Jump to content
FAS Goran
Petza

Grande Punto - Xenoni problem

Recommended Posts

Radilo je sve ok dok nije pocela da zeza leva strana ,znaci kad upalim ne radi leva sijalica kad blicnem pomera se napre nazad ,ali ne sija kupljena nova sijalica i kad sam je stavio radila je medjutim stavim staru kad radi i ona.....i tako radilo par dana i sad opet zeza kad upalim zazuji nesto upali se desna a leva ne jel moze neko da mi pomogne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je balast.Nazalost,sijalice crkavaju redje od balasta,a trebalo bi obrnito.... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti radi obicna sijalica onda bi trebalo da ti je sve ok sa dzekom....koliko sam razumeo xsenone si skoro ugradio, lepo odes kod coveka od koga si kupio i kazes mu sta je problem ako ti je dao garanciju ne zanima te sta je mora da namesti da sijaju ako pak nemas garanciju zamolis ga da ustanovite dal je crko trafo (BALAST) ili sama sijalica i jbg kupis jedno od ta dva

inace to sto zuji su balasti i to je normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da ima garanciju, ma gde i ma kako da ih je kupio, tako da je najbolje da odes i zamenis deo koji zeza....

P.S. Petzo, kako izgledaju xenoni na GP-u? Nisam bas imao prilike da ih vidim uzivo.

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne mora, recimo covel iz indjije preko koga je druagr uzeo ceo set daje sledecu ponudu : bez garancije 40 evra sa garancijom od 1 god 55 a sa 2 god 70, na tebi je da odlucis....a garancija funkcionise na principu da on ide na lutriju samo sto prodavac set nabavi za oko 20e pa ako nista ne crkne za god.dana a dao to je gar. onda je dobar 35 ako npr crke jedan trafo onda vec manje odnosno ako ti neda gar. odma je dobar 20e a sa tobom je zavrsio :D inace sto se samih xsenona tice 90 posto kod nas na trzistu su iz kine,tajvana itd i ljudi trebada budu svesni da moze da rikne sutra a moze i da traje 2 god kao sto je bokija gore rekao a to sam i ja cuo u principu trafoi se cesce kvare recimo 1.5 trafo na 1 sijalicu..

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...