Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Guest maliomladinac

Ne hvalis se AUX-om... ccccc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc izveden AUX izlaz.

Prvenstveno je potrebna volja malo znanja i 250 dinara koliko kostaju (Zuti mini iso konektor, 3 pina i Aux kabl) Cela procedura je dosta prosta ali da sve bude jos lakse pobrinuo se Maliomladinac na cemu mu se ovom prilikom javno zahvaljujem...

DSC04735.jpgDSC04738.jpg

Sutra trebam da se dogovorim sa Hellowenom da li da mi pravi kacket ili ne,

mada ce 99 posto za to dobiti zeleno svetlo...kacket izgleda ovako

P1050001.jpg P1050007.jpg

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra izgleda , svaka cast . . . samo one felne sa slika (2009) nisi trebao nikako da menjas jer mu bruka stoje :unworthy: jedino si mogao da ih ofarbas u crno - i uz zatamljena stakla vrhh :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala bole...

Sto se 17-ica tice sta da kazem, u tom periodu mi je za jako kratko vreme vise ljudi reklo da cu mu razbiti trap sa tako velikim felnama i to me je prvenstveno navelo na prodaju...sad iz ove perspektive bih rekao da sam mozda malo ishitreno odreagovao ali sta je tu je..

iskreno u zadnje vreme sve vise razmisljam o tome da ako bi utrcala neka dobra kombinacija za recimo neke fabricke 16" ili 17" a da znam da na njima ne bi izgubio vise od 20 30e mozda bi ih cak i uzeo.

Recimo nesto ovako

17" najjaca_17_tica.jpg

16" Alloy16inch.jpg

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi nije losa fora samo izadje mi na isto ,jer meni odgovara da mi mp3 stoji u onom delu koj je predvidjen za pepeljaru tako da bi odatle ponovo morao da ide kabl do mp3-a ....

Da je usb bio bi pun pogodak mada i ovo je dosta dobro..svaka cast.

Na toj slici sam kabl namerno izvukao toliko.

inace u ovako to izgleda u praksi.

aux_za_nikolu.jpg

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo pa Dynamic :)

Forum1.jpg

Salim se naravno...alu U planu je Kozna rucica, presvlacenje rucne kocnice u kozu, kacket i mozda jos neka sitnica...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

A malo se razlikuje boja... Ne uklapa se sa ostatkom auta :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine samo ti zajebavaj...zaboravio si da ti je auto trenutno na farbanju, a ti posle kad mi budes plakao ja cu da :ice::)

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam ranije pomenuo hteo sam to odavno da uradim nego me je majstor prvo odgovorio od te price.

Ali posle tvog posta sam ponovo poceo da razmisljam o tome, malo se raspitivao oko cene i na kraju me ponovo put odvede do ovog mog majstora iz komsiluka, medjutim za divno cudo ovaj put je rekao nema problema, a kad sam ga pitao za cenu rekao je castices me, sto sam na kraju i uradio...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo novih slika u skaldu godisnjeg doba.

25012011865.jpg 25012011868.jpg 25012011866.jpg

Na prve dve slike boja vuce na zuto sto se jasno vidi, ali na poslednjoj je neka sasvim drugacija nijansa...zato sam ovu boju simbolicno nazvao farbarska fobija :)

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum_4.jpg Forum_1.jpg Forum_2.jpg

Rucica rucne presvucena kozom u Sova leatheru.juce otisao skinuli rucnu za 10 minuta danas vec sve bilo gotovo.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se i tvoj jako dopada kako zbog stanja tako zbog nivoa opreme, nisam ga video uzivo ali na slikama je bez greske ..nadam se da ce ti finasije dozvoliti da ga na prolece obradujes nekom Alu obucom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum_4.jpg Forum_1.jpg Forum_2.jpg

Rucica rucne presvucena kozom u Sova leatheru.juce otisao skinuli rucnu za 10 minuta danas vec sve bilo gotovo.

Da li mogu da dobijem broj telefona od coveka koji je ovo radio.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala...

Nadam se da će biti tako, meni se model koji ti imaš najviše sviđa...

Videćemo se i uživo... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na red dosle i nove tablice, sto se broja tice mogu reci da sam zadovoljan posto sam 88 godiste pa kao ima i neke simbolike, a uspeo sam da izbegnem i neku od smrtonosnih kombinacija primera radi WDj..

Forum.jpg

Vama koji niste uzeli nove table bih savetovao da se nekako raspitate koja slova dolaze na red tog dana kada resite da registrujete kola, ja sam se raspitao preko komsije i bilo je AD kao sto mi je i rekao..

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blagi refresh

21032011951.jpg 21032011953.jpg

25032011965.jpg 25032011967.jpg 25032011968.jpg 25032011969.jpg

Plastike su farbane u Dacinoj auto klinici :) i u principu sam zadovoljan, stim sto ima par tackica koje ce se verovatno ispolirati kada se lak bude lepo osusio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam i to je jedna od opcija o kojoj razmisljam samo sto ne znam dal da bude lak ili 3D karbon....3D karbon je 45 evra kvadrat ...ne znam koliko bi mi se isplatio da dajem te pare ipak polako razmisljam o kupovini drugog auta...

Sta mislite plastikama, meni je ok u sustini mada nekako mislim da bi bilo jos bolje kada se lak ne bi toliko presijavao...kao sto je to slucaj ovde

Maske.jpg

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...