Jump to content
FAS Goran
boki

Kopiranje i kodiranje ključeva

Recommended Posts

Koje vozilo je u pitanju?

 

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje original skakavac, i on će upravljati i alarmom, njegova cena se kreće od 80eur pa na gore...

 

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan mi je trazio 135e a ovaj drugi kaze izmedju 100-120. Najjeftinije sam nasao za 90e i to Alfin kljuc onaj trouglasti kaze nema za Lanciu. Valjda je zato jeftiniji, jbg sto je mnogo mnogo je. Za sta tolike pare, iz kine kljuc da se naruci kosta oko 25 dolara. Kazu za sat vremena gotovo, pa jbm ti sunce uzme vise para za sat vremena nego stomatolog. 

Edited by kaskabgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sad radi tj pravi kljuceve i kodira postojece na nove(sa sve daljincem)? Ispao mi je onaj sa ddugmetom i puklo mi je kuciste.  Kod funkcionise ali mi mac ispada iz kucista i ne mogu da ga zalepim da stoji. Koristim rezervni trenutno.

Ristic nece da mi pravi jer nemaju originalna kucista a sa kineskim ne rade cak i kad bih im ja doneo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cuore_sportivoJel bi ti da prepakujes elektroniku tj. onu ploču sa tasterom na drugi ključ sa kućistem i da narežeš mač po tom starom ključu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da...probao sam pre to sam da uradim ali nemam mirne prste i zivce. Ima druga tema na kojoj smo komentarisali. Sad sam ga izlomio skroz..postavicu sliku. Radi mi dugme ali ispada mac...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj komšija na Miljakovcu ima te "blanko" ključeve sa kućištem i tasterom za Punta. Rezanje mača je bilo 250 ili 300 dinara. E sad jedino ne znam koliko naplaćuje nov ključ komplet. Ako hoćeš vidi kad si usput, Bogdana Žerajića 36 preko puta kafića Slon,u prizemlju zgrade se nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, cuore_sportivo said:

Pa da...probao sam pre to sam da uradim ali nemam mirne prste i zivce. Ima druga tema na kojoj smo komentarisali. Sad sam ga izlomio skroz..postavicu sliku. Radi mi dugme ali ispada mac...:)

Zasto ne narucis iz kine kuciste sa macem, to je do 5 dolara max. Prebacis elektroniku i mac na novi i to je to, ili daj nekom da ti to zameni. Verovatno ima i ovde da se kupi, ako neces da cekas dok dodje iz kine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u temi brojeve i imena, pozovi nekog nije to ni skupo...

 

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/22/2018 at 10:49 PM, kaskabgd said:

Drugar mi je rekao da mi ne treba daljinac da bi se alarm ugasio. Sa obicnim kljucem otkljucate vrata (alarm pocne da svira) normalno startujete motor i prilikom startovanja motora alarm se gasi. I zaista sam uspeo tako. Sto znaci da ne treba daljinac, jedino sto bi u ovom slucaju alarm bio deaktiviran za stalno. Ovo je moguce BAS sa samo fabrickim alarmom. Sve sto je naknadno ugradjivano morao bi daljinac da se pravi, za sad najjeftinije sam nasao 120e. 

 

Različiti su kodovi za vrata i za startovanje motora. Zato je moguće to što si napisao.

Možeš da kupiš neki naaaaaajobičniji alarm za npr. 30 ili 50 evra, dobiješ ''šapicu'' za njega na kojoj su komande za vrata. Ali, tako nosiš ključ sa komandama koje ne vrede ničemu, plus dodatnu šapicu od naknadno ugrađenog alarma sa komandama za daljinsko otključavanje/zaključavanje vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravicu obican kodiran kljuc za rezervu u slucaju da izgubim ovaj i to je to. Da mogu da otkljucam i upalim auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav vec imas od 40-50eur, i to je ok... 

 

 

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel neko skoro radio kodirani kljuc za z10 tj punto mk2b? Dobio sam jedan kljuc jer je lizing kuca prethodnom vlasniku izgubila kljuc. Koliko kosta to zadovoljstvo?

Sent from my ATU-L21 using Tapatalk


To nije više taboo tema, izrada ovog kodiranog ključa je 40-50eur u Borči, Zemunu, Vidikovcu...itd. Danas ima dosta radnji, koje mogu da naprave ovaj ključ

Srećno

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, bleki87 said:

To nije više taboo tema, izrada ovog kodiranog ključa je 40-50eur u Borči, Zemunu, Vidikovcu...itd. Danas ima dosta radnji, koje mogu da naprave ovaj ključ

Srećno

Gde na vidikovcu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na forumu tema a imaš i Google 9644b505aaf34a976fa3daa7541d37b3.jpg

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gde na vidikovcu?
Ne znam adresu, znam da se negde pominjalo...na google-u ćeš najlakše naći

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li clan@zverko i dalje izradjuje kljuceve?
Potreban mi je rezervni za G.Punta, otkljucavanje i paljenje, ne mora daljinsko otkljucavanje.
Zna neko mozda cenu za takav kljuc?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/15/2019 at 2:05 AM, John Wicked said:

Jel neko skoro radio kodirani kljuc za z10 tj punto mk2b? Dobio sam jedan kljuc jer je lizing kuca prethodnom vlasniku izgubila kljuc. Koliko kosta to zadovoljstvo?

60e bilo pre neku godinu,paja ristić zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se ako već postoji neka tema o tome, nisam uspeo da nađem na forumu.

Elem juče izgubim ključ od auta, ispadne mi iz džepa i otprilike i znam gde ali nisam ga našao posle.

Da li neko zna nekog majstora NS-BG gde bi mogli da mi naprave novi (imam rezervni naravno), i da li sad nekako može da se promeni taj kod,frekvencija ili šta već da onaj stari izgubljeni više ne može da otključa daljinski (na dugme) i startuje motor (isključi imobilizer).

 

Hvala

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...