Jump to content
FAS Goran
MACAK_FROM_CACAK

Xenoni / projektori - iskustva?

Recommended Posts

Evo i ja da iznesem svoja iskustva sa xenonima. Ja sam moje narucio iz Kine preko Ebay-a. Stigle xendze, montirane, i evo 6 meseci sijaju ko zmaj. Placene 30 eurica, ma prezadovoljan sam. Ispolirao sam i farove, tako da je pun efekat. Evo kako izgledaju kod mene 6000k stim sto kada je uslikan stajale su zute pozicije sada stoje bele.

255818_2065879721146_1069357415_2397993_8018711.jpg

Edited by neshaoct
ispravljen link za sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nisu ovako plave,jos bolje ko ce da se dokazuje sa lokalnom policijom.. <_<

Sjajno sijaju :) odlično! Jedva čekam da ih i ja uzmem.

I mom drugaru se svidjaju,bas i on planira da ugradi u njegovog Punta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma muriju bas za... za xenone. Dok ne dodje neka akcija kao sa folijama sto je bila. Mada doduse ja ne izlazim iz kola, tako da me svi panduri vec znaju, sto sa kamera sto sa ulice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko zasto mi nekad desni xenon sija plavo (ljubicasto ili koje vec) a drugi normalno sija? kad upalim svetla sve je skroz ok :alien::question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolje odmah obe, zbog nijanse... A i ostaće ti onda ta jedna ispravna u rezervi za ne daj bože...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se meni desilo...sa prvim setom ksenona...crko mi je bio balast a prosla garancija...i ja narucim samo jedan od nekog coveka iz indjije...stiglo to sve radi super al ne svetle isto vec kao da su dve razlicite sijalice (leva 4300 desna 6000) tako da je zakljucak da boja zavisi i od balasta....

Ja da sam na tvom mestu uzeo bih odma obe da ne razmislajm...nije neka cifra za 20 plafon 25 evra mogu da se uzmu obe..H1 H7 dok su H4-3 nesto skuplje...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema balast veze sa sijalicom, Mislim oko boje... ja sam menjao drugarima na 3-4 automobili i sijalo je uvek isto.. to je samo do sijalice i do toga koliko je ona potrosena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove kineske (a uglavnom su sve takve) su oko 12-15eur/2kom. Za 28-30 moze da uzme sa sve slim balastima na oglasima (bez garancije naravno). Mislim na H1 ili H7 varijantu.

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti kazem kako je bilo kod mene...a da bi bio 100% siguran da to nije neka slucajnost zamenio sam balste u smislu rotiranja i opet je sijala kao 4300(belje) ova sa tim novim ( naknadno kupljenim balastom) a sijalice su mi bile 6000K.... ne kazem da je to pravilo samo govorim o svom iskustvu...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da bre, sve te dzidza midze za automobile,lampice, led diodice, xenoni, projektori ne znam ti sta jos.. sve se to pravi u Kini.. Sto bi nasi ljudi rekli isto s.anje drugo pakovanje :rofl::thumbup: ljudi misle ako im neko da garanciju 9 ili 12meseci i naplati im 20e vise da je to sad vrh i da nije Kinesko itd... :lol: vidite i sami da se po oglasima prodaju isi xenoni sa ili bez garancije.. ali svako za svoje pare bira sta zeli i kako zeli... ne bih ovo pricao bez pokrica da ne znam o cemu se radi, konkretno drug ima firmu u Bgu za uvoz i prodaju tih drangulija i sve je bukvalno iz Kine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i ja narucim samo jedan od nekog coveka iz indjije...stiglo to sve radi super al ne svetle isto vec kao da su dve razlicite sijalice (leva 4300 desna 6000)

tako je i meni bilo na prvim ksenonima, pa sam od tog iz indjije naručio samo drugi par sijalica navodno sa garancijom, mada nikakvu pismenu garanciju nisam dobio, i sada mi svetli odlično

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze, imam ja jednu novu h7 6000k.. ako treba, javi se..

hvala,ali ne odgovara mi... meni je valjda 4300 i uzecu obe ako je to ta cena... samo me interesuje gde mi je najbolje da ih kupim... recimo zemun-nbgd... moze i neki broj telefona ( na pp ) tog iz indjije ako hoce da salje brzom postom i daje garanciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Npr Gang Land, imas na netu njihov sajt. Imam ja druga koji radi to, mislim da je par oko 18e. Niko ti nece dati garanciju, a da ti sam ugradjujes sijalicu. i te garancije iz oglasa su: 'brate, ako nesto crkne imas broj cimni me, nemas frke'. Zna se ko daje garanciju, distributeri, prodavnice, servisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario drugar je kupio prosle god xenone za yarisa od ovog coveka iz indjije imao je problem posle nekog vremena sa balastom i sve je reseno bez ikakve tenzije jer je dobio garanciju...ima onih koji te uslovlajvaju da moraju oni da ugrade X.da bi dobio garanciju pa pa ti uzmu jos 10 evra na to...

Sto se Gang lenda tice ok prodavnica al preskupa....uzeo sam kod njih H1 plave sijalice kotale su me 1600 din prosle god pre par meseci kada sam isao u Antenal da uzmem Xenone vidim iste te samo sto kostaju 650 dinara...vise nego duplo jeftinije...

Fudbaler evo ti link od tog iz indjije on je svake subote na bubnju al pitaj ga ako ga budes zvao mozda vise ne dolazi,ja sam davno uzeo neke pozicije od njega , covek je max korektan...

http://www.polovniautomobili.com/oglas1774424/ksenon_svetlaled_sijalice/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taj Gang land sam nasao na netu. ma ok, nisam nista rekao protiv tog lika. Ti xenoni kineski poprilicno su ok, ja ih imam na stilu. koliko para toliko muzike. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala mateo imas besplatnu skolu fudbala od mene. Ima da pikas loptu kao nas Bokica :harhar:

inace oglas je istekao :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...