Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

nevezano za automobile, sta mislite kad ce krenuti italijanska liga? 

ne treba praviti svastare od tema, pitanje postavi u odeljku vezanom za Cromu ili vezano za panorama krov

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Bravo ima panorame, napisah da je samo primer, nevezano za model. Al svakako nek moderator prebaci gde treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retki su trenuci u kojima ćeš stvarno da uživaš u staklenom krovu, obično prvih mesec dana po kupovini.

Uvek je prljav što kvari doživljaj, osim ako ne plakneš staklo pred svaku vožnju.

Leti nikada dovoljno klime a zimi nikad dovoljno grejanja.

 

A ako misliš na pomični ili što bi prost narod rekao šiber, paa vetar u kosi je strava sve dok ne procuri a rešavanje curenja na šiberu, pa ako iz prve ne rešešiš ... e to je već nauka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde lepo ovi sa "projektima" da priznaju ko je od koga prepisivao. Tj. da li je neko sa foruma u Resavskoj skoli ili obrnuto :D :

 

2.thumb.png.d1a826107542e42eb01d7f059caa05e7.png fff5e5e63a69-1920x1080.thumb.jpg.334345236e27099907dfd74b00d57bc8.jpg 66863df9f6c1-1920x1080.thumb.jpg.91a25f153f5f53e0e96b9458f675577f.jpg

 

 a334be67e2ce-1920x1080.thumb.jpg.7ce54c9bccd750880c1dc1156e839871.jpg d721995f25cd-1920x1080.thumb.jpg.ea7012aef204ecfe42cc11e72cb02120.jpg

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16463504/fiat-bravo-20-multijet-emotion

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna se ko je postavio nove standarde sa multimedijom od 9",  projektorima od 3", honeycomb maskom, pakovanim "fabricki" zatamnjenim  staklima itd.. :P
Inace, auto je od kolege iz "Bravo Srbija" grupe :) i dosta smo tih stvari zajedno odradili.. 
Fin auto, ima dosta opreme (elektrosklopivi retrovizori, prednji senzori, senzori za svetla i kisu itd itd..) 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se, nista lose, samo sam pitao :D .

Gledam malo kako se krecu cene za prodaju, pa videh previse slicnosti.

Ovom fali tamno zadnje staklo i folije cajgera sa Alfe :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, na ovom forumu, siguran sam da Mile najbolje raspoznaje :P .

A mislio sam naravno na ovo sto je pakovano naknadno.

Jesi li nailazio na nesto pametno u sta bi premestio du*e, kakva je ponuda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupe sam smestio al samo na par dana :crybaby:

Isao sam sa Nesom i Dekijem da pogledam par Giulietta i bio sam malo razocaran.. Trenutno sam u ispitnom roku pa nisam nesto zagrejan za gledanje novog auta

20200609_135700.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Danilo1 said:

da pogledam par Giulietta i bio sam malo razocaran

Pricaj mi o tome :) . Jbg, za interesantno sokocalo mora da se odvoji vreme, redovno prati ponuda i odmah reaguje.

Ovo ostalo stoji bukvalno godinama po oglasima, samo ces gubiti vreme. Dan danas vidjam neke koje sam zapamtio od pre 3 godine, kada sam ih trazio.

Share this post


Link to post
Share on other sites



Retki su trenuci u kojima ćeš stvarno da uživaš u staklenom krovu, obično prvih mesec dana po kupovini.
Uvek je prljav što kvari doživljaj, osim ako ne plakneš staklo pred svaku vožnju.
Leti nikada dovoljno klime a zimi nikad dovoljno grejanja.



U najmanju ruku bih rekao da se debelo ne slažem sa svim izrečenim.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina sto kaze horvat, sto se tice extra tezine, mozda manjeg prostora unutra (spustenost) i cvrstine auta, ali...to bi voleo da mi je jedna od stavki za sledeci auto..

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To što kaže Horvat stoji, ali ono citirano uopšte ne.

 

Meni npr. ni posle 3 godine nije splaslo uživanje. Vožnja noću sa skupljenom roletnom je nenadhebiva. Takođe, ekstremno je korisna kad si prvi na gomili semaforizovanih raskrsnica, a gde nema semafora sa obe strane (nisu Ameri ludi što su njima semafori "preko puta" raskrsnice), pa samo baciš pogled na gore, bez savijanja da vidiš semafor desno od tebe.

