Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Ljudi, kakav nov motor, Bane je vec kupio novi auto. Evo samo jedne spijunske slike za sada:

images.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džabe, vidiš da su uništili jedan perspektivan motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj,jaoj,sad citam,auuuuu,ortaci,legende ste,cekaj samo polako,sada cu svakom od vas temu da bacim u off,haahhaah hahahah.

Trosi od 200 do 300 grama na 1000km uglavnom 200,tako od kako sam ga kupio ,a kod mene je vec 90000km,nervira me to,ali sta je tu je,,aahahahh cuj saletu litar trosi,ahahahah ,pa to ko da je fap,a ne fiat :p

Inace ti motori znaju da jedu ulje i po 400 grama bez problema na 1000km i tako ceo radni vek,a ti gusare bas imas poredjenje,ahahah ako ti trosi 1 l na 1000km to je dobro,tako treba kaze novi inzenjer fiata sale :p italijani kada bi culi masovno bi izvrsili samoubistvo... :p

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam toliko troše ulje ne razumem zašto ga menjate na servisu uopšte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam toliko troše ulje ne razumem zašto ga menjate na servisu uopšte ;)

Brate objasnio si im :) haahahahh,pa oni i ne menjaju,samo sipaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj,jaoj,sad citam,auuuuu,ortaci,legende ste,cekaj samo polako,sada cu svakom od vas temu da bacim u off,haahhaah hahahah.

Trosi od 200 do 300 grama na 1000km uglavnom 200,tako od kako sam ga kupio ,a kod mene je vec 90000km,nervira me to,ali sta je tu je,,aahahahh cuj saletu litar trosi,ahahahah ,pa to ko da je fap,a ne fiat :p

Inace ti motori znaju da jedu ulje i po 400 grama bez problema na 1000km i tako ceo radni vek,a ti gusare bas imas poredjenje,ahahah ako ti trosi 1 l na 1000km to je dobro,tako treba kaze novi inzenjer fiata sale :p italijani kada bi culi masovno bi izvrsili samoubistvo... :p

meni ne torsi litar meni trosi manje mislim da je ispod 200 grama sad sam ga nesto testirao samo sam to hteo da znam

a ovi se posle nakacili ... i oterali u off u p.m.*

*-skracenica od zenskog polnog organa i malo izmenjene imenice majka (zargon cesto koriscen u srba) prim.prev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ispada da Uno i nema čep za dolivanje samo za sipanje ulja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas registrovao auto,sutra istice registracija ,ja rekoh ,aj danas cu,odem sve zavrsim,kad nalepnice ,registracija vam vazi do 17.7.2013,a trebalo je do 18,jer meni sutra istice registracija,a polisa mi na 18.,e sad mogu dan da vozim neregistroivan,a da mi je auto osiguran,ahahha kod nas sve moze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, Bane ne pratiš fabulu radnje :p

Polisa ti je važila od 18.7.2011. do 17.7.2012. ;) Shodno tome sada nova polisa važi od 18.7.2012. do 17.7.2013. pa sa njom i nalepnica do 17.7.2013. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas sve moze. I moguce je da na polisi bude jedan datum, a na nalepnici drugi.

Na pr. odes na tehnicki i urade ti tamo polisu, a ti ne odes u SUP taj dan, vec sutra, prekosutra...pa ti automatski na nalepnici ne bude isti datum. I niko te nista ne pita...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,haahahh,ladno sam vozio bez nalepnice od 15decembra prosle godine i ni jednom me nisu zaustavili,sreca ludacka i vece pred registraciju,raspalio ga ja ugradu po gasu,kad vidim neki kamioni parkirani sa obe strane ulice,kad cike u plavom ih zaustavili,ahahah mogao sam na....ti...tako da ekstra,dobio sam soferku za dz i nisam isao da uzmem nalepnicu,sada sam je dobio,uz sto bi Dovla rekao ne pracenje "fabule radnje " :)

Inace da znate da je nalepnica oko 400 din plus neka taksa oko 2000 i kusru din tako da izadje nesto oko 2500din...naknadno ako menjate soferku primera radi ,pa morate i nalenicu da zamenite..

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam mat crno,pa mi se nije dopalo,a i mucio sam se malo sa folijom,a to ne volim,onda sam o naseg drugara Nemanje uzeo sablon i uradio,dajte neke ocene ,predloge da li valja i slicno,da skidam dok je taze ! ? :)

DSC00919.jpg DSC00920.jpg

DSC00921.jpg DSC00916.jpg DSC00917.jpg

DSC00918.jpg DSC00914.jpg DSC00915.jpg

Odradio sam jos i izmedju prednjih i zadnjih vrata po stubu foliju,da se ne vidi boja auta,da ne strci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman sam hteo da ti kazem i stub da uradis kad kad vidim da si napisao na kraju da si i to odradio :) extra je ispalo! :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na to kako si opremljen, mozda je bolja varijanta stubna dizalica, imas visine u garazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne bude visine, brusilica ima da radi. :harhar: :harhar:

Bandži lepo odrađeno, ovi iz Fiata ako ga vide ponovo ga vraćaju u proizvodnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah,to mi je cilj,da mi naprav jedan nov,pa posle vi vozite stila(masine ljute),ja cu da imam nov :p

Ih kamo lepe srece da imam dizalicu,hteo sam kanal da napravim,ali posto mi je garaza velika,a moji planiraju da renoviraju pomocnu zgradu i od garaze da prave neke sobe,nista od toga,moracu montaznu da radim :(

Inace sa karbon folijom sam se uvezbao,ona mat mi ne ide od ruke,ako nekome bud trebala ,tu sam da pozajmim koliko mu treba :) ,ako bude dobar cak i poklonim ne ko ovaj ivan ik sto ce da mi sece auto i ivan,sto mi tamo daje vruce oglase,ahahah,ovo devojka ne moze da procita,hvala ti za ono,moram probati kad nabavim visak para :p ,pricacu ti kako je bilo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi, cimnuo si me malo tamo sa odgovorom, moram da priznam. Znao sam 99% da se zezas, sta smo sve pa i ovde kacili i u zezanju komentarisali. Ali opet :) ...

Svaka cast za ove detalje, pa po izgledu mu fabrika nije ni blizu.

A uzivo mi deluje jos bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ,aj sad ne moras mi hvaliti auto,ali stvarno je ono procitala,ne zezam,ahahahah,ali objasnio sam,dobar drugar...,a posle sam joj objasnio i drugacije... :) ne znam gde je tema za tako neke price,moram ispricati(napisati) sta mi se desilo kada sam se vracao sa svirke,zahvaljujuci mom klavijaturisti...isao sam na slicnu masazu :p heheh,bas kada nadjem temu javicu ti da procitas... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa to drugo objasnjenje je u stvari najbitnije. Eto, da ja nisam postavio oglas ti joj veceras ne bi drugi put objasnjavao.

A je li, to sto hoces da pises lovacke price, to nece da procita? Takodje, mislim da takva tema ne postoji ovde :), ako je ti ne otvoris niko nece.

A sto se auta tice, tu smo valjda da damo i neku zasluzenu pohvalu, nemoj tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...