Jump to content
FAS Goran
pubps

Fiat Punto mk.2 - šema elektroinstalacija / osigurača

Recommended Posts

Pozdrav,

zna li neko gde mogu da nadjem semu elektroinstalacija za Fiat Punto 1.2 16v ELX 2002 godiste (5 vrata, ako ima neke veze ).....hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program Autodata 3.17 ima na netu sa krekom. Jednostavno se instalira i krekuje. Ima BAŠ SVE instalacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje je da uzmes semu iz boscho-vog esi-a ako nemas esi javi mi koji deo seme ti treba tacnije sta te muci pa cu da ti posaljem kao sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo seme za Punto mk2 1999- .... mozda nekome posluzi za nesto....uglavnom, meni je posluzila.....

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

Uzivajte....

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno nece znaciti puno, samo sam hteo da kazem da su slike prilicno mutne i necitke, pokusao sam da ih izostrim kroz Photoshop ali nisam dobio zadovoljavajuci rezultat.

U svakom slucaju pohvale za trud.

P.S-Moj prvi post na forumu, pa cu ga iskoristiti da pozdravim sve clanove. :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja vidim da su mutne ali ovo je cisto informativne prirode a ako nekome treba poslacu mu ciste i bistre slike jer iako sam ih uploadovao u max rezoluciji, one su i daje mutne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zipuj slike kako bi ih dobio u jednom fajlu. Sve do 300 MB možeš da upload-uješ bez pravljenja naloga ili bilo čega sličnog. Samo klik na upload. Sve to uradiš ovde:

http://www.sendspace.com

Kada završiš upload, postavi link na temi, ja dođem skinem sve slike i okačim ih na FLCS server i onda budu zauvek dostupne svima u full rezoluciji. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno jel sema je za punta od 1999 a clasik ima drukaciju Tablu kao punto od 2004 tako da ta instalacija nije ista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto koristi više modela ECU-a u zavisnosti od motora. Šema nam ništa ne koristi čak ni u rešavanju problema.

Da li imaš šemu svog kućnog PC ? Ovo je slično. Bolje preformuliši pitanje i navedi kakve probleme imaš.

Nema šanse da sam popraviš bilo šta na ecu osim nekih već navedenih problema sa starijim modelima 1.2.

Jedino možeš dijagnostikom da komuniciraš sa ecu i eventualno da uvidiš neke baš njegove greške.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinete Autodatu (pc software) i tu su šeme za sva moguća vozila, svih modela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji li za punto mk2 nesto nalik ovome? One seme od gore ne razumem bas najbolje, kombinacijom ove dve bih mogao pronaci trazeno, a trazim kako povezati alarm na svetlo u kabini. Odnosno nije mi jasno odakle da uzmem impuls za alarm sa svetla u kabini koje se nalazi gore kod retrovizora.lhdlooms.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bih da povežem led traku na prekidač u bravi,pa da se pali kad otvorim vrata. ako neko zna, neću mu ništa. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi da fuse diagram od Punto mk2 sa naziv na svaki osigurac sta funkcije ima???

Edited by neshaoct
spojeno by neo abarth :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se prikljucuje na ovo sto je uokvireno na slici? Rado bih prikljucio woofer tu, posto ima stalnih +12, ali me za svaki slucaj zanima sta ide tu?

 

DSCF0703.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...