Leti mi je roletna 95% vremena navučena, ali to je zato što sam ja mrzitelj leta i letnjeg sunca. Od kraja Septembra do kraja Maja je uvek otvorena.

 

Da mi je sad "must have" na sledećem autu - nije. Da biram između dva identična sa bliskom cenom, a da je jedan sa panoramom - ne bih imao dilemu.

 

Ovo sa nikad dovoljno klime i nikad dovoljno grejanja ne želim ni da komentarišem

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, MS PK said:

Meni je brate odvratan!

Postujem razlicite ukuse, neka svako sredjuje kako mu se svidja, bitno je da je vlasnik zadovoljan. Ali cim na nekom modelu masovnije krenu kojekakvi stikeri, natpisi, obrvice, spojleri, custom farbane felne, LED sljastenje sa svih strana u svim mogucim nijansama - znaci da je odavno vreme da se prelazi na nesto novije :D .

Kada se samo setim kakav su sve cuning radili sa Stilom kada mu je pala cena tamo od 2011-2012 i kada je postao novi Golf II. Pogotovo kada bi od onako fabricki lepog auta kao sto je bio 3 Porte napravili pokretni, sljasteci cirkus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16483074/fiat-bravo-16-mjet?ref=featured-branding-search

Neko reče da ovaj 105 konja nije nešto motor? Kakvi su oni zapravo, ja se malo razočarao kada sam saznao da 1.6 ima plastičnu izduvnu, dok je 1.9 već sa jačom.
Je l ok ovih 105 konjića ili je malo tromiji, osetili se? Da ne kačim sve slike, malo je izubijan po rubovima, treba odraditi da ne krene da korodira, fin autić ovako generalno.
image.thumb.png.9c1dc62f265300eb1b3eec6b9595f8ed.pngimage.thumb.png.a727e335bfbc0746e188ff705bc27d2e.png 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako vam ovaj izgleda?
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16552109/fiat-bravo-14-tjet

 

Untitledx.thumb.png.32b353bea4ecd74583eb62726414c111.png


Nisam detaljno gledao, bacih pogled sa telefona na brzinu, cini mi se da je zadnji branik malo van lezista ili nije dobro vracen nakon popravke.
I zar nebi trebalo da je sredisni deo sedista iste boje kao i tapacir na vratima? Mozda pakovan enterijer?

 

bd6ec50efbf0-800x600.thumb.jpg.30d33bc01c4ff0dd0fbbdbce86cc3556.jpg 10b576be643a-800x600.thumb.jpg.37b5a3efecb00da263c1333f42051431.jpg

 

Edited by Ivan
Dodat PrintScreen oglasa, sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se cini da je stavio ili novu ili dodatnu izolaciju - keder pa zato strci i da mu prag plastika pozadi iza vozaca malo bezi.

Nema mp3 plejer cd premda imas d utaknes USB. Deluje mi presvucen volan dok kozica menjaca fino oguljena.moguce da je vise i presao.

Svidja mi se lumbalno podesavanje sedista, steta sto moj to nema, Volvo je imao i bilo je stvarno fenomenalna stvar.


Sent from my S10 PRO using Tapatalk

A zadnji branik mi deluje ok. Mozda veci zarez u odnosu na gepek al deluje ok u odnosu na stopaljke

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto mi se čini da ovde ima više mesta na zadnjoj klupi nego što Bravo ima? Svi kažu kako je Bravo pozadi skučen, po slici ovde i sa jedne i sa druge strane mi se čini da ima komocije da se stavi dečje sedište i da ne kači nogama vozačevo?

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/16606561/fiat-bravo
image.thumb.png.7485522f1b7e11a55d37d352a7708d03.pngimage.thumb.png.9b985a79fe1234dfdeb2f8d9eaefeec8.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi ko kako sedi tj položaj sedišta i koliko je ko visok. Meni je npr sedište dosta podignuto (ne baš vertikala, ali nije daleko) pri tome nisam nešto visok pa ima mesta da ok smestiš noge, pod uslovom da nemaš 1,90+ :D Najbolji parametar - namestiš kako voziš i sedneš iza sebe i taj parametar važi za ljude koji su bar 80% tvoja građa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...