Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

MEGUIAR'S!!! pa gde si to pronasao??? :w00t: To Ameri satiru , za njih ne postoji druga marka sem ove...izvini za off, morao sam... :whistle:

p.s. hvala za ponudu, mozda budem bezobrazan pa se i javim po tom pitanju... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ned uzeo sam preko nekog coveka iz Srema ne znam tacno koje mesto on to nabavlja iz Nemacke(salje brzom postom) ....mislim da imam njegov br...taman posla da ces da budes bezobrazan...cim te put navede vamo vici da se nadjemo negde da ti dam...

Hvala Misko...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGUIAR'S!!! pa gde si to pronasao??? :w00t: To Ameri satiru , za njih ne postoji druga marka sem ove...izvini za off, morao sam... :whistle:

p.s. hvala za ponudu, mozda budem bezobrazan pa se i javim po tom pitanju... :yes

zato sto im je to jeftinije od 3M a ne zato sto je najbolja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane najbolje da krenemo negde na prolece 2015 da voskiramo una, sta mislis o tome :harhar:

Gotova maska konacno....

F_2.jpg F_1.jpg

Ne znam da li sam pomenuo da sam uzeo bear Bixenon 4300K pre jedno 2 meseca posto sam stare prodao jos u februaru ove godine pa sam za to vreme vozio sa halogenkama...al nema slike bice ovih dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4300K...najbolji izbor,za ostalo ne moram nista da pricam... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam za ksenone bas :sick: ,heheheheheheh,nije dobri su,samo je malo gazda auta :alien: .

Nego do tada cu da ga ofarbam tri puta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar njih nije kupio 3M?

e to nebi znao da ti kazem.

ako i jeste to ne znaci da su promenili kvalitet polir pasta i ostale kozmetike.

3M je uvek 3M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno sam se dvoumio dal na B stub staviti mat ili carbon foliju i odlucio sam se za mat( fabrika)...negde sam vec rekao da ne volim karbon na eksterieru automobila dok unutra moze da prodje, plastike sam presvukao u karbon prvenstveno zbog njegovog odlicnog kvaliteta jer mat ima dve velike mane..masti se brzo, a sto je jos gore kada se ogrebe tu vise nema spasa...

Ako te ne mrzi napravi i ti predstavljanje svog auta...da malo ramenjujemo iskustva :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da hocu, malo mi je ovo vreme bljak pa ne mogu da napravim lepe fotke. Zada je sa zimskim gumama (15) pa mi je nekako drugaciji. Potrudicu se da to sto pre obavim.

Grande_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh auto :thumbup: ...ima isti takav kod mene u komsiluku bas sa tim 17-icama i kacketom pozadi, cuvaj ga samo preko leta ume brzo da postane roze ako je bas puno na suncu, ali ni to nije strasno dobro poliranje vraca izgled u godinu proizvodnje :) ...ja cu ovih dana kad uhvatim vremena uzeti aparat od ujaka 13 mpx da napravim malo neke kvalitetnije slike posto imam samo 2 od kad sam radio farove u crno..

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da ima jedna slika na pocetku teme...al sad si me inspirisao da ubacim jos koju iz tog perioda...

Forum_22.jpg forum_33.jpg

DSC03890.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretstavio sam svoj auto,pa mozes videti u toj temi,inace ga lepo cuvam naravno u garazi.Farovi su ti zaista vrh pa bih voleo videti jos koju fotku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha,nateracemo ga da vrati 17ce,ajde mateja,vacaj felne,vadi repa iz slamarice :p ili bar 16ce :p.salim se lepo stoje i 15ce,nema staklasika,bas lepo,ja se ponekad kajem sto sam prodao moje 13ce ,posebno sto su bile jedinstvene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...