Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Sto ste bre na kraj srca... Covek pitao i odmah sam mu odgovorio, pa nije sramota ne znati ili se interesovati.

Mozda je i samo postavio pitanje kroz zaje*anciju, to vam ne pada na pamet ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je sala - onda u temu vicOvi, ovde u poslednje vreme bas pisemo neke korisne stvari. #notrolling
Ako nije sala - ... kakva li ce on kola kupiti kada "ne radi 4. ventilator" od verovatno 31 koliko januar ima? QQQQQ o_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda covek nije znao sta znaci poruka na boardu, a postavio pitanje kroz zaje*anciju, to sam mislio ;) i deluje mi kao najverovatnije.

I ne treba da budemo na kraj srca, sta god da je u pitanju :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje, zato sto je lakse pitati nego proveriti sam :D

 

Da li moze tv od 65" da stane u Brava kada se obore zadnja sedišta?  Kutija je ugrubo 180cmx100cmx20cm:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro ćerao neke elemente za predsoblje, u Stilu 5v doduše. Oko 190 je bila dužina kutije, Boga mi suvozacevo sedište sam morao da oborim. Ako ti išta znači.

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi moglo ako se obori suvozacevo pa dijagonalno da se ugura :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obarao i zadnje i suvozacevo :)
Mada, TV je, kapiram da komotno može zadnje jedno i suvozac pa ce stati. A đe ti metar Crnogorac? :D

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno bre napolju da merim, a i iskreno zaboravio sam da ponesem od kuce jutros a sad me kopka bas :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta cu da radim kad bude -10, majke mi posto sam se sada smrzo :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, shomispc said:

Ne znam sta cu da radim kad bude -10

Za iducu nedelju RHMZ prognozira 18C - tako da opusteno :lol: . I kakav si ti to forumas, da nemas merni instrument u gepeku? Kod mene ispod tepiha oko rezervog tocka popunjeno sa svim zivim sto moze da zatreba. Kao Svetolik Trpkovic Pufta, iz "Prica iz radionice" :stuart: .

Apropo transporta, pre 5-6 godina isto tako iz glave procenim da cu sam moci da prebacim poprilicno tezak trpezarijski stakleni sto u 3v Stilu. Pametnjakovic :wacko:, kombinuj naslone sedista, obigravaj oko auta na pakingu "Emmezete", okreci-obrci sto... - zavrsilo se tako sto je na kraju doleteo .IK sa svojim karavanom. Problem solved :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odemo pre pola godine nas trojica do Com tradea da komša kupi televizor, da mu ja prebacim Scenicom, jer u Bendžu ne mož da stane. Pita nas prodavac čime transportujemo i kaže ne mož d'uđe! Mi u čudu, kad ono stvarno fali par cm, na kraju zvali lika sa Ducatom!

Neki LG UHD od, mislim, 80-90 inča!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutak inspiracije tokom ciscenja :lol: :

 

151220196916.thumb.jpg.62fc6161bd95a8dc232bfda48ebcf1fb.jpg 151220196935.thumb.jpg.bf3f317ce754e5ee58d528e90e972dff.jpg 151220196948.thumb.png.5ec27b94db9b6fe01b8a213b0f442f8a.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...