Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@NED Druze mislim da nema potrebe za tim, jer kako kazu o ukusima ne treba raspravljati mislim nekada treba ali ovde konkretno moje pitanje nije bilo, da li je lepo ili ruzno da se ona skine vec koje su eventualne posledice toga po automobil.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NED Druze mislim da nema potrebe za tim, jer kako kazu o ukusima ne treba raspravljati mislim nekada treba ali ovde konkretno moje pitanje nije bilo, da li je lepo ili ruzno da se ona skine vec koje su eventualne posledice toga po automobil.

Mateo,nista lose nisam mislio, cak naprotiv, ovo je samo bila mala sala, a ne licno vidjenje doticne gume niti ikakva sugestija da li skidati ili ne...no hard feelings!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prilazim kolima danas i imam sta da vidim na travi razbijeno staklo,u trenutku se dobro iscimam dok nisam shvatio da staklo nije sa punta, vec sa nekog drugog koj je bio prakiran do mene...kao kroz maglu se secam da je sinoc oko 12 kada sam se prakirao bio tu crni BMW 5 2006 god.

DSC05112.jpg

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prema nekoj mojoj viziji sledeci auto pored svega sto ima ovaj trebao bi da ima : socivo u faru, turbinu i izmedju ostalog diskove pozadi...

neki ce reci:

forum.jpg

ko zna sve je moguce :)

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narvano da jesam cak sam mislio prvo da ih premazem osnovnom bojom, pa onda da ih farbam ali me je iskreno mrzelo....osmirglao sam ih mogu ti reci dosta dobro, isprao sve to vodom i lagano prefarbao vise puta..

inace oni ce verovatne vec ove zime krenuti lagano da rdjaju, ali da bi bili kao sto su na prvoj slici trebace im bar 3-4 godine...a tada cu boze zdavlja pozadi imati diskove.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da ih je Chivo iz WCC farbao! :thumbsup:

Super je ispalo.

Koju si boju koristio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bre vodom :wallbash:

Ja sam ih prvo ocistio celicnom cetkom pa onda isprao antikorom (stedstvo protiv korozije) i onda preferbao nekom malo skupljom farbom.

Do sada proslo dve zime i ne mrdaju :D

Jos jednom super je ispalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam ovo odradio krajnje amaterski na parkingu ispred zgrade...strugao sam poprilicno skoro da se sijao :) onda isprao vodom sacekao da se dobro osusi prebrisao suvom krpom i prefarbao..

@Stevo

ma naj obicniji sprej iz farbare gledao sam da zaobidjem happy color i uzeo neki paintico...ali sam presao vise puta bas da ne bi bilo mnogo tanko....videcemo kako ce se ponasati iskreno ne opterecujem se previse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...neki ce reci

forum.jpg

ko zna sve je moguce :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ned

ako bih ga uzimao najvise bih voleo da bude beli kao sto sam ti rekao...

@bane

mislim da bi to bilo to, sto se estetike tice...evenutalno jos neka sitnica ali bas sitnica nista ozbiljnije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osvetljenje gepeka....

DSC06096.jpg DSC06097.jpg DSC06103.jpg

Osvetljenje kabine...

DSC06108.jpg DSC06109.jpg DSC06110.jpg

Sa gepekom sam prezadovoljan....medjutim ovo u kabini nenormalno jako svetli tako da cu sutra prelepiti bar 2 LED-a od 6 koliko ih ima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

forum_2.jpg

forum_11.jpg forum_3.jpg

Prvobitna ideja je bila mat crna 751 folija medjutim previse je osetljiva na dodir tj vrlo lako se grebe,a masti i se nenormalno....iskreno zadovoljan sam kako je lego karbon, iako nisam preveliki ljbitelj ove folije...razlog zasto sam ovo uradio je jednostavan, nisam bio u potpunosti zadovoljan kako mi je daca ofarbao tu desnu plastiku! bio je korektan tj farbao je dva puta doduse na moju inicijativu ali i drugi put nazalost ista prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoooj picajzlo! :p Dobro ti je ovo uradjeno,bolje nego bez rukohvata :p

P.S. Mislim da ce se i Dusici dopasti! :ice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam zadovoljan....cekam jos da mi decko sa foruma posalje sliku stikera na mail ...

Radi se o ovom stikeru ali sam ga zamolio da natpis punto bude malo manji...Kao sto je to na ovom aluminiumskom pragu...

Stiker.jpg Prag_GP.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...