Jump to content
FAS Goran
Branko 23

Alfa Romeo 147 1.6/120hp (ex Fiat Uno mondo 1.0ie)

Recommended Posts

Ja sam tamo preko njega upoznao samo Kristinu, Anastasiju i Sanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, Tamara nije bila agent... U pravu si :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah ,toti Mislim da jeste ona i Andrijana :) a ovaj ivan,sve moze i kad dodje da treba da se upozna,prehladi se,mora na odbojku itd itd :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacene nove sijalice,inace osvezio sam sijalice i u faru :) naravno sve su sa canbusom,zbog greski...

 IMG_0156.jpg IMG_0157.jpg IMG_0158.jpg

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg

 

Svaki moj auto je dobro cuvan,sneg i kisu vidi kad mora ili ako me stigne na putu,uvek ima jos jedan auto pored i garaza u kojoj bi neko ziveo :) ,sta cu kad volim kola.

Oko ove slike je takva prasina na alfa fb-u da je to strasno,smejem se,.ebes mi sve,slusao sm svasta,ali alfisti stvarno cudni tipovi,cast pojedinima,kao sekta bato moj,ima ljudi koji kazu lep auto,cak mi je covek Aca iz Majura poklonio neke delove,ali uglavnom,ej ovo je u hdr-u,pa ovo je ovako,ovo je onako,pa onda su okacili sta je hdr,jer ja ne znam,pa onda se ukljucila devojka tamo nekog da obrazlosi sta je "hdr",jer je on pokrenuo proci o tome itd,itd,gde je i postavi..-..pa se ukljucio lik koji imaproblem sa tempomatom,pa samo se nadovezuju,a ja okacio sliku auta....ahhaha jos se smejem...... :) drzacu se ja ovog foruma,da ne ispadnem,ako vec nisam kao neke "dileje " sto su ovde bile,da budem ja tamo....,ali ne spominjem to da sam odrastao uz Fiat,Lancia ,AR vozila i da sam radio 7 god u Fiat-u :) ,ne smem,jer ce krenuti prosipanje pameti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno,necu u detalje,Mislim da je ovaj forum mala beba za neka sto se tice tolerancije,kriterijuma itd,itd i to mu je veliki plus,jer u sustini mozes da radis sta hoces....negde bre ne mozes da postavis sliku,oglas, itd dok ti ne odobre,pa cekas po par dana,pa onda ne mozes oglas da obnovis itd,itd da ne idem u sirinu puno...ali strasno....


Imam problem sa tempomatom, ja nastelujem nogu na 80 a on jos ubrzava :) sta da radim :D

idi da ti ugrade drvenu kao uci "crnomdzicu" :) ovo je slikano fonom,koji daje takvu sliku :p ,ali ne mozes da kazes sta je od takvih kao ti toti :p buhahahah ,jaoj samo da te ozenimo :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi kao uci crnomdzicu bre drvenu nogu,da imas fiksnu brzinu u zamenu za tempomat,a totija zenimo i tu je .    :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,sada gledam i to sam upravo hteo da okacim,u Italiji nije,vec u Poljskoj....a okacio je moje slike :) :) :) i to cak koje nisam sve drzao u oglasu,voleo bih da ga vidim kakav je,a mislim da bih zaplakao :( u aprilu 2015 c biti 2 godine,inace lik se razveo od zene zivi sa nekom klinkom ...da li kupuje veci auto ne znam ili je fora....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,sada gledam i to sam upravo hteo da okacim,u Italiji nije,vec u Poljskoj....a okacio je moje slike :):):) i to cak koje nisam sve drzao u oglasu,voleo bih da ga vidim kakav je,a mislim da bih zaplakao :( u aprilu 2015 c biti 2 godine,inace lik se razveo od zene zivi sa nekom klinkom ...da li kupuje veci auto ne znam ili je fora....

Cuo sam se sa covekom,tacnije Draganom,koji je bio vlasnk,prodao ga je u Lazarevac,nekom klincu od 18 godina,cale mu kupio za rodj,rekao mi je da ga je sluzio bez dinara ulaganja,sto mi je drago,ali mi krivo sto nisam mogao da ga otkupim :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,veceras sam se cuo sa vlasnikom...ne znam kada je i postavljen,jesi li ga vidjao skoro,kakav je bio ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane23.Una je kupio moj brat :D

Felne Dezent su skinute jer su gume na njima celave.Stavljene su 13-ke celicare sa zimskim gumama i ratkapnama.Dezent cekaju leto i druge gume.

Proslog meseca je stavljen drugi karburator takodje Unov.Crkao je bio jedan Bi-xenon samo sam zaboravio dal' levi ili desni.I on je promenjen.

Planiramo da skinemo folije sa stakala i stavimo druge,Karbon sto je lepljen spolja je poceo da puca i da se odlepljuje.Sa stubova je skinut.To cemo isto da odradimo :)

Inace auto ne planira da prodaje :)

Slike cu sad da vidim da ubacim,ne bi' trebalo da bude problema jer sam clan 'Vw Cluba Serbia' skoro 3 godine :) Kao clan Vw cluba pretpostavljao sam da ovaj Uno ima temu na ovom forumu zbog stikera na gepeku  www.fiat-lancia.org

Inace auto je na slikama prljav.

fotografija1865.jpg

fotografija1866.jpg

fotografija1867.jpg

fotografija1868.jpg

fotografija1874.jpg

fotografija1875.jpg

fotografija1877.jpg

Moje masina i Uno,na polu su sad celicare a BBS cekaju leto :D

fotografija1768.jpg

fotografija1889.jpg

fotografija1899.jpg

fotografija1900.jpg

fotografija1903.jpg

3 brata :)

fotografija1919.jpg

fotografija1926.jpg

fotografija1920.jpg

104242907838142450237662.jpg

103418627838142283571014.jpg

Edited by Gavraa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je sve to novo bilo .... :( felne neogrebane,folija tamna,gume nove..... prednji branik nije stajao tako,auspuh takodje....


Sto se tice mono pointa,takodje je stavljen nov,kod Gorana u Zemunu smo ga upucali i podesili,bobina nova,pumpa,svaka svecica iz originala,sve je to novo i uvek je novo stavljano,svaki deo,pa cak sam delove menjao i koji ne trebaju,cisto da budu novi i iz originala,ali malo je budala kao sto sam bio ja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su skinute par dana posle kupovine jer su gume lose.Folije cemo uraditi.opet ce biti oko 25-30%.Nastavak auspuha je promenjen jer je stari dosta korodirao.

Edited by Gavraa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...