Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Ljudi, ja ostavih link za interesantan primerak iz oglasa ako neko juri nesto slicno i to mi je bila jedina namera. Niti je pristojno, niti gledam u tudje novcanike, niti znam koliko je prodavac spreman da popusti, niti znam koliko je neko umesan da se cenjka. A apsolutno se slazem sa Micom da je cena APP.

Dovoljna mi je satisfakcija sto sam poslao link @dekirs i sto sam mu ubacio rovca oko Djulke :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Mica kaci Gnojfa klotaru :D Pa ne mozemo to porediti majku mu :D 

Sedeo sam pre neki dan u G6, i on mi je negde u malom mozgu ali generalno auto je obican.. Bas prevozno sredstvo. Ne kazem da ne bih uzeo nekog napucanog, ali cena je onda daleeeko veca od ovog Brava. 

A da ne pricam kako je skoro svaki 1.6 105KS..

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, dekirs said:

A Mica kaci Gnojfa klotaru :D Pa ne mozemo to porediti majku mu :D

Ili porediti cenu sa nekim matorim, koji je kao da su se u njemu prasici valjali :P .

Evo bas gledam, 2011+, da nije N1 i da ima bar pristojnu opremu i motorizaciju - ako izbacimo 2-3 najjeftinija i najskuplja ide oko 5-5.5k. Ima ih par 4500-4800.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, MS PK said:

Evo ti bukvalno prvi sa oglasa, 2010god bese za istu cenu :D

 

Za ''istu cenu'' ide, u tom primeru Golfa sa oglasa, 105KS (1.6 TDI) vs 165 KS (2.0 MJet). Tu ni nema šta da se uporedi, može VW 100 puta da bude za iste pare kad za te ''iste pare'' ima 60 konja manje. Ima i brzinu manje (manuelni sa 5 vs 6 brzina).

Za ''iste pare'' je i ono govno od felne kod tog Golfa, i 18-ca kod Brava:

 

felna bravo.jpgfelna golf.jpg

 

Al' ae, felna se lako stavi druga. :) 

Za ''iste pare'' su i kožna sedišta i pliš sedišta.

Za ''iste pare'' je i onakav volan kod tog Golfa, MF nigde...funkcionalan je kao i volan u Golfu 1:

 

volan golf.jpgvolan bravo.jpg

 

Naravno da se Bravo neće prodati po traženoj ceni, kao ni Golf (osim kad naiđe budala koja ne gleda dalje od VW značke), tako da nema spora da je tražena cena za Bravo previsoko postavljena. Sa tim je sigurno računao i vlasnik njegov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po cemu je golf klot bre ? Sportline oprema je ovaj. Reko ovaj je prvi iz pretrage, imas ih koliko hoces inace. Par komada ispod njega 2012gid 2.0tdi, crn, Match, ima jis ovih tvojih gluposti tipa karirana sedista, mf, ekrani vise komada i sl. 6900e na ime doduse. Ovaj gore je u registraciji sa servisnom i pratecom opremom doduse standardnom ( v.servis, m.servis, gume razne itd :D)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel koza i stof? Jel digitalno sve? Jel su senzori tu? Jel mf tu? Jel CRN!? Jel 2.0tdi? Dobro to se ne vidi sa slika :D Jek ima dugmici pored menjaca? 2012god od lizing kuce iz Fr, 6900e na ime. Tako pise. Mrzime da trazim dalje, znaci bukvalno sivi je prvi a ovam mozda 4-5 kada se pretrazuje

 

f748288cb5339f9b5ef97e9cf06c2d11.jpge2e5eb3fc0c223b260a4a28d85aba9e7.jpg8b7aa3aca7c028544e6fffff239f066f.jpg

1ee229313529a0e6fb9c88b8e741e2d1.jpg0355356c826d45e7a478f8b255eb0aea.jpg39bc481ae549c614e6b4accea13fb6f9.jpg9dfad388a51f0b57b9324e2b33f35bef.jpg

 

 

Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se okaci nesto racionalno, dobar odnos ulozeno/dobijeno - "Aaaa, ma gde to, ima sa boljom opremom i jacim motorom".

Kad se onda okaci nesto sa napucanom opremom i motorizacijom - "Aaaa, ma gde to, skupo". :lol:

Slazem se ja sa svima da covek tesko moze da vidi i blizu trazene pare, ali ne mozemo ocekivati ni da kosta kao prosecan iz oglasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi u kom nivou opreme je Bravo koji ima hromirane rucke na vratima? Prolazim svaki dan pored jednog i izgleda puno lepse sa takvim ruckama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisali smo već o tome. Italijani su napravili papazjaniju od paketa, to više n emože niko da pohvata. Naročito posle restajla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sa hrom kvakama su Dynamic i restyle Easy.

Sa hrom kvakama i hrom lajsnom ispod prozora je Emotion.

Sa kvakama u boji i hrom lajsnom ispod prozora je Sport.

Tako da se vrlo lako i po tome moze videti nivo opreme (u prevodu, detaljnije gledas one sa hrom lajsnom ispod prozora :lol:).

Sve dok Zabari ne ubace neku varijaciju, kao sto rekoste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/20/2019 at 2:11 PM, Comi90 said:

Snimio sam tog brava, ali je za nas budzet skup.

Dule, za koju je cenu Delta otisla (oprema, motorizacija)?

Bila je u Platino opremi sa panoramom,koznim sedistima al bez navigacije i otisla je za 4500. Cena je bil na svom mestu a i auto je bio pristojan i ne NOV NOV NOV a bukvalno sam tako i napisao u oglasu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20/03/2019 at 12:15 PM, Ivan said:

Evo istrca na oglasima jedna dizelka, kada bih opet birao za sebe :) .

2.0 MultiJet 2011., fabricka xenon svetla, parking senzori napred/pozadi, digitalna klima, navigacija, kozni enterijer, tempomat, fabricka tamna stakla, 18'' felne... Uz sve sto standardno ide uz Sport (malo nize vesanje, kacket, pragovi, duple cevke izduva, alu pedale, itd...):

Untitledz.thumb.jpg.1b6e646a0527e2805f01497363817cff.jpg

 

Za drugare koji su me pitali da li mi odgovara i cena, kada sam postavio link za lep autic. Zamislite, nekim cudom je za manje od 48 sati otisla samo 250 EUR dole. Sto je opet startna APP cena, pa koliko je ko vest... Btw, imati u vidu da je samo prva registracija za ovaj motor oko 300 EUR.

Untitledz.thumb.jpg.88698460f21e0c09f57f60c97398fc2e.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...