Jump to content
FAS Goran
v.alek

Ford Focus C-Max

Recommended Posts

Bravo je na prodaju kao sto znate a njega je privremeno zamenio focus c max 2004. Auto je bio kod mene u porodici tako da je super ocuvan.

2004 god

97.000km

1.6 tdci 110ks (ide ko zmaj)

prosecna potrosnja (voznja po Beogradu) 5l / 100km

-od opreme ima bukvalno sve sem koze, oprema je GHIA

automatska svetla

automatsko paljenje brisaca

board computer

komande na volanu

tempomat

tonirana stakla

zavesice pozadi

stocici na zadnjim sedistima

zadnja sedista podesiva + se obaraju i skidaju

naravno digitalna klima

SONY fabricko ozvucenje sa 14 zvucnika

i jos mnogoooo toga...

9AzAA.jpg 9AR2A.jpg

9BtXS.jpg 9ClQ0.jpg 9CZKi.jpg

9DdI9.jpg 9DlbA.jpg 9Dva9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor je fantastican !!! auto ide bukvalno kao 1.9jtd a trosi nista ! sto se opreme i udobnosti tice super je imao sam priliku da putujem par puta s njim iz italije do srb dok ga je vozila moja maceha...pravi porodicni auto..naravno ja sam ga uzeo trenutno za sebe jer se dosta vozikam a bravo je poprilicno trosio (po gradu) a ima i zimske gume i skoro mu je uradjen servis tako da nisam u tom pogledu trebao nista da menjam....sto se cene tice znam da je tamo oko 5000e naravno sa malom kilometrazom i garancijom mada ima i za 4000 da se nadje neki bzvz....a kod nas je oko 7500-8000e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam birao auto, prvi izbor posle Libre mi je bio bas takav c-max. Presudilo je to sto su svi bili u fazonu da je Ford super ali da su svi dizeli "djubre". Istina ili ne, ja sam se ipak odlucio za Libru, ali c-max je na mene ostavio sjajan utisak. Kakva je situacija sa Ford servisima po BG-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja znam bas dosta ljudi koji su vozili razne fordove dizele tddi i novije tdci i svi su imali super iskustva samo naravno bitno je kad kupuje s auto da nije preso 300000 onda se svi kvare posle a nasi ljudi kakvi su odma pljuju po njima....ja iskreno uopste ne planiram da ga servisiram ovde nego pred servis zapalim za italiju i odradim sve tamo em jeftinije em bolji kvalitet...jedino cu ovde otici da zamenim akumulator jer vidim da je vec zreo za menjanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...