Jump to content
FAS Goran
boki

Kopiranje i kodiranje ključeva

Recommended Posts

Ako mislimo na isto, trebalo bi da je izliveno iz jednog komada i tesko da moze da se zameni. Lakse ti je da uradis ceo kljuc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla prijatelju,

Koliko košta da se uradi kopija ključa za Punto 2001.g, ključ je B365 i ima broj 2 na drugoj strani mača. Postoji CODE kartica. I da li ti to radiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još sam u fazi testiranja. Biće sve za koji dan da se malo konsolidujem, bio sam zadnjih 5 dana na putu pa nisam ništa testirao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još sam u fazi testiranja. Biće sve za koji dan da se malo konsolidujem, bio sam zadnjih 5 dana na putu pa nisam ništa testirao ;)

Jel moguce da nigde nema narezivanje kljuca za Lanciu Y 2001 sa sve daljinskim otkljucavanjem???????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno da ima, ali sumnjam da ce ti se svideti cena ;) Kod ovih "vodecih" kljucara (Ristic, Elezovic,Petko) je barem za Punta kljuc sa daljincem 150eur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno da ima, ali sumnjam da ce ti se svideti cena ;) Kod ovih "vodecih" kljucara (Ristic, Elezovic,Petko) je barem za Punta kljuc sa daljincem 150eur

GLP

Hvala :( bice dobar i bez daljinca......... vazno da otkljucava i pali makinu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti imas vec daljinac onda samo da nadjes novo kuciste i da sve prebacis (i elektroniku i transponder) i samo narezes kljuc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slicica prepakovanog daljinca. Prebacio elektroniku i transponder. Kljuc na kraju narezao kod lokalnog kljucara. Ovi na glasu su mi trazili i do 2500 din samo za narezivanje :blink:

img4503g.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze gde mogu da kupim blanko kljuc za Fiat Mareu 2002,bez dugmeta za daljinsko-obican.Samo da moze da se prebaci transponder iz mog starog u njega.Javite mi,hitno je!!Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam uz Lybru dobio samo jedan kljuc,juce sam skoknuo do Ristica u Zemunu.

Situacija je sledeca: Posto je moj auto 2001 godiste,a to je neka prelazna godina. Trebalo bi da im ostavim auto na sat,dva da utvrde koji je imobilajzer. Ako je imobilajzer "odgovarajuci",a oni kazu da je verovatno tako,bez problema ce mi odraditi rezervni kljuc koji i otkljucava i startuje auto,cena 10.000 dinara. U suprtonom kljuc se naracuje "direktno iz italije" i cena je veca za par (nekoliko) hiljadarki.

Tako da imam samo jedno pitanje,jel tih 10.000 dindzi,ok cena!? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Ristic vazi za jednog od skupljih bravara ;) mozda i najskupljeg. Ne znam da li je u ovoj temi ili nekoj drugoj na forumu bilo reci da su takve stvari mnogo jeftinije u Novom Sadu, Sabcu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla javljaj sta je sa novom masinom, kum izgubio jedini kljuc od stila 2002, nema kod karticu, u Risticu mu napricali svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nasao kod karticu ako ista znaci ali nema nijedan kljuc

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini, dobro je da je našao kod karticu jer se po njoj reše ključ. Taj kod zapravo označava oblik šare na ključu, tako da neće morati da menja brave. S druge strane, ja ne bih umeo da mu narežem ključ po tom kodu tako da svakako mora potražiti stručnu pomoć. S treće strane, potrebno je nakon toga sinhronizovati ECU. To bi generalno trebalo da može sa mojim uređajem, ali pošto sam još uvek u test fazi ne bih ulazio u tako nešto, a ne verujem da je njemu do čekanja da se ja istestiram. Neka pozove deltu i neka ih pita... u svakom slučaju će se iznenaditi cenom, e sad... možda prijatno možda neprijatno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sad mi je javio da ristic trazi 10000 din da izadje na teren i napravi 1 kljuc sto i nije toliko lose u odnosu na neke pominjane cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla moze li ta tvoja makina da kopira kljuc za 147? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.Kod mene je problem sto imam dva kljuca,ali rezervni koji sam dobio uz kola se ispostavilo da uopste nije od mog auta.E sad posto je proslo vise od 7 meseci od kupovine kako uci u trag mom kljucu,posto je u trenutku preuzimanja auta bilo 4 alfe na placu,a ja tek danas probao rezervni kljuc.U svakom slucaju kad je istestiras javi rezultate,pa ako mogne da osurimo mi to dok je vruce ,mislim :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd , kad neko bude oko-lo Cacka nek pita ... :whistle:

Sto dalje od Bg to jeVtinije ! Ja bih reka' , sto dalje od Vojvodine , BRE ! :thumbsup:

Kod kljucara Aleksandra u Cacku, narezivanje i kodiranje kljuca za Lybru trebalo bi da me kosta oko 7.000. Valjda ce moci da to odradi, bez nekog naknadnog povecanja cene..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene juce zove covek sto drzi plac gde sam kupio auto,kaze brate nasao sam ti rezervni kljuc i kod karticu!!! :thumbsup:

Evo danas ih vec dobio,rezervni kljuc,kod karticu,neke silne papirice,ma fabricko stanje! :thumbsup:

A ja ovih dana planirao da idem kod Ristica,mislim da bi svisnuo da sam iskesirao 100 evrica za dzabe! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam kupio Stila dobio sam dva kljuca, ali sam tek pre neki dan shvatio da drugi kljuc uopste nije od mog auta. Narezao sam drugi kljuc za svaki slucaj posto nemam karticu.Sada cekam Dovlu da zavrsi sa testiranjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...