Jump to content
FAS Goran
Terza

Fiat Stilo - tuner na fabričkom radiju

Recommended Posts

Da li moze neko da napise broj ovog decka sto popravlja tuner, ako nece niko javno da li moze neko da mi posalj u poruci, drugaru treba. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da niko nema broj jer vec danima niko ne pise broj od lika koji to radi. Ili nece da napise javno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, i meni je više stvaaaaaarno neverovatna ova količina partizanskog forumašenja poslednjih meseci na ovoj temi, naaaaaaaaaaajveća tajna sveta je jedan 'ebeni broj telefona. :D

Šta još treba da se kaže da se shvati da je DOZVOLJENO, POŽELJNO i KORISNO postaviti broj telefona na temi?

 

Poslat PP članu foruma humungusu, telefon će biti okačen na temi čim odgovori na poruku.

A, odgovoriće. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, i meni je više stvaaaaaarno neverovatna ova količina partizanskog forumašenja poslednjih meseci na ovoj temi, naaaaaaaaaaajveća tajna sveta je jedan 'ebeni broj telefona. :D

Šta još treba da se kaže da se shvati da je DOZVOLJENO, POŽELJNO i KORISNO postaviti broj telefona na temi?

 

Poslat PP članu foruma humungusu, telefon će biti okačen na temi čim odgovori na poruku.

A, odgovoriće. :thumbup:

 

 

Pogledaj moje privatne poruke  upucene tebi :

 

04 February 2013 - 11:58

13 May 2013 - 17:17

 

Poslao sam ti link na nas sajt gde se nalaze svi brojevi telefona, adresa i sl....sve ti je objasnjeno. Prijavljena smo i legalna firma (radno vreme 9-17h, subotom 9-14h).

Svako ko je zeleo da popravi tjuner ( ali STVARNO ZELEO) mogao je da se javi privatnom porukom i dobije sve detalje. 

Ne postavljanjem broja telefona izbegavam nepotrebne dijaloge tipa, da li se to isplati, jel` moze niza cena (u cenu je vec uracunat forumski popust), `ajde da se nadjemo tamo i tamo (subotom u 18.35 !!!  ili  nedeljom,  spavam do posle podne pa cu ti se javiti kad ustanem...) i  jedan od bisera (poziv u  01.30 da proveri da li je dekodiran uredjaj). 

Ko zeli dacu mu moj user name i password, neka se uloguje na moj nalog i proveri koliko ima pitanja i podpitanja za opravku stilo tjunera  - od toga realno sa foruma 4 coveka je doslo da popravi uredjaj.

 

Sad se stavi u moju poziciju gde cu imati pored postojecih jos gomilu poziva... Nase je da ponudimo sta mozemo da uradimo i da kazemo cenu, sve ostalo je na vama...

 

Ali, posto je Skile vec postavio broj samo da ga potvrdim 060/7411114

 

 

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Investiraš u još jedan mob i karticu koji ti služi isključivo za posao i posle toga samo sekretarica. Time izbegavaš nepotrebne gluposti.

Nama želim što manje kvarova tebi što više posla . Uzdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanjce da znam da je 100% tuner otisao.

 

Naime kad sam uzeo auto na placu radio je bez problema ali kad sam krenuo nazad za srbiju dobijao sam samo sustanje bez obzira gde se nalazio na auto putu ili centar Ljubljane.

Kad sam dosao u BG i oterao ga na carinu tamo je auto stajao 25 dana i cim sam ga upalio sve stanice je hvatao i sljakao bez problema do Brankovog mosta i tu je prestao da hvata stanice cak je sustao i na one memorisane.

 

Zatim sam se prosto iznenadio da je kod kuce 3 dana bez problema radio ali auto nije pomeran da bi veceras otkazao poslusnost opet.

 

Primetio sam da kada na displeju radija postoje neka 2 kruzica spojena sve super radi sve hvata sve pusta ali cim nestanu dobijam samo sustanje.

 

Probao sam da ga skidam i ponovo stavljam i nije pomoglo.

 

Jel to znaci da je tjuner riknuo i da je jedino resenje dati 2500 i popraviti ga ili je mozda problem u anteni ili necemu drugom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuner ti je problem. Cim se cip zagreje gube se stanice. Ta 2 kruzica su ti znak za stereo sound.

 

Pici kod humungusau pancevo na pola sata da ti sredi kao sto sam ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iscitao celu temi i nisam naleteo dal moze da se nabudzi na ovom stilovom kasetashu AUX ?

 

Moze, preko phone mode,

 

 

Kako se to podesava?

Planiram da uzmem taj MicroLink CD Changer emulator ali do tad bi pustao mjuzu preko telefona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakve budzevine. Ubodes u fabricki ulaz za cd sarzer i ubacis u usb svoju omiljenu muziku i uzivanje pocinje :D

Ups...pitao si za aux...ja ne znam ko je to napravio,verovatno da moze,ali niko nista konkretno nije rekao.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi pomoc ne znam gde vise da se obratim na FIat Stilu 2004 god imam fabricku muziku sa cd-om, sta se desava kada slusam radio tjuner i volumen se sam pojacava kako ja sve brze vozim radio se sve vise pojacava kada usporavam on se sam smanjiva , provalio sam kao da sam nadglasava buku u kabini,tome  jako nervira probao sam milion podesavanja na radio ali nisam nasao u podesavanjima gde se ta funkcija gasi ? pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi pomoc ne znam gde vise da se obratim

Nisi se obratio na pravom mestu ;) . Pronadji SVC u "First level" meni funkcijama:

 

svc2.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo samo i ja da pohvalim Humungusa, vrlo korektan i posten covek, popravio mi fm tuner na kasetasu za 2500, sve odradjeno brzom postom na relaciji pancevo-kragujevac. broj imate u nekom od predjasnjih postova na ovoj temi. ovo pisem cisto da ako nekome zatreba (pu pu daleko bilo) da zna kome da se javi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

raskači kleme, ostavi tako neko vreme i radio će da zaboravi sva podesavanja. Kad prikacis ponovo, radio ce biti podesen na fabricka podesavanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da pohvalim Humungusa, Nisam imao problem sa tunerom ali sam imao problem sa točkićem za pojačavanje i uključivanje i isključivanje radia, Humungus je to rešio. Momci rade ozbiljno svaka im čast.

A ujedno hvala svima na ovoj temi jer drugačije nikada ne bih došao do čoveka :)

Edited by mwolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je namenja za problematiku vezanu za Stilov tuner, pa bih zamolio kolege da se drzimo toga.

Postovi vezani za problem "CD Naming " pri koriscenju Visteona sa MicroLinkom prebaceni u novootvorenu temu: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/65453-stilo-visteon-cd-problem-sa-opcijom-cd-naming-pri-koriscenju-microlink-a/

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...