Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Autoklinika Dacha

Recommended Posts

Pa videces kad budes dosao, ispale su super, a i ova grafitna varijanta im bas dobro stoji, bolje od one standardne silver :welcome::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogli su matori, al su jako krti pa se bojim da ne puknu, probao sam da skinem al mi je bilo jako sumnjivo tako da sam ih ostavio, ali ispalo je super, sreca pa cepovi imaju duboki zarez :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za DACHU.Interesuje me koliko bi me kostalo farbanje poklopca retrovizora za stilo levi + desni da budu u boji auta jer sam fabricki dobio crne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dubinsko pranje enterijera i odrzavanje i ciscenje koze na svim tipovima i modelima automobila u autoklinici dacha. za sve clanove flcs specijalan popust od 20%!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam da ofarbam plastiku u enterijeru i naravno da sam usrao stvar pa me zanima koliko kosta da mi odradis farbanje?Sreca da sam samo gornju resetku iznad konzole zasrao tako da nisam dirao ostale plastike kad sam video da nece.Evo na slici zaokruzeno sta bi farbao a ti reci cenu.Naravno sve plastike bi skinuo i doneo.Pozdrav

bravo_1.jpg bravo_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mene interesuje, koliko bi uzeo da sredis na unu zadnja leva vrata.

Naime, na malom prevoju na vratima, od kedera ispod stakla, pa ka dole, je ispucao lak.

Koliko bi bilo da se to sanira. Ne verujem da bi trebalo da se farba ponovo, vec samo da se lakira, ali ti bolje znas sta i kako :)

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao sam da ofarbam plastiku u enterijeru i naravno da sam usrao stvar pa me zanima koliko kosta da mi odradis farbanje?Sreca da sam samo gornju resetku iznad konzole zasrao tako da nisam dirao ostale plastike kad sam video da nece.Evo na slici zaokruzeno sta bi farbao a ti reci cenu.Naravno sve plastike bi skinuo i doneo.Pozdrav

bravo_1.jpg bravo_2.jpg

Pozdrav doktore :thumbsup: . da ti sredim plastike koje si mi zaokruzio iskostace te 40e sa mojim materijalom, ako budes hteo ti svrati da se dogovorimo koju ces boju tj nijansu. :welcome:

A mene interesuje, koliko bi uzeo da sredis na unu zadnja leva vrata.

Naime, na malom prevoju na vratima, od kedera ispod stakla, pa ka dole, je ispucao lak.

Koliko bi bilo da se to sanira. Ne verujem da bi trebalo da se farba ponovo, vec samo da se lakira, ali ti bolje znas sta i kako :)

Poz!

Pozdrav Bki :thumbsup: . Pa druze najbolje bi bilo da ja to pogledam ali u principu kompletno farbanje vrata bi te izaslo 70e, a samo lakiranje 40 sa mojim materijalom naravno :thumbsup::welcome:

^ +1 :) jos jedan i ide VP cena :)

pa de si ti covece nema te nigde :thumbsup: .pozdravi burazera :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolazim u subotu da ti donesem plastike pa me zanima sledece:

Da li mogu da donesem i tapacirunge da mi ofarbas plastiku posto je izbledela i koliko para za to?

IMG_0002.jpg

Ove plastike sto sam zasrao da li treba da im skidam boju ili da ih donesem takve? Ako ne moram da skidam boju platicu da to neko skine jer ja sam tanak sa zivcima a pogotovo otkad sam ukenjao sa farbanjem.

IMG_0001.jpg

IMG_0003.jpg

Ostale plastike nisam farbao,usrao sam samo ove sa slika iznad.Ne znam kada cu da dodjem u subotu ali bice naravno u okviru radnog vremena.Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Cena za tapacirunge je 20e po tapacirungu odnosno po plastici na tapacirungu, a sto se tice onih plastika ne moras da skidas boju to cu ti ja odraditi :thumbsup: .Pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih ti reci pre nego sto sam krenuo od tebe da zapises na papiric oznake tih boja kojima farbas plastike da imam kada ti budem donosio jos stvari da znas nijansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...