Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Ahahhahahahah,kakvi ste kraljevi dobro Ivane,kad bude bilo ,vidite onog stila ,spao mu znak,bezimo od njega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tu sad da vrdas, Ivane, znak, tralala. Ovo je tvoje predstavljanje. Dobro si ti prosao juce, srecom pa te decko nije video sa ove dve. Imas srece, ozelenela gora, taman kad treba si se dao u 'ajduke :harhar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da ,decko,juceo sam bio devojka,pa mi opewt naplatise sve,a jos ostade gledan.

e u subotu klesta idu u boju auta,jer radim kocnice komplet :)

ako bude trebalo trake pisi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate sada sam pregledao sve postove. vidio sam ono sto su te udarili,stvarno sramota za onih 20€... ali bitno je da si dobro prosao...

i ja imam fiat una, nego htio sam da te pitam, tvoja kontrolna tabla jeli fabricki ugradjena ili si je ti ugradjivao? posto ja nemam broj obrtaja, pa me zato interesuje?

a uno ti je extra, bas mi se svidja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricka je sve od enterijera do table,podizaci maglenke i slicno,to ti je uno mondo,u italiji se pravio kao uno sa SX paketom opreme.

Vidim da vozis una tako da ako ti treba savet i slicno,javi se da razmenjujemo misljenja i savete,osim mene una ima sale iz nisa ,ali on je pravi italijan i 1.5 motor,trenutno smo nas dvojica aktuelni,aj prikljuci se i ti .

okaci slike tvog una.

p.s.to je bilo i proslo,zaboravio sam,necu da se secam.

xxa50.jpg

slika sa skupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^^^ bane konacno jedna kvalitetna slika :unworthy: :unworthy: :unworthy:

@ jovan, slobodno pitaj u vezi una sve sto te interesuje, bane je strucnjak za originalistiku a ja za improvizaciju :) :) :)

i daj slike da vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^^^ bane konacno jedna kvalitetna slika :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Cekaj bre, Bane, zar ti nije nas drugar i kolega Tosonije uradio jedan profi photo-session sa onim njegovim giga-mega aparatom na skupu? Znam da ste se dogovarali, pominjao si bas da ces da okacis ovde.

Ili ti je uradio pa ti ne odgovara visoka rezolucija slika... Da nemaju one dve sa slike od par postova iznad veze sa tim :ice: ? Eeee, danas sa ovom savremenom tehnikom ni folije vise ne pomazu...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabricka je sve od enterijera do table,podizaci maglenke i slicno,to ti je uno mondo,u italiji se pravio kao uno sa SX paketom opreme.

Vidim da vozis una tako da ako ti treba savet i slicno,javi se da razmenjujemo misljenja i savete,osim mene una ima sale iz nisa ,ali on je pravi italijan i 1.5 motor,trenutno smo nas dvojica aktuelni,aj prikljuci se i ti .

okaci slike tvog una.

p.s.to je bilo i proslo,zaboravio sam,necu da se secam.

xxa50.jpg

slika sa skupa.

axa, prikljucujem se uskoro. Ja nisam nista radio na autu do sada,od nedavno sam poceo da se zanimam oko budzenja i sredjivanja auta. ranije nisam jer nije licno moj, nego tatin pa nisam htio nista da diram ali cim dodjem sa studija kuci slikacu auto i predstaviti ga :D a sto se tice savjeta,sigurno ce mi biti potrebni,a gledacu bas sta ste vi radili.

Meni je u planu da radim nove farove, xenone neke da stavim, hocu elipse neke da stavim, woofer mada to dvoje se ne vidi. a morao bi i da ga lakiram cijelog. razmisljao sam haubu sa karbon folijom a ovo ostalo crveno :D vidjecu jos, polako imam vremena,taman dok skupim pare.

^^^^^ bane konacno jedna kvalitetna slika :unworthy: :unworthy: :unworthy:

@ jovan, slobodno pitaj u vezi una sve sto te interesuje, bane je strucnjak za originalistiku a ja za improvizaciju :) :) :)

i daj slike da vidimo.

vazi, ne znam da li sam zavirio kod tebe ali cu bas da vidim jos jednom pa cu da komentarisem. a slike cim dodjem u Herceg Novi napravicu par fotografija i predstaviti auto :D

do tada cu uzivati u vasim slikama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Ivane bice i tih slicica,gledam kako da odradim neku improvizaciju i neke zenske oko auta da budu,pa da vas dotucem do kraja :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, obavezno uradi neku improvizaciju i molim te smanji broj onih riba sto su ti se motale oko auta... Da nas ne dotuces do kraja :harhar: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao si i ramove od tablica u carbon da ne moras da ih skidas. Zar sme da se busi tablica? Inace lepo je ispalo. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ortaci :) Ne znam za tablice,ali znam za ram da bih se mucio da ga radim,ali ne znaci da necu,dobra ideja ::)

nisam hteo da kiceraj pravim sa karbonom,ostalo mi je jos plastiku ispod soferke(torpedo ) da uradim,ali to ce morati profesionalci,pisao sam im,pa cekam odgovor.

uzeo sam pola metra karbona i pola metra mat folije,sa mat folijom necu nista ni raditi.

Mozda uradim krvo u karbon,sta vi mislite ili haubu ili i jedno i drugo ili opet ,pa nista ,posto je specificna boja auta?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

neeee samo ove detalje sto si uradio to ti je dovoljno,sa haubom i krovom bi se isgubila ta njegova ultra mega giga dobra plava boja... moj savet - manje je vise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da priznam da nisam ljubitelj karbona, narocito sto je danas ima svaki treci auto, i uglavnom je uzasno uradjen, ovi tvoji detalji su skroz OK, ali krov i haubu nemoj da stavljas, mislim da mu ne bi stajalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno si ovo uradio. Ni ja ne bi isao dalje od nekih detalja, a i boja je stvarno lepa greota je sakriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno cu smo jos torpedo plastiku,tako da ce biti u nizu sa poklopcima retrovizora na stubu vrata.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika izduva,promenio sam malo izgled,a i zvuk,nije vise kao sulundar,da viri 5 m iza branika,mogao je jos malo da ide unutra,ali nih morao da secem branik,a to nisam hteo,inace sada ne mogu da se naviknem na zvuk negde oko 3ooo obrtaja,zvuk sam promenio,jer sam skratio izlaznu cev zadnjeg lonca i navario ovaj nastavk koji je em filtriran,em izbusen(ima sito u sebi).

DSC00663.jpg DSC00633.jpg

DSC00710.jpg DSC00709.jpg DSC00708.jpg

Inace, slikano je uvece i bez blica .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...