Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@sasa, Isto to je i moj kum rekao kad mi ih je dovezao iz zrenjenina(tamo su kupljenje) naravno i ja tako mislim...sada kad sam onako sazreo sto bi se reklo vezano za Grande punta donosim sledeci zakljucak.... kada govorimo o izgledu na njemu mora da bude alu felna minimum 16 cola a 17-tica je pun pogodak.

ovaj oglas mi je zapao za oko...

Crne_16.jpg

ovo je takodje fabricka felna...da cena nije takva kakva jeste verovatno bih ze i zagrejao za njih ovako nista...

Bojane hvala...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nista, ako se razmisljas da menjas 15ice uvek mozemo da se dogovorimo nesto :)

Mada bi ja kod sebe isao na 17, jer bi na crno sele samo tako. Ali moze i 15 za pocetak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da treba da se dogovorite! :thumbsup:

One crne mi se ne svidjaju,po meni unakazene felne,na sta lice,na malo lepse celicne felne,mozda na belu boju,ali nista ni od tog.

Najlepse su klasicne felne,to jest klasicna boja sa malim odstupanjem u tonu/nijansi boje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom Bane prijatelju bilo bi boje da su gunmetal grey, al ne bih se zalio da imam ove mat crne da je neka normalnija cena u pitanju ...sve u svemu za sad sam na 15-icama...ako naleti nesto fabricko povoljno a vece sale tu smo da se dogovaramo...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa djurdjo,jadan mali Punto,onoliko ceica,pitam se kako li mu je bilo,posto znam da gazdi nije bilo dobro... :harhar:

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mi prevedes rec CEICA postoji velika verovatnoca da cu nesto odgovoriti na tvoj post :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bih ti napisao ,ali bice bolje ovako slikovito :whistle: ga. i malo ga :baby: i malo :ice: i bice to dobar prevod,a ako opet ne znas,pitaj drugarice ili ih posalji,pa ce im biti jasno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu masala,svaka cast brale :p ,hehehe,ja da se pitam ne bih nista dirao,samo bi mozda vratio felne i mozda crna stakla ne znam kako bi ispala na ovu boju.Maglenke fenomenalne. :rolleyes:

Samo se pitam kako li sijaju kada je mokro,kisa,jer meni se nisu nesto farovi pokazali po kisi i mokrom,tada vozim uz pomoc klasicnih maglenki. :rolleyes:

Naravno zato po suvom razdani. :thumbsup:

Veliki prostor izmedju gume i ruba(zazor),tacno trebaju vece felne :p sala.sve u fulu.

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maglenke solidno ali ne preterano jako, zapravo to sam i hteo samo da se slazu sa xenonima tako da cesto vozim sa upaljenim maglenkama mimo propisa, kad vidim u daljini saobracajca ugasim pa kad prodjem upalim...znam da nikome ne smetaju i to mi vazno.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam kolima na Azurnu obalu evo malo slika.....inace uradio sam krov u crnu pre mesec dana i ambent light....

P4271284.jpg P4271313.jpg

P4271308.jpg P4271390.jpg P4271396.jpg

P4271405.jpg image.jpg DSC06695.jpg

P5021849.jpg P5011692.jpg P5022064.jpg

image.jpg P5022077.jpg DSCN1272.jpg

DSCN1156.jpg image.jpg

Punto presao 4200 km za 9 dana poredjenja radi toliko je prelazio za 4 meseca dosadasnje voznje...Sluzio je odlicno sem sto kad smo krenuli onako pretrpani + nase dobro gorivo imao sam osecaj da stojimo dok bi ubzavao do 100 120, al vec sa slovenackim gorivom bilo je sve ok ,povratak druga prica...a sto je najlepse od svega sada ide kao da ima 15 kona vise bez preterivanja, jes da sam mu sipao na svaki pun rezervuar po 1/3 onog Wins aditiva za ciscenje dizni moguce da je i to pomoglo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, lepi kadrovi stvarno. A jeste merak kad isteras auto na neku evropsku dzadu, pogotovo svoj (sa sluzbenim mi nije ni blizu takav dozivljaj). Jbg, kad ovde non-stop gledas da ne utrcis u neki krater ili da ti kerovi ne istrce iz neke njihove zasede, koliko god se trudio da budes opusten.

