Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

dva od cetiri gola koja sam veceras dao na utakmici posvecujem nesi :lol: :lol: :lol: koji je u 5minutu imao tezak peh i nadamo se da ce brzo da se oporavi NESO UZ TEBE SMO,IZDRZI....

druga dva gola posvecujem mojoj ekipi... :clap: :clap: :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala...ganut sam...suza suzu stiže (trkaju se dva Opela) :D ...nego,...ja bih da bacim svetlo na tu moju povredu koja nije bila ni malo slučajna kao što se može na prvi pogled učiniti.

Setih se da me je protivnička ekipa zagovarala, stalno su nešto zapitkivali pre početka utakmice i time me sprečili da se propisno zagrejem...prilazili su ogranizovano, planski, taktički, smišljeno...i pre svega orkestrirano. Ti njihovi napori su ovoga puta dali rezultate i povreda je bila neizbežna. :yes

Treba napomenuti da je i Čelić pustio krv večeras, tako da nema više nevinih... :D

A, Marko JTD se zadržao celih 12.6 sekundi posle pravednog i bolnog poraza... B)

EDIT: Zaboravih..Marko BK je opasno dobar igrač..i ekipa koja bi npr. pored njega brojala i Henry-ja, Woodoo, Togo, Boža...bila bi baš ozbiljna... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto se machici smorili samo nasa ekipa na temi ajde pa nije to nista strasno,videli ste po drugi put da to nista ne boli..

i da se ispravim,posto sam u prethodnom postu od ukupno 4 gola koja sam dao 2 posvetio nesi i pozeleo brz oporavak a dva svojoj ekipi hteo bi da se ispravim i ova dva sto sam posvetio svojoj ekipi posvetim Marku i retumcini Chelicu posto oni nisu da lini jedan...nadam se da ce moja ekipa razumeti ovako sportski potez

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitke protivnickoj ekipi i stativi... ovaj bokiju rektoomu o koju se lopta odbila 4 puta!!!

Zao mi je sto se nesa povredio, ipak gust raspored utakmica na domacoj i medjunarodnoj sceni, kao i reprezentativne obaveze ipak su bile prevelik zalogaj za nesu i ovo je moralo da se desi :D :D\

Takodje moram spomenuti da Marerectoom nije dao ni jedan gol pa je popizdeo a bio je veoma blizu nekoliko puta.

Cestitke mojoj ekipi na zalaganju i pozrtvovanosti i nadam se da kad se kiza vrati da cemo imati samo fiato-lanciste na terenu ;)

POZ.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pre svega želim da se izvinim na kašnjenju, drugar je imao neke privatne probleme pa sam ga čekao dok je završio. Fudbal kao i svake nedelje, Boki i Čelić maskote koje prave performans na terenu, a sve rezultira extra zabavom. Bar je meni bilo zabavno :) Istrčali smo se, družili i to je po meni glavni uspeh cele priče ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woodoo, tebi svaka čast :unworthy: Razjasnio sam situaciju sa vašim kapitenom ;) Sve OK :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo, Utorak 9.11. u 22h

1. MarkoJTD

2. Togo

3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. MarkoJTD

2. Togo

3. Woodoo

4. Dovla

5. Boki

6. Chelic

7. Vasa

100% ucinak do sada 2 utakmice 2 gola :whistle::whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaso... naxebo si, sledeci put kad se budes vrco ima u potpisu da ti stoji... 1.0 10v jer cemo da te prepolovimo :D

1. MarkoJTD

2. Togo

3. Woodoo

4. Dovla

5. Boki

6. Chelic

7. Vasa

8. Kiza SW JTDm 16v

Fale jos... silenci, Marko BK i Nesha... jos jedan nam fali za 12

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...