Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Presvlačenje kožom kompletnog enterijera, volana, ručica menjača, sedišta...

OSu80.jpg OTDt9.jpg

Primeri cena:

- Volan plastični koji nikada nije imao kožu 70 eura. Ako je imao kožu 60 eura. Perforirana koža se doplaćuje 10 eura.

Cene idu na više sa komplikovanošću volana i detaljima koji se nalaze na njima.

- Naslon za ruku od 25 eura pa na više.

- Kugla menjača 20-25 eura.

- Kesica ispod kugle 15 eura skaj, 25 eura koža.

OTUW9.jpg OTNrJ.jpg

OTPWS.jpg OTSr0.jpg

- Poluga ručne kočnice 20-25 eura.

- Naslon za glavu 25 eura.

- Enterijer u zavisnosti od toga šta se radi, ide i do 1.500 eura.

- Air bag se ne presvlači ako je ispravan pošto neće moći da se aktivira, tj. da pocepa kožu. Ako nije ispravan, može da se uradi, za cenu pozvati.

OUiSA.jpg OUsR9.jpg OUAkA.jpg OUFjS.jpg

Beograd

Peđe Milosavljevića 76A, Novi Beograd (Bežanijska Kosa)

011/3180-663

063/7719-194

Marko

OYxLS.jpg OYvgJ.jpg

OVEGr.jpg OYnNi.jpg OW07J.jpg

OVTEi.jpg OVM9S.jpg OVOF0.jpg

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust od 10% *

* - prilikom obračunavanja popusta za najveći broj artikala će se ići na zaokruživanje na prvu nižu okruglu cifru, npr. ako je puna cena za volan 60 eura, sa popustom od 10% bi bilo 54 eura, ali će se konačna cena zaokružiti na 50 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko zbog velike zauzetosti nije tu da odgovara direktno na pitanja članova Foruma, ali vi slobodno možete postavljati slike njegovog rada....tj. kako vam je urađen volan, ručica menjača ili šta već... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvlacio sam volan kod Marka., imali ste priliku da vidite (bar onaj deo populusa koji dolazi nedeljom) kao nov ali i bolji.... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvucena rucna u sovi pre mesec dana , odlicno odradjen posao za kratko vreme.

Momci odlicno rade sto sam se licno uverio...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moram i ja da pohvalim Marka, lik je doveo svoj posao do savrsenstva, radio sam rucicu menjaca, ma da i nije morala da se radi sto je i on covek otvoreno rekao :unsure: al kad je odradio... prosto savrseno, odusevljen sam :respect: a inace se toliko iscimao oko nje da me je prosto bilo sramota da trazim popust :blushing:

otprilike to izgleda ovako, slikano je telefonom pa nije bas najbolje al verujte mi extra je odradjeno :unworthy:

ss50.jpg ss51.jpg ss52.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kosta da se na Fiat Unu mondo presvuce volan?To je onaj veliki volan,kao da je sa er begom,ali nije?

Postavicu slike da viditie,ako ne znate kako izgleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko zbog velike zauzetosti nije tu da odgovara direktno na pitanja članova Foruma, ali vi slobodno možete postavljati slike njegovog rada....tj. kako vam je urađen volan, ručica menjača ili šta već... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...