Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

^^^ 11.5eur je cena, ali će poskupeti uskoro. :)

Ukoliko želite pun pogodak onda stavite Stag 300 Plus.

Cene su sledeće:

Stag 300 Plus - 510eur

Stag 4 Plus - 480eur

Popust ostvarujete ukoliko imate karticu FLCS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima! Je l"ima neko objasnjenje zasto originalne svecice ne rade dobro kada auto ide na gas? Konkretno-1.2 16V motor u Puntu sa Landi uredjajem. Majstor je insistirao na Brisk svecicama, govoreci da sa orig NGK trokira. Nisam imao kad da se uveravam, pa se pitam da li je to stvarno tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima! Je l"ima neko objasnjenje zasto originalne svecice ne rade dobro kada auto ide na gas? Konkretno-1.2 16V motor u Puntu sa Landi uredjajem. Majstor je insistirao na Brisk svecicama, govoreci da sa orig NGK trokira. Nisam imao kad da se uveravam, pa se pitam da li je to stvarno tako.

http://www.brisk.rs/proizvodi/svecice/auto/silver/

http://stag.rs/brisk-silver-svecice-za-gas/

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitah sa gornjih linkova o cemu je tu rec. nego mene uvek zanima direktno iskustvo korisnika proizvoda/usluge. zato i pitah za iskustva...dok se moje ne podigne na neki visi nivo, bar kada je rec o BRISK svecicama). e, sad nesto sasvim trece. istrazivao sam malo o TNG pumpma u inostranstvu i naidjoh na neke sajtove gde se prodaju adapteri za tocenje TNGa. Kljucno pitanje-da li je nas ''srpski'' prikljucak kompatibilan sa svim sistemima za tocenje TNGa u EU? Za Madjarsku i Austriju znam. Drugar je isao. Sta je sa SLO,GER, ITA, SUI, FRA? Necija iskustva? Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da li je nas ''srpski'' prikljucak kompatibilan sa svim sistemima za tocenje TNGa u EU? Za Madjarsku i Austriju znam. Drugar je isao. Sta je sa SLO,GER, ITA, SUI, FRA? Necija iskustva? Hvala unapred!

Nije kompatibilan sa svim. Slovačka, Italija, Češka, Poljska, jedan deo Nemačke imaju isti priključak kao i naš, dok Francuska, Holandija, deo Nemačke, Belgija imaju drugačije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAŠA FIRMA MAKEDO-GAS D.O.O. ŽELI VAM SVIMA SREĆNE NOVOGODIŠNJE I BOŽIĆNE PRAZNIKE!

U NAREDNOJ GODINI ŽELIMO VAM PUNO USPEHA, ZDRAVLJA I SREĆE, A I DRUŽENJA.

KAO MALI ZNAK PAŽNJE, POKLANJAMO 8 x SILVER LPG SVEĆICE (u vrednosti od 450din/kom) PRVOJ DVOJICI ČLANOVA KOJI SE JAVE OVDE ;)

:close:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ! Takodje Vam zelim dosta uspeha i da nastavite u istom stilu ! :fun:

p.s.

Nisam clan ! ;)

Hvala, takodje! Jako kvalitetni proizvodi, provereno, i ulazete u sport sto je za svaku pohvalu. Samo tako nastavite !

Jel da računamo da ste se prijavili? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su se Mijailović i Dellas prijavili :))

Tako da je gotovo sa poklonima :)

A Vas dvojica mi pošaljite na PP marku i model vozila, godište, zapreminu i snagu motora, kao i broj motora ukoliko imate :))

Bez mene ovaj krug ! ;)

Zelje ostaju ! :D

Onda Jevtic_Ognjen dobija drugu nagradu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne informacije za sve trkace, radili smo mali test. Probali smo auto sa "obicnim" svecicama koje nisu bile brisk i sa brisk silver racing svecicama i merili vreme na 402m iz mesta (preko GPS-a) i auto ide u proseku za 0,150s brze sto je ogromna razlika samo za promenu svecica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelim da pohvalim upravu Makedo gas-a. Preuzeo sam svecice i dobio odgovarajuce za punta i ako te svecice nisu bile na akciji vec su bile skuplje. Bravo momci i srecna vam Nova godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko kosta ugradnja plina u Z10? 2007 god. koji uredjaj se ugradjuje i koja je zapremina boce koja ide u mesto za tocak? i naravno koja garancija se daje?

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Uređaj je Apolo, zapremina boce je 42L, a garancija je 5 godina ili 150.000 pređenih km. Cena ugradnje je 500eur.

Ukoliko ste član fiat lancia kluba onda imate popust koji je naveden u prvom postu ove teme. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan snimak pre i posle stavljanja brisk silver svecica. Da napomenem da sam jos i KN filter zamenio novim, ostalo je sve isto cak na prvom snimku nisam imao zadnja sedista pa je auto bio i laksi.

PRE:

POSLE:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...