Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Svaka čast na sredjivanju, sve sa ukusom, skromno i bez preterivanja, i što je najbitnije, posvetio si pažnju sitnicama. Skroz pedantno!

Imam par pitanja za tebe, pa ako nije problem da mi odgovoriš:

1. Kada je rasklopljen far (radi toniranja), da li je ponovo zadihtovan silikonom ili nekim drugim sredstvom, i da li sada dobro dihtuje, tj ne ulazi vlaga unutra?

2. Koliko te je izašla folija na krovu, i sa slika ne mogu da provalim da li je mat i sjajna...?

Hvala unapred na odgovorima, još jednom sve pohvale za sredjivanje sa ukusom :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno za pohvale...

Sto se tice farova znam da su lepljeni nekim dosta boljim lepkom od obicnog sanitarnog silikona tako mi je receno tada...ono sto znam da je taj lepak crne boje kao i org.diht masa i da kad se pipne izgleda kao guma...medjutim ja sam na savet par drugara ipak presao preko tog njihovog lepka i sa sanitarnim silikonom cisto da ne razmislajm..

Folija je lak crna, radjena na konjarniku( BG) gde i one karbon plastike a kostala me je 50 evra uz 4 godine garancije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, što je sigurno, sigurno je, bolje nego da se uvuče vlaga, teško je to posle osušiti bez ponovnog otvaranja...

Nego, da te pitam još jednom, pošto si pisao da si skinuo Punto znak sa gepeka ( a i meni on bode oči), jel učvršćen samo dvostranom trakom, ne ostaje ništa (osim lepka) nakon njegovog skidanja?

Edited by -Abarthissimo-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako to je kao neka penasta dupla traka...sto se nje tice ona se skida posle medicinskim benzinom al prvo uzmes neki jaci konac da lepo skines slovo po slovo.... nakon toga ce ti ostati Punto natpis na laku koj bi trebalo da ispoliras....ja moj nisam polirao...sto ne znaci da necu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, kao što sam i pretpostavio, samo mi je trebalo da mi potvrdiš...

Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od lepših GP-a na našem prostoru :unworthy:

Ali dobro si uhvatio trenutak kada je i ovaj crveni pozadi na istom mestu parkiran :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo razlike u telefonu,sada imas kvalitetniji :p ahahahah prrrrrrrrrrrr .salu na stranu stvarno dobar grande,najbolji koje ja znam, :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari :thumbup:

taj crveni mi je i dao inspiraciju za slikanje:) cak sam uhvatio i kisni dan sto je ove godine bila retkost...

E bane druze moj da je bar tako kao sto kazes al evo vec 2 meseca nosim samsung e 720 koj ima svega 1.0 mgpx, jer mi se ona nokia upokojila...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš lepa slika :unworthy: Šta misliš o nekoj crnoj (mat ili karbon) foliji između gornje i donje rešetke u prednjoj masci, da izgleda ovako nekako

PA043147ps.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super slicke :thumbup: , 4. po redu je za neki Fiatov katalog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane, covece, pa ima li teme na ovom forumu gde ti ne kopas za ribama :laughing: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti brate,meni bar riba ne stoji nad galvom dok sam na forumu,ahahah :p ma kazem bre samo dobar gradne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...