Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

Odmaraju od sinoć... još se nisu probudili :sleeping:

17. novembar 2010. | 14:44 | Izvor: B92, Tanjug

Uhapšen bivši selektor Togoa

11457970364ce3dc2bbba81583752340_extreme.jpg

Lažna reprezentacija Togoa (foto: Beta)

Bivši selektor fudbalske reprezentacije Togoa Bana Čanile uhapšen je u noći između ponedeljka i utorka.

Čanile je uhapšen zbog optužbe da je pre nekoliko meseci organizovao meč između lažne selekcije Togoa i Bahreina.

Čanile, koji je zbog organizacije tog meča već suspendovan iz fudbala na tri godine, priznao je krivicu i javno se izvinio.

Pored Čanilea, uhapšene su još tri osobe, među kojima i bivši ministar sporta te afričke zemlje Antuean Foli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bre neradnici jedni :) sledeci utorak cu da se prijavim cim se vratim s fudbala, inace ode mas' u propas' :)

ksepoji su jutros ustali u 6:30 pa radili tezak fizicki posao sve do malopre :) neki od nas jos nisu ni stigli kuci a neki boga mi i jesmo :) :)

1. Chelic rektumcina

2. Boki

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

6. Dnevni Mare JTD

7. Woodoo

8. Kiza Lancia Y

9. Neša

10. Noćni Mare JTD+chip (dabogda ga ne islo :))

11. Xepoj

12. - l l -

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad je teska smrcina, vismo e prjavili za fudbal i sada cekicanje 6 dana :D Moramo silenceta da ubacimo.

Odmaraju od sinoć... još se nisu probudili :sleeping:

17. novembar 2010. | 14:44 | Izvor: B92, Tanjug

Uhapšen bivši selektor Togoa

11457970364ce3dc2bbba81583752340_extreme.jpg

Lažna reprezentacija Togoa (foto: Beta)

Bivši selektor fudbalske reprezentacije Togoa Bana Čanile uhapšen je u noći između ponedeljka i utorka.

Čanile je uhapšen zbog optužbe da je pre nekoliko meseci organizovao meč između lažne selekcije Togoa i Bahreina.

Čanile, koji je zbog organizacije tog meča već suspendovan iz fudbala na tri godine, priznao je krivicu i javno se izvinio.

Pored Čanilea, uhapšene su još tri osobe, među kojima i bivši ministar sporta te afričke zemlje Antuean Foli.

Togo... brate ti si lazna selekcija :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam li ja to opet 13-o prase?

1. Chelic rektumcina

2. Boki

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

6. Dnevni Mare JTD

7. Woodoo

8. Kiza Lancia Y

9. Neša

10. Noćni Mare JTD+chip (dabogda ga ne islo )

11. Xepoj

12. - l l -

13. mojito

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesam li ja to opet 13-o prase?

1. Chelic rektumcina

2. Boki

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

6. Dnevni Mare JTD

7. Woodoo

8. Kiza Lancia Y

9. Neša

10. Noćni Mare JTD+chip (dabogda ga ne islo )

11. Xepoj

12. - l l -

13. mojito

Nisi, ti si pod brojem 5 ;) Čelić malo meša koktele i insekte, kao i beogradske mostove :lol:

DakleM:

1. Chelic

2. Boki

3. Togo (lažni)

4. Dovla

5. Mojito (koktel) / Mosquito (komarac)

6. Dnevni Mare JTD

7. Woodoo

8. Kiza Lancia Y

9. Neša

10. Noćni Mare JTD+chip

11. Xepoj 1

12. Xepoj 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali predlog

da ne igramo na aut vec na martinelu?

naravno da ostanu korne i golaut ovako su cesti prekidi

i nema lobovanje golmana (u slucaju da brani xeroj);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice, mislim da je bolje na aut da se igra, jer niko nema snage da trci konstantno 1h i da se igra previse napadacki jer bi likovi ko boki da lipo 56 golova. nije fora, a ni mi nismo klinci pa da igramo MINI-MAXI ligu za uzrast od 7-9 godina. Igranje na martinelu je glupost i treba da stremimo tome da igra bude izjednacena i da se daje sto manje golova a ne da rokamo napamet loptu, pa da je neki boki samo prosledi do gola.

