Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

Pa otkud znam da nemate striktno 12 igraca koji su za fucu...350din ispada po coveku,jel tako???

Jbg jedino znam Chelica koji igra ko dve babe polupijane,za ostale se nadam da su normalni :D:rofl:;)

Izvini Mesi, nisam te prepoznao :D

Opelasu, Kenonovcu...imaces cast da igras s Bokijem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

neso zovi dti_let-a, ja nisam siguran da cu doci... dosli su mi neki gosti pa nikako da odu, a i auspuh sam otkinuo na neki qrac pa se pale alarmi na kolima kad prodjem pored... ako odu gosti do pola 10 eto me, ako ne jbg-a... :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rešu je dao...3 nogom, jedan glavom, jedan iz voleja...mislim da je za stalno izborio mesto u napadu u Čelićevoj ekipi... :thumbup::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok se deca nagode, to su sumske jagode :)

da sutra nebi bilo kasno ja bi da pocnemo :)

1. Xepoj 1

2. Xepoj 2

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Dovla...ae sad ti reci Xepoју ono kako smo mislili da se tema automatski otključa za spisak tek u sledeći ponedeljak, ovo-ono...itd, itd...

Ae da vidim da mu kažeš kako ovo sada što je napisao ne važi...ae, ae ako smeš... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo molim sve one koji se prijavljuju da to NE ČINE sve dok nisu 100% sigurni da će doći ili ako postoji opcija da im ''nešto iskrsne'' pa da ne mogu da dođu. Prijaviti se može i u utorak u toku dana, niko nije višak i svi koji su došli igrali su niko nije bio ni izmena pa čak i kad nas je bilo neparan broj. Dešava se da je ovde prijavljeno 13-14-15 ljudi, neki se zbog toga ne prijave jer misle da nema više mesta (IMA LJUDI PRIJAVITE SE SLOBODNO), a jedva se sastavi nas 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije problem gospodo, samo sam se vodio cinjenicom da smo prosli utorak bili 11 i 12 na spisku pa pokusavam da sprecim da se ista stvar ponovo dogodi :) jer nekako mi trulo da budemo zadnji :) (znam da nema veze koji smo na spisku, al kao sto rekoh, nekako mi trulo) :)

moze ta stvar sa otkljucavanjem - zakljucavanjem, nije nikakav problem :) necu nikog da bijem, sve je ok :) :) :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neša + Woodoo = 1 (za protivničku ekipu) :thumbsup:

Oni to ne bi napisali jer su skromni momci :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Xepoj 1

2. Xepoj 2

3. MarkoJTD

Ma ja bi dosao i juce nego moja zubarka radi za "onaj" tim, pa mi nije rekla da mogu da zaboravim na sport par dana nakon vadjenja umnjaka :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja nesto da dodam. Opste veselje protivnicke ekipe ne bi danas postojalo da nam golman i predsednik nije bio u ozbiljnim zdravstvenim problemima. Igrali smo bez golmana. Kada je protivnicka ekipa to shvatila krenulo je, u duhu fair playa, opste bombardovanje gola, verovatno su hteli iznemoglog predsednika da dotuku. Nasa prednost se istopila ali nije mi zao. Neshu smo sacuvali, a sacuvali smo i protivnika jer bi posle jos jednog poraza verovatno pola protivnicke ekipe odbilo da ucestvuje u daljoj rekreaciji. A zahvaljujuci porazu isli smo i na pivo u vecem broju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice katastrofa...odigrao,skoro pa nikad gore...bez kondicije...jos nismo imali golman al dobro...bice bolje ;)

Inace prijavljujem se i za sl.utorak ;)

1. Xepoj 1

2. Xepoj 2

3. MarkoJTD

4. Dti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...