Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Firma Makedo-Gas d.o.o. u saradnji sa kompanijom BRISK počinje kampanju pod nazivom "Zaustavimo pirateriju - kupujmo samo original".

Na ovu ideju je došla firma Makedo-Gas d.o.o. inspirisana sve učestalijim žalbama kupaca tj. korisnika "kineskih" kopija svetski poznatih svećica. Pored toga što im automobili ne rade kako treba i gorivo ne sagoreva dobro, javljaju se i drugi problemi kao što su oštećenja na sistemu za paljenje.

Stoga firma Makedo-Gas d.o.o. i češka kompanija za proizvodnju svećica BRISK apeluju na sve potrošače da dobro obrate pažnju na svećice pre kupovine i kupuju svećice proizvedene u EU!

429218_297625676967448_100001600556405_777609_14748759_n.jpg

Može se utvrditi na više načina dal je svećica original ili ne:

Npr. na nekim svećicama se lako skidaju oznake ispisane na keramici, a to ne sme da se desi jer kad fabrika proizvodi original ona prvo stavlja štampu pa tek onda lak preko. Takođe se kod nekih svećica vidi razlika u materijalu, ili loše podešenim zazorima (najbolje se vidi kod svećica sa dva ili tri kraka - različit je razmak bočnih elektroda).

Kupovinom direktno od uvoznika ili na proverenim mestima možete izbeći kupovinu "kineskih" svećica. Račun morate uzeti svaki put jer većina kopija ulazi u zemlju bez propratnih papira, narodski rečeno "na crno". Za sada se najmanje kopiraju svećice proizvedene u zemljama EU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, momci! Interesuje me koliko bi me iznela ugradnja sekvent plina u Fiat Stilo 1.6 16v? :welcome:

450eur. Od te cene odbijte popust za članove kluba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Tesko pali na plin predpostavljam da su u pitanju svecice sta mi preporucujete koje da kupim.

Na benzin pali odlicno.

Upitanju je Fiat Brava 1.6 16v 97god.

Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Preporučujemo model DR15YS-9. Što se tiče paljenja na gas to se nikad ne preporučuje, već po pravilu auto treba da palite na benzin, malo ga zagrejete pa tek onda prebacite na gas. Svakako, kada promenite svećice ako se ne promeni ništa onda treba da pregledate plinski uređaj.

Srdačan pozdrav,

Dragan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.

Zanima me koji plinski uredjaj preporucujes za Lancia Libra 2.0 sw sa 20 ventila i 5 cilindara i koliko bi kostala ugradnja.

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preporučujemo STAG 300 ISA2, a cena je 620eur sa popustom za članove foruma. Uz ugradnju dajemo gratis LPG svećice BRISK.

Garancija je 2 godine ili 50.000 pređenih km.

Pozdrav.

Zanima me koji plinski uredjaj preporucujes za Lancia Libra 2.0 sw sa 20 ventila i 5 cilindara i koliko bi kostala ugradnja.

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove sezone potpisali smo ugovor sa Zoranom i Nikolom Miljkovićem i tako postali sponzor najmlađem trkaču na našim prostorima koji je osvojio šampionat 2011. godine u klasi mali N, na brdskim i kružnim stazama. Njegova nova Honda Civic Type-R, koju će prvi put provozati ove godine na trkama do 2000 kubika, nosi BRISK svećice iz serije Racing/Tuning sa aktivnim delovima izrađenim od srebra.

Više informacija uskoro na sajtu http://www.briskracing.rs/

72957_319497531453187_112224148847194_750537_164.jpg538475_318604551542485_112224148847194_748636_54.jpg578437_319497594786514_112224148847194_750538_17.jpg

580572_319499518119655_112224148847194_750570_54.jpgBeogradski_reli_28_04_2012_20120428191853.jpgHonda_Civic_type_R.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz zanimaju me svecice za mareu 16.16v seqvent plin mislim da je ac plin u pitanju ali ako je bitno provericu i jos da napomenem da se auto vozi skoro 100% na plin jer taksiram sa njim.Dal imate predstavnistvo u Novom Sadu ili saljete postom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo obaveštenje za one koji voze TWIN SPARK mašine.

Komplet od osam svećica u SILVER varijanti košta 50eur!

smile.gif

Mene zanima da li se ove svećice dobijaju uz ugradnju TNG uređaja u TS motor?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naš servis za ugradnju auto gasa jedini je ovlašćeni servis u Srbiji od strane poljske firme AC. Posedujemo sertifikate za ugradnju STAG uređaja, a više informacija pogledajte na www.stag.rs

Takođe, pogledajte i naš sajt o auto gasu na kojem možete pronaći dosta korisnih informacija.

www.autogasservis.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav koja bi bila cena ugradnje gasa na puntu abarth 1.8 hgt

Cena bi bila 490eur. Uređaj je Apolo Clever, garancija je 5 godina ili 150.000 pređenih km. Kao član fiat-lancia kluba ostvarujete popust koji je naveden u prvoj poruci u ovoj temi.

Koliko kosta zamena dizni landirenco II?

Koliko bi kostala ugradnja plina za Alfu 166 2.5 V6....?

Da bi mogli da Vam kažemo cene za ugradnju plina i zamenu dizni potrebni su nam još neki detalji. Najbolje je da pozovete naš servis na broj 011-6301-317. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena servisa plinskog uredjaja na 10000 km tj redovan servis ? Ac Stag 4 plus je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav jel moze savet za ugradnju plina u Daciu Sandero 1.4 55kw, 75hp, 2010god, koji plin mi vi savetujete, ja sam cuo da je kombinacija tomasetto i ac stag 300Isa2 (ili ac stag 4+) pun pogodak? Koliko bi to kostalo kod vas i jel imam clanski popust? Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...