Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

U Deltu je isao i taj robotizovani C544 na 1.6 dizelu, a Aisin AF40 u 1.8 Di T-Jet.

U Bravo, kao sto vec rekoste, samo taj robotizovani - pisalo se vec dosta pa moze da se pogleda preko pretrage.

Pisao je skorije i Igor o njegovoj Delti, moze da se pogleda i na temama o tom modelu ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopisi u polje "Garage" u avataru, ne moz' da skodi ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, S.V.E.T.A. said:

Pa ja to i kazem, posto i licno imam doticni menjac u Delti...

Izvinjajem se ;), ja sam prevideo tvoj odgovor ili smo istovremeno pisali.

Bilo kako bilo, saglasan sam potpuno. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
U Deltu je isao i taj robotizovani C544 na 1.6 dizelu, a Aisin AF40 u 1.8 Di T-Jet.
U Bravo, kao sto vec rekoste, samo taj robotizovani - pisalo se vec dosta pa moze da se pogleda preko pretrage.
Pisao je skorije i Igor o njegovoj Delti, moze da se pogleda i na temama o tom modelu  .
Znači nijedan nema neku naročitu prednost? Isto mu dodje da li manuelac ili robotizovani

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, S.V.E.T.A. said:

Pa ako napisem Delta M32 Selectronic niko nece hteti da prica sa mnom

Razumem tvoj bol, ja sam se zahebao :cry: Drže me po strani na skupovima :crybaby:

26 minutes ago, Pluto said:

Cemu sluzi ovo dugme izmedju podizaca?

To je za slučaj da ti se omane da hoćeš ciganu (op pardon, pripadniku romske populacije) da daš koji dinar, prozor se sam zatvara. Vidiš da ima kao neki papir i prozor precrtan.

Dobra je funkcija i kada se žena zaleti da gađa krpom ako si nešto zahebao, auto pročita te zle namere i spase te jada. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, ISV_01 said:

Razumem tvoj bol, ja sam se zahebao :cry: Drže me po strani na skupovima :crybaby:

Nisam bio odavno - ali, znaci, pronadjen je modus da ti je jos uvek kako-tako dozvoljeno da prisustvujes :D ?

51 minutes ago, Pluto said:

Cemu sluzi ovo dugme

A uz to i ne radi :stuart: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Ivan said:

Nisam bio odavno - ali, znaci, pronadjen je modus da ti je jos uvek kako-tako dozvoljeno da prisustvujes :D ?

Nisi znao da postoji Bravo Aliexpress edition ? Čudo neviđeno, zato nekako i opstajem na skupu :D 

Nemke (147 Q2) seo kod mene i zgranuo se...ofc Stefan i voljeni nam preDsednik su mu dali dobar intro o toj opremi. Imagine that :X

10 minutes ago, The Punisher said:

90 KS atmosferac, T-jet 120 150 ili multiair?

Evo kolega @Mijailović P. može izneti dosta stvari vezanih za gas, obzirom da isti poseduje. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne treba nista da se desi :D , ako sa upaljenom lampicom pokusas da otvoris zadnje prozore sa komande zadnjih vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja kada je auto u leru tj stoji, osecam neke male trzaje, tj na svaku treću se oseti da auto malo zatrese. Kada stisnem kvacilo ti udarci prestanu. Nisu jaki nego osetim samo u nogama malo, takodje dok ovo pisem prestali su odjednom, pa posle minut opet krenuli. Kvacilo je bas mekano, odvaja na pola i ne cuje se uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je bilo i kod mene, u leru i pri kretanju zatrese i ispostavilo se da je nosac bio los.. Proveri za svaki slučaj 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto

Sta se desava kada lagano pritiskas/putas kvacilo u leru?

PS: Molba za tebe, posto je tema za savete pri kupovini u pitanju - da ubuduce tehnicka pitanja postavljas u odgovarajucem podforumu za Nuova Bravo: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/22-stilonuova-bravo/

Spojicemo ovo sa nekom od tema, hvala unapred ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/26/2021 at 4:38 PM, Ivan said:

@Pluto

Sta se desava kada lagano pritiskas/putas kvacilo u leru?

PS: Molba za tebe, posto je tema za savete pri kupovini u pitanju - da ubuduce tehnicka pitanja postavljas u odgovarajucem podforumu za Nuova Bravo: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/22-stilonuova-bravo/

Spojicemo ovo sa nekom od tema, hvala unapred ;) .

Dogovoreno.

Ništa baš, samo osetim trenutak kada je vaga i to je to, kvačilo je mekano i odvaja na pola, nema nikakvog dima, lepo vuče i ne trese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko da spomene plivajuci zamajac. 

Kvacilo moze da bude savrsrno mekano i kad je zamajac riknuo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...