Ala si ga sad lepo produvao, plus kvalitetno gorivo kojeg ti je verovatno jos malo ostalo, plus mozda i taj Wynns... I naravno da sad samo prasi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mateje hteo da se trka sa onim abartom,ali nije vozac abarta smeo,kaze oduvace me kad ja budem u 3. ,a on u 5.brzini :p:P:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prezadovoljan, samo mi je zao sto nismo otisli negde u julu pa i da se okupamo lepo...inace ceo put je jako skupa investicija ,da nas je bilo troje u kolima nikako se ne bi isplatilo...italijani za 680 km puta uzimaju 55 evra!!!....Francuzi za 180 uzimaju 15....a i slovenci su bezobrazni za sve pare uz duzno postovanje prema njihomim stvarno savrsenim putevima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta reci na auto, nego svaka cast. Sve prepravke su uradjene sa ukusom i merom, sto je i najbitnije.

Sam grande je za 2 koplja ispred auta te klase!

Kao neko ko da je enterijer besprekoran, moram reci da si me odusevio. I vec sam dobio ideju da ti maznem par resenja za mog Brava.

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zoranic....Motor sasvim korektan za gradsku eksplataciju i za auto put ali nije za neku jurnjavu kao ni mnogi drugi slicni motori te kubikaze i slicne konjaze...sto se potrosnje tice na putu za francusku mi je trosio 6.8l ( nije lagao bord proverili smo) sto je super s'obzirom da smo isli uvek preko 120 kmh a bilo nas je cetvoro u kolima + minimum 60 kila stvari....u gradu trosi od 7.3 do 8 u zavisnosti od nacina voznje...

@bane hvala na pohvalama...trudio sam se ove 4 god koliko ga imam da meni sto lepse izgleda...poslusao sam neke predloge ljudi sa foruma al najvise sam radio na svoju ruku i ako sam negde pogresio mislim da je to minimalno...tesko je kad ima puno ideja da se odlucis za onu pravu zbog koje se kasnije neces pokajati i tesko je reci sebi E SAD JE TO TO...ja sam npr hteo foliju na krov da stavim jos pre 2 godine ,al recimo tek sad vidim da ta folija ne bi imala punog smisla uz hrom farove, maglenke i sivu masku...dok sa crnim to sve izgleda neuporedivo lepse....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci ljudima kratko i jasno,da si polako dobio bolest sredjivanja kola,priznaj :p hahahah hahahh jel i dalje gledas male riseve i sve to ili ti je neka cica rekla da to ne treba da radis...da ti je auto sasvim ok :p npr ona komsinica sto ide u teretanu

;) vau

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze ne svidja joj se boja moze samo sa mnom da ide,a ti da gledas.

P.S.Zvacu je,ali je ti vozis,ne zelim lom u kabini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

A sta je sa zadnjim spojlerom?

Ja bih ga isto stavio ali ne znam koliko bi me to zadovoljstvo kostalo!

Sa moje strane ja bih ti preporucio da stavis naslon za ruku (pod uslovom da ga nemas) Ja sam uzeo Armster malo je skuplji (oko 8000) ali vredi, tim vise jer pase 100%!

Uz njega dobijes adapter za koji auto hoces i stoji kao orginalni a treba ti krstasti sarafcicer i 1 minut posla!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacket je bio opcija pre 2 godine al ga nisam uzeo jer nije bio lepo izliven tj dimenzije se nisu poklapale pa sam odustao....ima u sabcu toga kad sam zvao al kao nece da ga skida nego da ja nejmu dam gepek vrata a on meni sa kacketom uz doplatu... :))

u italiji mislim da mzoe da se nadje za oko 50 60 evra + troskovi farbanja i lepljenja....

Naslon je super stvar al iskreno ne ulaze mi se vise u Punta...Dosta mu je...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ja sam se na naslon toliko navikao da bi mi to u drugom autu bila prva investicija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...