Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

daj 2

Obavezno zovi popa, treba mi se osveti neka vodica!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa brate cuo sam da sveta vodica ne mrzne do -60 pa lakse mi je da svetim vodicu nego dakupujem antifriz :D

Salim se, treba mi se sveti antifriz :p

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rad :thumbsup: Pošto nisam našao crveni Paraflu nigde razmišljao sam i ja o tome :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično, ako ne nađem kod mene, u subotu idem u TiM pa ću da pazarim usput ili niz put :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko da cu doci,kako da igram lose u celinoj ekipi,bas sam premoren,zato sledeci put nek se dobro pripreme protivnicki igraci :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

iiiiiiii bese 18:2, lepo se pokazalo da je ono prvi put od 15:5 bila slucajnost!!!

Gol razlika je 23:17 za bolje.

Sta je sad rektumi, nema vas da se qrcite po forumu :p:P:p:P:p:P:p:P

Svaka cast protivnicima, da nam ih nije bilo zao, bilo bi 25-30:0 i zato sam stao na gol i poklonio im jednu loptu da overe prazan gol... da ne bude sa 0

Tako se zavrsilo ovaj put, sledeci put cemo da vas pustimo malo ranije a mareta cemo da prebacimo u odbranu da vas ne busi vise!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelićeva ekipa pobedila 18:2 :rolleyes: Jbg, bio sam umoran, radio ceo dan...

Ko mi obriše post - ćelava mu keva :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NASa ekipa pobedila 18:2 :rolleyes: Jbg, bio sam umoran, radio ceo dan...

Ko mi obriše post - ćelava mu keva :harhar:

Nije Celiceva, to je nasa ekipa!!!

EDIT:citat je promenjen, iz tog razloga je citiran post iznad!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna tekma, svaka cast nasoj ekipi a i protivnicima, nije moglo biti bolje :harhar:

Predvidjam veliku pobunu sto se izmena u timovima tice, ali setite se rezultata od prosle nedelje i da li smo se mi nesto bunili povodom sastava igraca. :ice:

Vidimo se sledeci utorak :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde su gubitnici... Nesu interesuju podkrila za punta a boki gleda TOGOov profil :D

Vasa i dovla se jos nisu pojavili, ali vec vidim da ce odma da se zainteresuju za atomsku fiziku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chela je bio najlosiji nogometas protivnicke ekipe, red je da se i on jednom raduje. "Podmetnuo" je jednog van kluba, nista nije prepustao slucaju. :p

Nasoj ekipi bi veceras i Krkobabic pozavideo na angazovanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate woodoo ako cu svaki put da budem najlosiji u ekipi a da vas deremo 16 razlike, odma se prijavljujem za mesto najgoreg u obe ekipe :p

Woodooa nisam ni pominjao jer je za razliku od ove dve kucketine cutao, ali poceo je da bocka :D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prvo Čeliću moram važnije stvari...da pogledam šta se pisalo po Forumu...a, tek onda, tj. sada ću reći da je naša ekipa igrala SAMO dok si ti bio na golu. Samo tada smo trčali, samo tada se trudili..i napunili te sa više golova.

Neka te sledeću tekmu stave od početka na gol, pa ćeš videti kako postaješ punjena tikvica... :harhar::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da niste mogli da pridjete golu kad sam bio u terenu, takodje je normalno da date 2 gola kad vam jedan poklonim...

Cak sam i bokiju dao loptu da mi sutira kad je bio sam ispred mene... uvek je on ispred mene zato ga guzim stalno :D

Samo za nesu i bokija!!!

http://www.youtube.com/watch?v=JIL6Bc2K0QQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...