Jump to content
FAS Goran
sasa_vu

Fudbal: Italija vs. Srbija

Recommended Posts

B92: Delije napale Stojkovića

Grupa navijača Crvene zvezde napala je u Đenovi reprerezentativnog golmana Srbije Vladimira Stojkovića, nezvanično saznaje B92.

Navijači su, kako saznaje B92, organizovano krenuli iz Beograda, a stigli su do autobusa sa reprezentativcima neposredno pred polazak fudbalera na stadion “Luiđi Ferari”.

Prema prvim informacijama 30 navijača je došlo do autobus sa igračima koji je trebalo da krene, njih 5-6 je ušlo unutra i ubacilo baklju te krenuli da linčuju Stojkovića, ali su ostali reprezentativci zaustavili napad.

Igrači su uspeli da napadače izbace iz autobusa koji je bukvalno pun dima pobegao ka stadionu. Zvaničnici FSS nisu bili dostupni za komentar incidenta, a prema očevicima su u toku incidenta utrčali u hotel.

Navijači su Stojkovića vređali pesmom “Stojkoviću, Stojkoviću želimo ti sreću, drven sanduk, drven sanduk i na njemu sveću”. Kako B92 saznaje, Stojković je odbio da nastupi u duelu sa Italijanima koji počinje u 20.50 časova.

:ph34r: :ph34r: :ph34r:

Stvarno smo stoka neopevana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekinuše ''navijači'' utakmicu sa Italijanima.

Rekoše da Stojkoviću nije ništa, tj. nema fizičkih povreda, ali eto...posle toga je rekao Pižonu da neće da brani, tj. da stavi drugoga na gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako smo im već dokur_ili sa ovim stvarima...biće službeno 3:0..mada i na terenu...po svemu što se dešava...ne bi bilo bolje po nas. :whistle:

Slušam Pižona danas na konferenciji za štampu...priča kako eto...svi naši igrači igraju po velikim klubovima...nema tu šta posebno da se uigrava, svi oni znaju šta se od njih očekuje... :wallbash:

Pa, idem ja onda da budem selektor i isto tako da pričam... c c c...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je ovo organizovano i dirigovano iz Beograda

Naravno!

Nije sa Sicilije.

Nisam pristalica nikoga,voleo bi da se neko u savezu zapita dokle ce da nas maltretiraju

ljudi koji vode nas fudbal i dokle ce da Crno....i da vode nas fudbal i dokle ce uspesne

selektore i trenere da iskljucuju iz iste jer ne mogu da mesetare novim imenima i afirmaciji anonimusa

zarad prodaje tj preprodaje u inostranstvu.

1.Miljanic

2.Djoric

3.pok Bulatovic

i sad

4.Karadzic

to su ubice naseg fudbala

Drzava da podhitno uvede stroge zakone o sportskim manifestacijama,da se uklone rovove sa stadiona

i da se skine zica,pa ko udje u teren odma na prinudni rad u aleksinacke rudnike da malo kopaju pod zemljom.

Jedino tako ce da se resi nesto.Ovako mrka kapa.

Da sam neko iz UEFA kaznio bi savez sa 5 godina zabrane reprezentativnog i klubskog takmicenja za sve i svakog u Srbiji(mislim na Fudbal) :D

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

i treba ovako,da ponovo pokazemo da smo divljaci ,e kad sam cuo da su usli u autobus i napali stojkovica,nisam verovao,ma da su bilo ciji navijaci.

pa su i na tribinama divljali i palili albansku zastavu,i treba da bude 3:0,sluzbeni rezultat

treba da se odrzi parada protiv celnika koji vode nas fudbal i ceo sport uopste

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zna se gde smo gori i grdji.treba nam zabraniti da izlazimo iz naseg pasaluka a i manje ce da nas sramote i fudbaleri i igraci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da organizator utakmice snosi najvecu odgovornost :rambo: ,bez obzira na svo divljastvo koje smo pokazali.Organizator nije uradio ama bas NISTA da spreci nerede,verujem da su pustili svesno nerede,jer su isli na prekid i na 3:0.Po meni neredi nisu toliki bili da bi se prekinula utakmica :vava: ,pa i da jesu ,isprazne se tribine i gotova stvar.

da lise neko seca da je ikada neka utakmica registrovana 3:0,kad su u pitanju reprezentacije??? :lol:

Italijani su svesno isli na prekid i na 3:0,a ovi nasi bolidi su im samo pomogli u tome,jer kako je moguce da unesu klesta,baklje itd,ako im to nisu dozvolili sa samo jednim ciljem :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

STOKA!!!!

Inace zakleli su se da se nece smiriti dok karadzic ne ode i da ce svaku utakmicu prekinuti.

