Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
barcode

Fiat nuova Croma - AUX na fabričkom radiju?

Recommended Posts

aha super,koliko je otprilike taj iso konektor,jel sve zajedno ide sa kablom

i gde se nalazi kaniball radnja

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovo ti je varijanta za cromu a konektori se razlikuju od vozila čak i godišta.Kanibal ti je na prvom spratu u piramidi i prodaju komplet kabl za 1040 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha super hvala ti puno,ajd prvo moram da nabavim one metalne zabice da skinem radio,pa da vidim koji je konektor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zice od tocka bicikle,to je najbolje resenje a verujem da imas neki stari tocak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam danas u kanibalu,pitao za te konektore,pa cu sutra da skinem radio,pa da posle nosim u kanibal da vidim koji konektor odgovara,pa javljam rezultate

jbg neverujem da imam i jedan stari tocak od bicikla,al sigurno cu naci nesto

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd pitacu kad budem isao,bitno mi je samo da skinem radio

ma jedva sam ih nasao,sve sami lokali garderobe,odece i obuce i menju njima kanibal,tek na vratima pise naziv firme

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam gde su nego kad sam otisao na prvi sprat gde su,nisam mogao da provalim lokal koji je,al ok nasao sam ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj kabl se lako pravi od kabla kineskih ili starih slušalica sa tri žice a u kanibalu se kupi samo iso konektor mada često na radiju pozadi i bude blanko nekorišćen taj konektor i onda se samo kupuju tri metalna mini džeka koja je ubacuju u iso konektor i tri pecke lemilicom da žica drži i to je to. Ako imate stari kabl i iso konektor na radiju tri mini džeka izađu 250din i to je sav trošak. Mislim da sam sve to već pisao pre cirka tri godine ali rekoh sebi hajde da ponovim ne može da šteti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Sale to je fora

ne bih da nagađam ,ja sam za cromu probao plavi ali ne radi

mislim da je zeleni za reno sobzirom da ima neke PHONE conektore

a tebi je verovatno plavi ipak pitaj u kanibalu za stila stvarno ne znam,

sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plavi je za cd sarzer,tu vec imam microlink prikljucen...ok,pa pitaci,vec dugo vremena hocu da napravim to,ali nikako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je,upravu si ali ova varijanta menja microlink u totalu i ja sam prezadovoljan.

U jezivoj sam gužvi ali ću ovih dana uploadovati jedan video kako to sve radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

uspeo sam da skinem radio bez problema,koristio sam srafcigere,koji na vrhu imaju toreks,al nisam isao do kanibala,mrzelo me zbog kise,

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheh,e super,e pa da znas ,na takav sam i ja nacin hteo da sprovedem kabal iz radia,ovo je bas super detaljan prikaz kako to sve izgleda

hvala ti za ovaj video

Share this post


Link to post
Share on other sites

svratio sam danas u kanibal i kupio kabal,zuti iso konektor  sa jedne,a 3.5mm dzek sa druge strane,probao odmah dal vidim dal radi,ako neradi da vratim,medjutim radi,pustao sam muziku preko blackberry 8320 telefona,super,zadovoljan sam,jedino sto je maalo slabiji zvuk,u odnosu na cd,al nesmeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo_0033.jpg

evo ovako kod mene izgleda,jako dobro radi,mozda je malo slabiji zvuk na istoj jacini,u odnosu na cd,al super se cuje,ja sam zaista prezadovoljan :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al si ga uglavio svaka čast. Samo sa vremenom može da ti izgrebe i telefon i instrument tablu od naših super puteva a la drži krpa zakrpu, palačinka, udarna, zakrpa, krpa... Brodit nosači su vrhunski ali i preskupi za malo lima i plastike i nema ih kod nas ali da imaju rešenje za skoro svaki model auta imaju:

 

http://www.brodit.com/brodit.html?pn=home

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja sam to onako stavio,inace kad vozim stoji u pregradi il samo ga stavim tu gde je,samo ga oborim,al moracu naci neki nosac il tako nekako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...