Jump to content
FAS Goran
milos66

Punto mk.2 - naknadna ugradnja serva?

Recommended Posts

pozdrav za sve..... preturam po forumu ali nikako ne nalazim ono sto mene zanima.dakle imam puntica zadovoljan sam sa njim ali moj autic je 2001 god ima klasik opremu i nema servo e sada zanima me da lije neko radio tj . naknadno ugaradjivao servo, da lise isplati i ako koliko kostsa i neka preporuka, svaki savet ce mi bitri od koristi... drugari unapred sam vam zahvalan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da je neko to radio. Servo je električni, i treba gomila stvari osim samog el.motora koji čini servo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci ipak ozbiljan je posao u pitanju? nesto sam kapirao da kupim polovan i stavim na moj auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledajući mehanički rasklop, umesto tvog karadana za volan može da se ubaci sa sarvom ali je pitanje da li postoje kablovi (a verovatno ne) za povezivanje na instalaciju i komjputer. Zatim programiranje...Veliko zezanje a neizvestan ishod. I niko se ne javlja da je to radio. Iskreno, ja ne bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel postoji neka šansa da se na mom puntu koji nema sity volan ugradi isti?

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me da li je moguce naknadno ugraditi servo i koliko bi to kostalo otprilike? :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda ti je iz ove a i drugih tema jasno da veoma neizvesno, rizično, a samim tim i neisplativo.

A sigurno da je moguće. Pogledaj temu o servu i slike.

--------------

Čekaj malo, tek sada vidim da imaš Punto clasic. Na koji servo misliš?

Ti imaš servo volan ali nemaš servo kočnice. O čemu se radi?

Edited by Banetv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako tvornički nije urađen servo - budi sretan što je tako jer vjerovatno nije ni blizu tvrd kao ovaj kad mu otkaže servo...zato, mani se ćorava posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

umesto tvog karadana za volan može da se ubaci sa sarvom ali je pitanje da li postoje kablovi (a verovatno ne) za povezivanje na instalaciju i komjputer. Zatim programiranje...

 

Mora i letva da se menja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal neko moze da mi napise spisak djelova koji su potrebni da bi se ugradio servo..neshaoct kako da znam dal je ostavljena instalacija kablovi za ugradnju serva sta da trazim vizuelno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, pomenuto je u citatima koje sam izdvojio:

kardan, instalacija, letva volana...to ti je sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam sve to za 170 eura sve sto se tice serva tako mi prodavac rece e sad intreseuje me ako moj punto nema razvedenu instalaciju recimo da nema dal je problem razvesti je nanovo mislim da mi se isplati na ovu cjenu ugradit servo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da radis taj posao, servo na Puntu je najvece djubre u mehanici i elektronici koje postoji, na tom autu, a i sire...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam sve to za 170 eura sve sto se tice serva tako mi prodavac rece e sad intreseuje me ako moj punto nema razvedenu instalaciju recimo da nema dal je problem razvesti je nanovo mislim da mi se isplati na ovu cjenu ugradit servo

Okani se ćorava posla. Ako ti je tvornički mehanički budi sretan....i ja bih volio da mi je tvornički mehanički da ne strahujem kad će ovo električno čudo od serva riknut, a kad crkne onda je tek belaj.

Edited by gazija2011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...