo da li takva jedna ide po faru ili je to za oba? 

 

Hvala unapred,

Milos

 

Poštovani Miloše,

 

jedna centrala ide za oba fara.

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani @Milanche,

 

Punto Classic 1.2 pri ubrzanju na oko 60 km/h počinje da trese i to poprilično. Trese sve dok se dostigne 70-75 km/h. Što je ubrzanje jače, auto se više trese, ako se postepeno ubzava, bez jakog gasa, skoro da se i ne oseti. Na nižim i višim brzina nema nikakvih problema.

 

Šta je najverovatniji uzrok problema?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

najverovatnije je u pitanju krst poluosovine i postoji mogucnost i flansna poluosovine da je u problemu. Za sve ostale informacije okrenite nas servis na 011/3190-168 opcija 1

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja :)

 

Kontroler je dobar i greska je u faru, ali auto ima i problem sa ventilacijom.

 

Da li mozete da mi proverite cenu motorcica za recirkulaciju i i kontrolera za levo/desno/miks vazduha? 

 

Na dijagnostici prijavljuje gresku za ovo.

 

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

motoric za recirkulaciju iznosi 7108 dinara, a za miks vazduha 6074 dinara.

 

Nemamo delove na stanju, rok isporuke 10-12 dana.

 

S' poštovanjem

Milan Đorđević

AC Bogunović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...