Ja sampopizdeo zbog svega, zamisli one koji su otisli na tekmu i pukli ko zna kolko para i na kraju sta su dobili???

TOLE ODLAZI!!!

i huligani s njim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da smo stoka,jesmo,ali Mitros je u pravu,ne moze da se zavrsi sluzbenim rezultatom 3:0.

Pa nismo mi domacini i organizatori,pa da smo krivi za to sto se desilo.

Italijani su trebali bolje da obezbede stadion,jer dobro su znali ko im dolazi.

Isto tako mozemo mi kad oni dodju u Beograd na utakmicu da obucemo italijanska obelezja da divljamo i da dobijemo sluzbeno 3:0.

Sitna smo riba,pa nas svi ka*aju :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja videh samo njih max 10 koji skacu po i oko ograde( najvise ona dva magarca tetovirani i onaj do njega) a ne 2000 divljaka koji plase italijansku decu, zene i ostalu nejac kao i sve tekovine drage nam Europe.

Jesu napravljeni incidenti ali za prekid utakmice..hm :question:

Uneo covek klesta na stadion... kako?

Zasto nisu ispraznili tribinu?

Sve sve ali oni osmesi i mahanje publici od strane zabara ( posle jos jedne "pobede") su vise nego jadni...

Sve to malo smrducka...videcemo sad ko je kriv , organizator utakmice(koji je nije obezbedio) ili tetovirani magarac kao pojedinac ili ce biti opet samo nas krivica(ne sumnjam)...mada da smo u svakoj corbi mirodjija i jesmo

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto mi ovde nije logično, navijači Zvezde idu čak u Italiju da napadnu Stojkovića, kao da to nisu mogli da urade u BG.Mi malo stariji se sećamo kada je Milko Đurovski prešao iz Zvezde u Partizan pa ga niko nije vijao po ulicama iako je to Zvezdašima jako teško palo, a u odnosu na Stojkovića bio je megazvezda.Tetovirani ninja pola sata sedi na ogradi i ladno kleštima seče mrežu, u pauzi pripali po koju baklju, kako je krenulo očekivao sam da izvadi brusilicu i lepo odseče ogradu.Naravno svi vide majicu " četnici sever "Ko ga je pustio na stadion, verovatno su naši redari bili na ulazima.Za to vreme na stadionu je bilo tridesetak policajaca (to su javili nemački izveštači).Vatrogasci ili ko već odmotavaju neko crevo po terenu ali ga ne koriste da ohlade ninju, valjda im je nestala voda.Zatim dolaze neke čikice obučene kao karabinjeri koji ne bi smirili ni penzionere kada se posvađaju oko šaha.Italijanski igrači su u sred Italije zabrinuti za svoju bezbednost i ne žele dalje da igraju (kao da su do sada igrali u Diznilendu).Žabari dobijaju sa 3:0, mi ispadnemo stoka i šutnu nas iz svih takmičenja na par godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je vec rekao par postova iznad da je ovo neko lepo isplanirao i finansirao iz Srbije.Zao mi je igraca,oni nisu krivi za ovo sto se desava u FSS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo, i ovo je iznad navijackih sranja i FSS-a, tj. pravljenje incidenata nije imalo za cilj direktan udar na FSS.

Sad postaje sumnjivo da li RTS stvarno nije imao para za prenos ili je neko znao sta ce da se desi na stadionu pa je hteo da se izbegne live prenos u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijači ovo nisu samoorganizovali.

Oni su jednostavno kanalisani, verovatno i plaćeni da naprave haos. Organizator je neko ko sa fudbalom nema veze.

Slično kao i neredi povodom parade ponosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa bas divota, odlicno..super...aj shto divljaju po BG-u nego im malo, mora da se prosiri divljastvo...zbog ovakvih situacija... zabranio bih reprezentaciju nardnih 10 godina ucesce u bilo kakvim prvenstvima a klubovima takodje...samo i im dozvolio u svojim ligama da igraju i to na praznim stadionima bez ijednog navijaca...i tacka.. uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za "navijace"pronose nasu "slavu" kroz svet!

Ne znam samo zasto se ljudi iscudjavaju toliko nad ovim dogadjajem,posle onoga od Nedelje,ovo je bio sasvim logican sled stvari

Gejevi,Stojkovic,Brankica ili neki klinac sa shalom suparnickog tima,slucajni prolaznik njima je to sve potpuno isto.

Kad se jednom krene tim putem,nema vise nazad,ide se do kraja,glavom kroz zid i ne razmislja se puno,samo udri.

Nasilje radja nasilje i nikom dobro nije donelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...