Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Sada sam koristio obican sprej,nista poznato,nisam kupovao one skuplje za kociona klesta,ali metalik boja mi je trajala 3 godine ,boja kojom je farban jedan deo auta,i bila je plava,mozes pogledati na predhodnim slikama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raso ja sam to nasao na netu,ali sam negde procitao da je za una 1,a kod mene su drugacija 5 vrata. :(

P.S.U subotu idem ono da ti pogledam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeee, super su, a reci mi jel ono bese neka signalna diodica levo od volana i cemu sluzi?

i sto ti je volan malko "musav"? :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je lampica od alarma,ugradjen kad je kupljen auto davne 1999god,par dana posle bobmardovanja ..Volan na svakom Unu mondo,(veliki volan) ,posle verovao ili ne 50000km izgleda kao da je auto presao 300000 km,ali bukvalno,sav se iskrza,izlize,itd,moj je ok,ali se lak ogulio,imam ja uvek kvalitetnu koznu navalku,ali sam je trenutno skinuo.

Jbga,kvalitet izrade los,a volan mnogo lep. :(

Kod tebe je volan bas sa SX modela i kada udjes u katalog Fiat vozila direktno u Torinu

i ides na Una,izbaci tablu i volan od tvog modela kao predstavljanje,jer je to bio najvisi paket opreme za una.Eto to ti soferiras,najboljeg una.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vracene stare stop lampe i mislim prvo pranje auta kada sam dosao na vikend iz vojske,tata ga i nije bas prao lepo :blink:

Vidi se i novi znak :) ,jeste da je od tipa i da sam morao da ga prepravim,ali je lep :)

DSC00633.jpg Slika0143.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li kod tebe znak na zabice (sa rupama na gepeku) pa je trebalo prepravljanje? Ili si ga zalepio obostrano lepljivom trakom?

Jeste da je sitnica, ali ne moze da se ne primeti, lepo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kod mene je bio znak sa zabicama original od una,a od tipa ima samo dva tanka pipka,,pa sam uzeo 3m duplu lepljivu traku,lepo izlepio znak od pozadi,ocistio lim i zalepio,tako i kod nas u servisu ide kad se skida znak,a ne menja se,uvek se osigura trakom i to drzi u nedogled,ako ti bude trebalo trake,dacu ti imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu gde me nadje sa tom 3M, kao da si znao :thumbsup: ? Hvala tebi na drugarskoj ponudi, ne bih da se grebem, ko zna za sta ti jos zatreba. Ali bi mi puno pomogao ako znas gde 3M ima maloprodaju. Trebala bi mi ta obostrano lepljiva traka za spoljnu upotrebu, lepak za soferke, itd. da imam kod sebe. Zvao sam par radnji (i Ehom) ali imaju samo pakovanja od 20 metara trake, oko 3500 din. Meni bi trebalo ono malo pakovanje od 2m, kao sto prodaju Bison, Tesa...

Svi kazu da je 3M najbolja, imas li kakvo iskustvo bas sa ovim pomenutim trakama (Bison, Tesa)?

Hvala unapred, pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti treba duple trake,castices sok,ne grebes se,uzivaj,imam i lepak za soferke,ne treba mi,uzeo sam ga kada sam menjao soferku dzabe,a meni je soferka na keder, i to ni manje ni vise neog original fiatov lepak imam :) ,dacu ti :) trake nemam dva metra ako si mislio na duplu! :(

Ubedljivo je najbolja 3m,lepi neverovatno,moj predhodni znak je postavljen 2005god i drzao je do pre mesec dana i to sam jedva odlepio, isto 3m dupla traka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto me nisi pitao jbte,pitaj kad ti nesto treba,a posalji neku drugaricu ,pa neka me bije slobodno po guzi,ne volim da ostanem duzan vraticu joj jos boljom merom ,ahahahh ,aahahahah,hahahaha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ,opran tapacirung zadnjeg dela vozila,gepeka i koseva,mirise na novo :) ,skidao sam nalivno grlo da bi reso taj problem koji Uno ima :( i vraceni dobosi u prvobitni izgled,takodje i prednja ukrasna maska..

DSC00647.jpg DSC00648.jpg DSC00649.jpg

DSC00650.jpg DSC00651.jpg DSC00652.jpg

Fotografija_0069.jpg

Evo i fice koju sam slikao 2009 god na banjci,neki momci i devojke su dosle u posetu nekom vojniku (ne secam se da li je bila devojka ili neki decko) koji je bio akademac,a ja sam bio pomocnik dezurnog kasarne i radio na prijavnici,pa sam morao tu fixu da uslikam,secam se da je imala ludacka sedista i tablu cini mi se io opel suze.

Martini poznaje tu ficu,skoro ista kao njegova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane (BIA) nesto ti ripio zadnji kraj :animier:

nisam stigao da ti odgovorim danas jer sam nesto radio (napisacu u mojoj temi)

hvala svakako :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah,kakvi ste kraljevi,pa drugari auto je stajao sve vreme na dizalici ,hahahahah i to je uvek strana kontra od slika,slikao sam samo jedan tocak ,koji sam bio uradio ,ahahahh ripio se kao konjic :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha,nisam brata,ali ima una 4*4 ,ima bas jedan kod mene u obrenovcu,ali je stari model jedinica,ima totalno drugaciji podvoz i vesanje.

steta sto nisi bio danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, Banetu je extra bilo, evo nek ima dokaze i na sopstvenom predstavljanju. A pocelo je sasvim bezazleno:

- Jesi li videla onog plavog Una tamo desno?

- Jao, zute celjusti...

- Da, draga, skidao je i nalivno grlo...

22042012235.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...