Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Izgled novog Fiata za Kragujevac najstroža tajna

Recommended Posts

pa zanimljivo ime,500L,znaci produzeni fiat 500 il bolje fica :unworthy: ,aa za cenu,korektna je,jer ce se najvise izvoziti,a ni fiat 500 nista nije jeftiniji,mozda koju hiljadu manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se mimoisao sa novim FIAT-om. Ne deluje toliko malo kao na slikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad mi se bas svidja, ali mislim da nece izgledati bas tako, sa takvim branicima, lajsnama i felnama kad krene u serijsku proizvodnju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, htedoh da kazem da nece biti ni priblizno lep u nekoj osnovnoj verziji ako bude bez crnih i hromiranih branika, lajsni i kvaka, a o felnama da ne pricam..

ali najvise me interesuje da ga vidim uzivo, ne mogu ovako da steknem utisak o velicini.. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar koji je sad na sajmu me zvao malopre i kaže da je oduševljen sa 500L, dosta je velik i veoma kvalitetno odrađen. Kaže da baš podseća na Countrymana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz mi je simpatican na fotkama i jedva cekam da ga vidim uzivo - samo mi i dalje ovaj volan bode oci :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja odo u subotu za Zenevu,jedva cekam da odem na sajam da vidim ovaj auto bez maski uzivo.par puta sam ga video po kg-u onako zamaskiranog,tad me je odusevila velicina auta,i jedam mi je od favorita za novi auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo pominjanje Srbije i Kragujevca u ovoj prezentaciji :unworthy: ,na najpozitivniji moguci nacin :yes ,je veliki uspeh i cast :D ,bez obzira na obim proizvodnje,cenu i to da li se nekom svidja ovaj auto ili ne.

Osecaj je,bar meni,jako slican onom,kao kad je Nole dobio titulu za najuspesnijeg sportistu na svetu,u Londonu B) ,ili osvajanju prvih mesta u zenskoj i muskoj konkurenciji u Odbojci :p ,da Vas ne podsecam na nekadasnje uspehe Kosarkasa :o .

I sve to jer su nasi sunarodnici iz srpskog Detroita,i pored krize,u zemlji :huh: ,i teske ekonomske situacije :no ,kod nas a i u svetu :X ,u vecem delu ucestvovali u pravljenju,neceg,potpuno novog,savremenog i modernog u svakom pogedu :thumbup: ,a to nesto je predstavljeno upravo tom celom svetu :rolleyes: .

Zanimljiv je i izbor muzicke numere :p ,za Fiat reklamu na samoj prezentaciji,remix,cuvenog hita italo disco pravca :D ,grupe Alphaville-Forever young :smoke: .

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do prekjuče je sve bilo ok da budem danas u Ženevi, ali kad baksuz ne da mira :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazu da je cena ovog Fiata prevelika za prosecnog kupca u Srbiji, meni to izgleda bolje, nadam se da ce radnicima koji rade u fabrici biti vece plate i da ce nam se isplatiti sto smo se toliko jeftino prodali. Inace mislim da je bolje da je Fiat otvorio fabriku u Sapcu, majstori iz Sapca imaju vise iskustva oko Fiata nego ovi iz Kragujevca, znate svi sta se sve pakuje u Sapcu i kako se to prodaje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...