Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

^^^ Ne mogu drugacije da ga namestim,udara od branik,a ne sece mi se cev uspuha,nije to toliko strasno uzivo! <_<:unsure:

Stvarno su dobre one tvoje,ali slicne su kao na Unu taakooo da nisu mnooogo leppseee kao sto ti kazes! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosiri mu malo rupu pa nece da zakacinje! To bi trebalo da znas da radis :D

Ma,ok je i ovako ne brini :yes

Sad samo sedi,vozi i uzivaj :)

Ustvari jos pragove kao moje da odradisi i to bi bilo to. Mislim da bi se lepo uklopili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecao si pragove i jos si rekao da ce mi biti lepa cena,rekao si "bane napravicu ti cenu da ti odgovara",ja cekam,ali slaba valjda!

Mislim da bi mu dobro ,stajali sada pragovi,gledcu da nadjem negde,ali tesko! :crybaby:

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeee Bole je zivi svedok! :harhar:

Cek da vidim samo kako ces da prokomentarises felne na crnom puntu kecu! :harhar: ,samo vodi racuna da ne bude :vava:

Moram da se dogovorim sa saletom da vidim kako pragove da sredim,kada da ih upasujem (sve cu to sam,cak cu i da ih ofarbam sam)!juhuhhuuuhhhuuhhuuu :2guns::2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti Dovla,mojne nikome da kazes,a necu ni ja za tvoju masinu,kako da kazem ljudima da je to niko ne zna koji model iz 1982god.!? :thumbsup::harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest i to sto kazes,hhahahah opasan si,nego papir je validan,kada sam stavio tvoju sasiju u sistem,resetovao se komp.,kaze ovo nema,sta je ovo,ni njemu nije bilo dobro! :harhar:

ej ,samo brava je brava to moram priznati,ali uno je uno br.1,ne bi bio dzabe Uno! :harhar:

P.S.Kada budes prodavao masinu javi mi da ti dam moj i da mi doplatis!hahahahah :rofl::w00t:

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znaš da sam planirao da vadim napolje mašinu (tj. motor) i nisam znao šta ću s njim... eto sad kad se nudiš da bih ti ga za Uno i ne moraš da doplaćuješ ništa :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par novih slicica!

P.S.Dovla ako prokomentarises nesto lose,drz'se! :thumbsup:

DSC00417.jpg

DSC00418.jpg

DSC00419.jpg

DSC00420.jpg

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cuti,tu ce jos malo,hahahahahah :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Moj auto moze da radi i u gradskoj cistoci! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad sam video tvoj auto tacno sam povezao tvoj lik sa njime, matori pa mi smo se upoznali kod intera pre mozda 3-4 meseca na okupljanju ti si dosao sa nekim drugarom i devojcicom cini mi se...

Inace Uno je ko bombona i moram ti reci da mu super cucnule ove dezent felne...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je brate,bio sa sam sada vec bivsom devojkom,secam se i ja,prepoznao sam te po grandeu! :thumbsup::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas radi predostroznosti promenjen termodavac na hladnjaku,original rikambi-originali je bio na njemu,ali sa velikom temperaturom od 90 do 97,bas je setala skala,stavljan od 87 do 92 i druga prica sa skalom! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ti ga bas u detalje sa termostatom :thumbsup: i temperaturom otvaranja

auto mnoogo lepse izgleda uzivo, :w00t: video sam ga na kosutnjaku na rostilju,sjajno bane

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane odličan ti je uno :thumbsup: i ja ga videh na Košutnjaku, pravi mladalački, pogotovo boja! :rambo: što reče neki lik u oglasima "Klinke same ulaze u njega!" :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...