Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Zoran SM

Lybra SW 2.4 JTD - razbijen prozor

Recommended Posts

Voziš se lepo, parkiraš i kada dođeš nazad do parkinga primetiš da ti je prozor razbijen!!! Nikoga pored nema naravno, ma suviše sam nervozan i razočaran da bih nešto smisleno napisao hmmm. Gde vodi ovako ponašanje vozača, naroda. Sad da ne bih otišao previše u politiku, obrazovanje i da ne bih dobio srčani udar ostaje jedino da progutam jed kao med i da zamolim za pomoć prilikom nabavke drugog prozora. Razbijeno je sa leve strane (vozačeve) prozor od gepeka pošto je moja Lybra karavan verzija. Sa desne strane sam prepisao broj Sekurit Saint Gorain DOT-37 AS2 M47 43R-001099 znači sa leve strane ovo R u oznaci verovatno znači desna sa koje sam broj prepisao. Da li je neko video negde Lybru u delovima gde bi se moglo kupiti polovno takvo staklo. Da li ima neka posebna tonaža stakala ili može biti od bilo koje? Molim za broj odpada ili čoveka koji ima nešto tako, pošto verujem da je novo skupo. Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba lupati glavu sad zbog čega se to sve dešava. Možda je stvarno bilo slučajno... nikad se ne zna... pokušaj da pogledaš ipak nova na http://www.glassservice.biz/ nikad se ne zna iznenađenja (povoljne cene) su uvek moguća ;)

A evo i sumiranih otpada pa se možda nađe neki ;)

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=5602&view=findpost&p=704140

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je savet koji ti je dao dovla najbolji. Skoro sam ja zvao iz znatizelje jedan glass service u KG-u i mogu ti reci da sam se prijatno iznenadio cenama... :thumbsup:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi i ovde:

062/8959834

Auto otpad RAĆA, Šabac

Biće uskoro (najkasnije do sutra uveče) ovaj otpad i u Partnerima Kluba, sa popustom za članove FLCS. :thumbup:

Ima dosta delova za sva, naročito novija italijanska vozila :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je vozacko staklo za stila bilo negde oko 5000 din pre jedno 3 godine,sve sa montazom.

Ne verujem da to tvoje moze biti nesto posebno skupo :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se javim sa mnogo manjom stetom :(

U subotu noc mi neko odvalioprednji fiatov znak.

Mislio sam da je to rezervisano za mercedes i bmw ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee, kad ti razbiju 3 stakla za 2 meseca....

Evo dva saveta:

1. Ako imas karavan OBAVEZNO otvori onaj poklopac/prekrivac da lopovi mogu da vide da unutra nema nicega. Razbice ti staklo da vide da li ima necega u gepeku. Meni su razbili 2 stakla odjednom, vozacevo i zadnje karavansko i nozem isekli prekrivac. Neeee, nije mogao kreten da ga smota samo, morao je da ga isece nozem...

2. Ako koristis GPS, OBAVEZNO obrisi trag na staklu koji ostane od nosaca. Razbice ti staklo da vide da nisi ostavio GPS u kasetici nekoj.

Za znak se ne nerviram, lol, niko na parkingu nema znak :) Sve su ih poskidali.. Verovatno su na Bubanj Potoku subotom...

Sad na novim kolima cu sam da skinem znak, da mi pri skidanju ne ogrebu jos i auto....

Edited by barcode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte mi nije palo napamet da bi neko želeo da obija kola sa neizvesnošću šta ima u gepeku (uglavnom ništa). I u onom mom besu napisao sam levo krilo ali je desno ono sa suvozačeve strane. Inače neko mi je preporučio Glass servis bio sam tamo i stvarno sam se iznenadio cenom, ne neću da je kažem, neka neko od vas ode i čuje, svojim ušima nećete verovati. Inače zvao sam skoro svaki servis na onom spisku i samo jedan je imao Lybru u delovima, i tražio je sličnu cenu kao u glass servisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...