Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Slike našeg servisa i ugradnje auto gasa :)

553337_520376881335340_559713070_n.jpg

Jel ovo ondaj punto što je dolazio 17 puta da se podesi plin da radi kako treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je ugradnja plina za Punta mk1 1,1 55 konja ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je ugradnja plina za Punta mk1 1,1 55 konja ???

430eur. 7 godina garancije. :)

Slike našeg servisa i ugradnje auto gasa :)

553337_520376881335340_559713070_n.jpg

Jel ovo ondaj punto što je dolazio 17 puta da se podesi plin da radi kako treba :D

Bio je 10 puta kod nas i imao je problem sa senzorima temperature i diznama. Nažalost greška nije naša već uvoznika opreme, a koji je jedini za SRB.

Iz tog razloga smo počeli sami sa uvozom novih uređaja (setova), koji se ovom prilikom prvi put pojavljuju na našem tržištu. Na te uređaje dajemo 7 godina garancije i tvrdimo da su najbolji na tržištu, kako našem tako i svetskom. Radi se o brendu LPGTECH.

Share this post


Link to post
Share on other sites

430 e ???

Motor je s jednom diznom ??

Znamo da je sa jednom. Po novom zakonu kod Vas mora da se ugradi Lambda Control System da bi auto mogao da dobije atest. Nažalost taj sistem košta kao i sekvent, a zakon nismo pisali mi.

Vi možete na sopstvenu odgovornost ugraditi i običan sistem od 300eur, samo što nećete moći da dobijete atest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Želimo da vas upoznamo sa jednim od, trenutno, najkvalitetnih brendova u segmentu auto gasa. U pitanju je brend LPGTECH. Napravio ga je bivši inženjer kompanije AC, koji je dizajnirao uređaje kao što su STAG 200, STAG 300...

 

Više informacija imate na sajtu www.lpgtech.rs

 

Takođe vas podsećamo da na našem sajtu www.autogasservis.rs imate dosta korisnih informacija vezanih za auto gas!

 

lpgtech-akcija.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani

zvao sam danas i dobio informaciju da za 430 eur mogu kod vas da ugradim LPGTECH sekvent u Fiat Stila 1.6 16V

 

Da li za nas nekompletne clanove foruma vazi ikakav popust?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Da li za nas nekompletne clanove foruma vazi ikakav popust?

 

Kako misliš ''nekompletne''? :D

Svi su članovi foruma kompletni ;), a da li će biti i članovi Kluba je stvar izbora. Popust u principu važi samo za ljude sa karticama (članove Kluba).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro ćemo napraviti jednu ponudu (možda već i danas) koja će važiti za sve članove foruma i kluba. Razlog je taj što postoje članovi foruma koji nisu članovi kluba, a dosta su aktivni i ne želimo da ih izostavimo. Naravno, akcija će biti vremenski ograničena, a posle isteka tog vremena važiće samo za članove kluba.

 

Što se tiče LPGTECH uređaja, na njega ne dajemo dodatne popuste jer je isti već na akciji i u ponudi po minimalnoj ceni. U ugradnju LPGTECH uređaja uračunate su gratis LPG svećice, kompjuterska dijagnostika, točak boca, punjenje plina kod čepa benzinskog rezervoara (ukoliko je moguće staviti ga tu) i 7 godina garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

