Jump to content
Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

DSC01166.jpg DSC01169.jpg

DSC01170.jpg DSC01171.jpg DSC01172.jpg

malo smo se zanimali,stigao i nov kompresor :) ))) ,tu su polir paste :) sluze dosta dugo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
:unworthy: :unworthy: :unworthy: Kakav finishing touch sa abarth minijaturom na brizgaljkama. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno si ga odradio, svaka ti čast. Vidim da dobro radi ovaj novi kompresor :laughing: A i ovo sa Abarth znakom se toliko uklapa da mi dođe sad da kontaktiram OpasnogGusara i tražim par komada za mene, ali me sramota dok ne dođu pragovi i kačket da se Abarthišem bez pokrića :rofl:

Okači par slika kako je Evertone legao i 16ice :) Trebalo bi da jako fino po noći svetli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super sam sve uradio,videces,posalcu ti slike na pp.ne radidaljinac,mozda su baterije,ali sta je tu je :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je do baterija jer ga nikad nisam koristio tako da je stajao u fioci sve vreme...Sad mi baš krivo za to, trebao sam da ga isprobam pre nego što sam ti dao :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze,100% su baterije,a i ne brini,ne opterecujem se ja tim,jer nisam od "onih" sto samo kukaju,kako ovo ,kako ono,danas cu da kupim bateriju,a moram i da uzmem kontakt sprej,da ocistim dugmice,zeza me taster 1 i 2 verovatno ih nisi mnogo ni koristio jer su kao novi,ali sve cu resiti,to mu ne smeta nista,bitno je da on radi kako treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obojica da castite za taj radio. Igor sto sam ga naterao da ga (sa ostalim stvarcicama o koje se saplitao po kuci) stavi u oglase.

A ti matori sto si se ponovio, a cutis :ice: .

PS: Vidimo se po dogovoru sutra, ne moras bezati, nije obavezno bas tada da castis :harhar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da te upozorim da mi nindze napadamo nenadano :ph34r: ... Da ti ogranicim strepnju, banucu da se vidimo pre posla ;) ...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze,100% su baterije,a i ne brini,ne opterecujem se ja tim,jer nisam od "onih" sto samo kukaju,kako ovo ,kako ono,danas cu da kupim bateriju,a moram i da uzmem kontakt sprej,da ocistim dugmice,zeza me taster 1 i 2 verovatno ih nisi mnogo ni koristio jer su kao novi,ali sve cu resiti,to mu ne smeta nista,bitno je da on radi kako treba :)

Iskreno te tastere u životu nisam ni probao :wallbash: Vidi se da su potpuno nekorišćeni.. Radio mi nikad nije radio pa sam samo ubacivao usb i šaltao pesme na ona 2 dugmeta i malo štelovao muziku, ostale stvari skoro da nisam ni probao da pritiskam. Nadam se da je do stajanja jer su sigurno 5 meseci proveli u kutiji od kad je Jugo otišao.

@Ivan ima Bane i ja da te napijemo negde kad se sretnemo koliko ti pića već dugujemo :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vama na cast :guitar: . Gazdi teme cu jutru to i licno to da saopstim, ako uspem. Vidis da mi sprema neke barikade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti dodji,ej ponesi neke pare,mozda ti i oprostim :p

Uskoro nove slike ....,videcete ljubomorni prevaranti :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako god gledam, ne vjerujem da je 91. godiste...auto odlicno izgleda, sve po PS-u na njemu...felge lijepo sjele, nisu prevelike..samo ga odrzi takvim.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

bane jedno logicno pitanje jel si ti nekad preterao niki dzak cementa u tvom unu?

ps.hebo auto skojim ne moz kucu da sagradis. hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako god gledam, ne vjerujem da je 91. godiste...auto odlicno izgleda, sve po PS-u na njemu...felge lijepo sjele, nisu prevelike..samo ga odrzi takvim.. :D

Pa nije 91,vec 99god :) :)

Brate vozi se tu sve i svasta i prasence i jagnjence i paprika i krompir,ali ako je tesko to se vozi iz dva puta,izvadi se sediste i slicno.....,za 6 godina koliko je kod mene presao je oko 90hiljada ,to i nije malo,ali uvek,uvek sve sto zaskripi menja se i to je uglavnom nov i original deo :)

Mateo pederasuuuuuu

Doktore,ako nista bar tiho radi,nije kao vase sokocalo Z10,Punto klasik i tako to :p

Iskreno,nisam od onih sto traze dlaku u jajetu,cuvam auto,ali ima kada se i ne stedi,zuris,prevezes nesto i slicno,jer gledam ako imam dosta posla da mi zavrsava posao,ne gledam auto kao nesto sa cim cu da se vozikam iz dosade,jedino sto se redovno odrzava....

Da vidite kako jedan decko hoce da sredi patosnicu koja je 5,6 godina konstanto gazena,pa da je vrati da bude kao nova,a malo se izgrebala boja,pa mu dovedem profi tapetara,kaze covek idi kupi isti dezen da uradimo fleku,kao ojacanje sto imaju neke fabricke patosnice,on to nece,on bi da se ofarba i da bude novo,e tako ja ne gledam svoj auto,a kad bude citao sam ce se pronaci :p

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa, onda je do mene...znam da su oni isli do 2000. godine, al hajd, kontam da je 91... :D

kako god, opet je lijep i za te godine...sve na njemu kao novo.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

isli su do 2003 tacnije oktobra 2002 u polskoj u brazilu nastavljeni do 2010,pa onda krenuo nov model.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi je jasno zasto ribe u ovom tvom automatski vrte u ritmu sambe. Brazilac, bato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...