Jump to content
FAS Goran
boki

Kopiranje i kodiranje ključeva

Recommended Posts

Naravno,na nalepnici body computera pise,postavite ovde neki primer,pa cu vam reci,posto se to dosta menjalo od godine do godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene bas za ovaj zanima, 2002 godiste 1.9 jtd 115:

 

ba44e823356cf071d5da848c6c75b7e3.jpg

Edited by Ivan
Ubacen Thumbnail zbog preglednosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je 1.2 16v motor....

Da li mogu da pokvarim svoj kljuc stari :D jer je malo cudan imam osecaj da nema nikakvu elektroniku unutra jer se jednom prilikom oprao u ves masini ostao u dzepu  i nista mu nije bilo :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuvalja

Ima daljinsku komandu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda cu morati drugara da uputim kod tebe, ima pin, iscitan mu je ali daljinac nece da se ukodira, probano i sa mojim daljincem i opet nece, znaci nije do daljinca, jednostavno kao da ne radi prijemnik, e sad da li stilo ima posebno prijemnik ili je sam body prijemnik ili komp u vozacevim vratima? Kad dijagnostika kaze imas 15s da stisnes neko dugme ja stiskam ali nista kao da ne stiskam. Bacio sam mu link teme pa nek te kontaktira covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

narode imam fiat stila 2001 god, 1.6. 16v, imam kodiran kljuc, skakavac i daljinsko otkljucavanje zakljucavanje. treba mi obican kljuc samo za obicno otkljucavanje i startovanje motora, da li to moze da se uradi i ko zna da mi preporuci nekog i ako znate cenu otprilike, imate pivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

 

Hteo bih da Stilov skakavac prepakujem u kućište od 500/500L. Jasno mi je da ako prebacim mač i transponder, moći ću da upalim auto. Mene zanima da li je moguće da se osposobi da koristim komande na daljincu za otključavanje, zaključavanje i gepek? :)

 

Tasteri na štampanoj ploči kod Stila stoje ukoso, a kod 500/500L stoje ravno, pa je gotovo nemoguće da se prebaci štampana ploča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam gore napisao "Fiat Stilo" naravno otkljucavanje i zakljucavanje...trenutno kljuc skakavac bez dugmica..

Ako nisi resio mogu da se raspitam - koleginica za nekih 10-ak evra uzela varijantu privezak koja radi sve sto i dugmici na orginal skakavcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srdacan pozdrav svima, imam jedno pitanje. Dakle upitanju je fiat punto dvojka 1,2 2003godite. Dakle problem je sto sam izgubio orignal kljuc i sad korstim rezervni kljuc koji je inace dobar i dobro sluzi i kodiran je isto kao i prvi sto sam izgubio. E sad da lija mogu negde (naprimer u Beogradu) da fotokopiram taj kljuc ili ne mogu..posto se bojim jel nemam sad ni jedan u rezervi. I da lineko  zna cene? Pozdrav svima. 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se uradi ali je malo komplikovanije. Imas li kod karticu koja dolazi uz auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala vam na odgovorima, jel znate negde u Beogradu gde bih to mogao da uradim, ako znate posaljite mi na pm, i koja je cena otprlike. Sto se tice te kartice ne znam sta je to.. imam samo jedan kljuc i na njega je urezan kod b365...a kljuc je oblozen gumenom plastikom.

Edited by whyy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće niko da ti šalje na PM, nego ćeš ti sam da pročitaš. :) Lepo ti dali link ka temi, sve ima u njoj, ima i kontakata, i cena i sve...i sad kada je sve to spojeno samo ti ostaje da potrošiš 15 minuta i pročitaš. :thumbup:

Plus je tih 15 minuta i brže nego da čekaš da ti neko odgovori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam citao sam nego vidim da je tema stara. 

 

Neće niko da ti šalje na PM, nego ćeš ti sam da pročitaš. :) Lepo ti da lilink ka temi, sve ima u njoj, ima i kontakata, i cena i sve...i sad kada je sve to spojeno samo ti ostaje da potrošiš 15 minuta i pročitaš. :thumbup:

Plus je tih 15 minuta i brže nego da čekaš da ti neko odgovori.

Ok vazi upravu si :D hvala :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani clanovi,

 

Zanima me da li postoji mogucnost da se u kljuc koji je nekada ima dugmice na sebi za centralnu bravu (ili se kupi novi skakavac), "ubudzi" sadasnji alarm koji je povezan sa centralnom?

 

Hvala svima. :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nemaš posebnu ''šapicu'' za alarm?

Usput, baci pogled sada, nakon spajanja tema, na sve ranije napisano u temi na kojoj smo. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel neko imao neko iskustvo sa firmom Pega ključevi iz Trstenika ? deluju povoljniji od ovih "lokalaca"....

 

Jedino nisam siguran koliko je pametno da neko čačka oko ključa, ako nije auto tu blizu ... ( traže da im pošaljem ključ) ....

pa će ustanoviti kvar i javiti cenu popravke....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni bas to nije bilo najjasnije:

da im posaljem kljuc a oni kao da vrate narezan odgovarajuci ili kako vec bese pa sam odustao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje poznavaocima: Da li postoji razlika između blanko ključeva sa oznakom  A602 i B365. Konkretno, da li se razlikuju mačevi.  Moj ključ nosi oznaku A602 i nigde na oglasima ne mogu da nađem takav, već samo onaj sa oznakom  B365. O prebacivanju elektronike je na forumu  napisano sve i nadam se da neću imati problema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje. Da li ja moze da se prepakuje i programiram kljuc od Stila na moj kljuc od auta (Ulysse II)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Up :)

Jos jedno pitanje, ja sam narucio blanko kljuc sa transporderom (ili kako se vec zove), sta mi je jos potrebno da bih upalio auto. Fiat Punto mk2.b 2003. god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, kupio si kuciste kljuca sa nenarezanim macem pa bi hteo da prepakujes kapsulu (kod) i narezes novi mac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...