e ovako, auto (marea 1.6 16v 2000.) sam kupio prosle godine u oktobru i posle 15-ak dana sam ugradio sekvent plin, AC STAG 4+, tomaseto isparivac, valtek dizne 3 ohma. Ugradnju mi je uradio lik koji vec nekoliko godina radi sa plinom i smatram ga za skroz OK majstora, a inace se i znamo bas dugo. Sve je idealno, osim potrosnje. Na pocetku je potrosnja bila 14,5 l, sve gradska voznja, Obrenovac. Posle zamene neispravnog termostata i krpljenja zadnjeg lonca (a dosli i topliji dani), potrosnja je pala na 13 - 13,5 l. Posle svake potrosene boce sledi stelovanje u voznji, mapiranje i sve sto ide uz to, i sve je idealno, ali potrosnja stoji kako stoji. Auto ide isto i na benzinu i na plinu, nemam bas nikakve probleme, tipa trzanja, gusenja... Poslednji put smo razbusili dizne sa 1,8 na 2,0 i smanjili pritisak na isparivacu na 1,15 bara, ali dzaba, opet 13,5l! Merio sam potrosnju benzina (upalila se lampica za rezervu, sipano 10l i vozeno do paljenja lampice, potrosnja benzina ispod 9i). Radio sam i dijagnostiku, sve je OK. Vozim normalno, nema nekog divljanja. Jedno vreme potrosnja mi je bila 12,2, pa se opet vratila na 13-13,5. Pre 15-ak dana sam isao na otvoren put (Ibarska, 300km u jednom pravcu), potrosnja bez klime 7,4i, sa klimom 7,9i, sto je po meni idealno! Jugo mi je trosio vise! Znaci mene ubi samo grad! E sad pitanje, da li imate predstavu sta je problem kod mene i da li uopste ima problema (jedni kazu da to normalna potrosnja za moj auto, drugi kazu da je mnogo)? I interesuju me BRISK svecice, koje mi preporucujete i koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj auto bi trebalo da troši oko 10-11 litara plina (po pravilu). U svakom slučaju, da bi se utvrdilo šta ne valja, auto bi morao da dođe kod nas u servis, gde bi ga nakačili na gas analizator i dijagnostiku i na taj način utvrdili kakvi su izduvni gasovi i parametri. Nakon toga, ukoliko je sve ok sa smešom, onda bi prešli na detaljniji pregled vozila.

 

Svećice takođe mogu da podignu potrošnju za toliko. Koliko su km prešle?

 

BRISK svećice za taj auto koštaju 500din po komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast na extra brzom odgovoru! Svecice nisam menjao od kada sam uzeo auto, tako da nemam pojma koliko su presle i valjalo bi ih zameniti! Mozete li mi reci orijentacionu cenu za taj "zahvat"? I da li bi bilo pametno da prvo zamenim svecice, pa posle provere potrosnje sa novim svecicama da dodjem kod vas na detaljniji pregled.

P.S. imam clansku kartu, ako nesto znaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da su svećice stare i da su sigurno prešle dosta, prvo promenite njih, proverite potrošnju pa nam javite šta se dešava. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na brzim odgovorima! Videcemo se ovih dana, doci cu do vas da kupim svecice! Sve najbolje i hvala jos jednom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel radite mozda sutra? Sad sam saznao da idem ujutru za Bgd, pa bih svratio da uzmem svecice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazio sam juce, uzeo svecice, namontirao! Javljam rezultate!

Stare svecice su mi bile 3 bosh i 1 neka francuska!?

Edited by caxony

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa na to sam mislio naravno :) nas bez clanskih kartica. A iskreno nisam ni shvatio koliko kosta i gde se prijavljuje za tu karticu.

 

 

Ugradjen LPG TECH u subotu u Makedo gasu.

Za sada sam prezadovoljan, plus mi se auto preporodio dodatno i sa stavljanjem svecica kod njih.

Po mojem zahtevu prekidac je postavljen gde sam zeleo.

Moje pohvale takodje i za posvecenost. Nisu odustali do kasnije u noc da bi ispostovali zavrsetak instalacije tog dana iako su bili u velikoj guzvi.

 

IMG_20130904_175411.jpg  IMG_20130904_175421.jpg

IMG_20130904_175444.jpg  IMG_20130904_175457.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Slike našeg servisa i ugradnje auto gasa :)

553337_520376881335340_559713070_n.jpg
 

 

Mom puntu je vreme za servis plina, zanima me da li treba da zakazujem dolazak ili ne i koja je cena servisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...