Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Ovog bravca sam ja trebao da kupim ali me lik ispalio i odustao od prodaje, i ponovo je na oglasu. Auto full oprema u sasiji nema samo panoramu, uradjeno sve na njemu od menjaca do kocnica i sve zivo i reg godinu dana, zvao ga je moj drug dao bi ga on za 3400e sto je odlicna cena kada se uzme u obzir sve 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17489680/fiat-bravo-14-t-jet?ref=search-normal&position_ref=8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako registrujem auto do subote eto mene na skupu posto sam na godisnjem obavezno da dodjes jer ja necu jos dugo moci psihicki da se borim sa ovim, a ni finansijski 

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/20/2021 at 1:54 PM, Flex said:
Izgleda da jesi.

Pazi ga ovaj, jedva ceka da ne bude usamljeni slucaj
 

On 1/20/2021 at 2:01 PM, Ivan said:
Nisam bio na skupu od jesenas, ali u ovom slucaju eto i mene  .
Kad se samo setim kako je Nesa testirao onaj Tottijev prethodni sivi C4...
Suze mi isle dok sam gledao reakcije mog drugara i ponosnog vlasnika  .
Mislite da je covek zbog opreme menjao taj C4 za ovaj drugi?

Nisi bio ni kada sam ga ja udario sa stilom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wanna buy Nuova Bravo ? Come, we have a real testing ground @MostGazela and certified tester for all the cars your brain can imagine...

 

*Not for people with heart problems.

**Possible free drinks and chips included, but not Bensedin :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Decak Iz Vode said:

Na stranim oglasima s vremena na vreme vidim da Bravo ima multimediju na mestu radija

Ima i fabrički, u višim paketima opreme. Npr, neki imaju samo radio sa običnim CD plejerom, pa imaš i sa mp3 plejerom, pa imaš mp3+Blue&Me centralu (telefon, i mislim USB priuključak) i onda imaš i komplet multimediju sa navigacijom.

 

A da,...imaš i u Active opremi (klot, tj više klot od moje Dynamic :D) ima pripremu za radio, tj isti i nema. 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jos je Stilo imao ConnectNav+ :) . Na Bravu su na starijim verzijama isle CN+ (sa onih 12 dugmica ispod ekrana), a posle je stigao InstantNav.

37 minutes ago, ISV_01 said:

Npr, neki imaju samo radio sa običnim CD plejerom, pa imaš i sa mp3 plejerom, pa imaš mp3+Blue&Me centralu (telefon, i mislim USB priuključak) i onda imaš i komplet multimediju sa navigacijom

Imas i Blue&Me sa mini navigacijom ;) . Tj. navigacija, ali bez velikog ekrana, mislim da se komercijalno zvala Blue&Me Nav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko da preporuci bravca 1.6 mjet hoce drugar ovih dana da pazari. Hvala unapred. Inace ima probnu pa je 1.6 neophodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi bio 1.6/105 ks?  (ako gledas striktno do 80kW,)

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i 1,6Mjet sa 66 kw u Bravu. 
Onaj Bravo sto sam ja hteo da uzmem je 2008 i sa 66 kw ali ga je uzeo drugi trgovac jer auto je u Dinamik opremi a posto ja dosta kola prodam po forumima a ovde se samo pise o Sportu i Emotionu onda ga nisam uzeo. Plus ima i 246k km a to je odvitna stavka u glavi svakog forumasa. Odmah je automatski pred generalnom.:unsure: Mislim, tako zvuci danasnji kupac kad mukazem pravu kilometrazu tj kuka sto nema 150k km a zna se da Mjet moze da predje mnogo mnogo vise km. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolegu interesuje pa rekoh da pitam nekog stručnijeg i sa vise iskustva... Ja vozim Cromu i znam da hvale Aisin u Cromi ali imam utisak da u Bravu bar po rucici gledano nije to taj automatic...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...