Nikad nisam bio pristalica martinele jer je to cisto silovanje malog fudbala i to igraju ili decica ili likovi koji pucaju od snage, a mi nismo ni jedno ni drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad i malo konkretniji odgovor pošto je Čelić mnogo emotivan :) Igrali smo prva dva-tri termina sa martinelom i onda je bio problem da smo bili mrtvi usled jelte nedostatka kondicije. Takođe, mnogo je glup fazon kada neko nekoga predribla od martinelu, a to se gotovo uvek može uraditi. Takođe, sam pristalica da se igra bez martinela, ali ako postoji potreba možemo napraviti malu anketicu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi tamo za mesec dana da napravimo turnir klubova, gde cemo pozvati sve klubove da ucestvuju, kotizacija moze biti 2000, pola termina a pehare mi mozemo da obezbedimo. Igralo bi se 2x 15 min. a zakupili bi smo salu na 2 ili 3h u zavisnosti od broja ekipa. Cenim da bi mi, Hondisti, alfisti i opelasi igrali 100% a mozda bi se jos neko prijavio. Ovo bi bila dobra promocija, mozda bi i neke novine mogle da se pozovu da isprate ceo dogadjaj. Takodje se moze igrati i liga sistem gde bi svake nedelje bile odigrane po 2 ili 3 tekme pa lepo da se boduje i prvaci grupa da idu u play off.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rano je za mesec dana :D

Takođe, pitanje je kako regulisati ko može da igra? Članovi ekipe bi trebalo da budu samo članovi sa karticom kluba (naravno važi za sve klubove) jer bi svaka druga organizacija gubila smisao. Imaš li ti karticu kluba? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daću mu ja moju karticu pa nek on malo bude lažni Togo :smoke:

Edited by TOGO

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bila dobra fora (za turnire...) u kasno prolece, ne bi tu izostali ni mediji, siguran sam, jos ako igraju nesha i dovla i jos i boki, pa preplavicemo youtube sa klipovima sa tekmi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! YOUTUBE sa bokijem, nebeskim padacem Dovlom i Maretom baletan iz survajvera :D kao i Nesa homos koji svaki Markov sut odbrani :D :D :D

Naravno da bi samo clanovi kluba mogli da djuskaju, ja cu se svojg obestecenja i plate odreci u koist clanske karte :D

Sad jedno retorico pitanje... Dovla, imas li ti karticu ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vezi martinele, jedini razlog da sada ne igramo sa njom je taj koji navodite u vezi kondicije.

Svi ostali razlozi su, da ne kazem, nesuvisli :D .

Igranje sa martinelom je mnogo bolje, brze, lopta je manje van igre. Ok, sada je problem trcanje pa moze ovako dok ne udjete u formu.

U vezi driblinga pomocu martinele, ja igram jos dva termina pored ovog i u tim terminima dribling o martinelu prodje mozda 1 od 5 ako ne i manje.

Dakle, Chelicu, uci da igras! :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini Rambo nismo te prepoznali :D :D :D :D :D

Sto se tice dodatnih termina, i ja bi ih igrao, ali nikad na martinelu :D

Ne znas sta ces s loptom, udri u martinelu samo da se spases!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se sa woodooom ;)

ja isto igram 3 termina nedeljno bez auta i ima mnogo vise trcanja a da bi odradiio dribling o martinelu moras da budes i brz i jak jer lako mozes da popijes lakat

a mislim da ce se i kondicija tako brze nabiti

ali ok kako vecina odluci nije nikakva frka bitno je da se igara ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nocni Mare - da nije bezobrazno napisao bih ti "jeb'o te Xepoj" ali posto jeste, suzdrzacu se i necu ti to napisati :) hehehe

Bolje je bez martinele, barem malo uspemo da odmorimo dok chelic izvadi loptu iz onih dasaka tamo :)

i, recite vi meni, je l' ima neko upalu? tj. dal nekog bole noge? :) ja ne mogu da hodam normalno kol'ko me bole noge :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve će ti to proći do sledećeg utorka. Ja sam svoje obaveze počeo da planiram u stilu - ok sredom i četvrtkom ne mogu da idem u pešaka nigde :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam da ce proci, nije prvi put, nego vidim niko se ne zali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...