Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Da, restyle se spolja prepoznaju po tamnijim farovima/belim migavcima i drugacijim nijansama maske bez oznake motora. Takodje, cesto im je instrument tabla dvobojna, drugaciji materijali sedista i tapacira, jos noviji mogu da imaju drugacije felne, to je onako sto prvo laicki upada u oci... Ili recimo, ako juris opremu, gledaj one sa hrom lajsnom ispod prozora i hrom kvakama (Emotion), ima tu gomila caka da provalis koja je varijanta sa kilometar.

E sad, da bi bio siguran da nista nije "pakovano", uvek pokupi VIN i u ePer-u proveris cak i mesec proizvodnje.

 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri su i moji obicni doduse sredjeni kod Juhice. Pre neki dan me pitao kolega koji vozi brava 1.9 150 u sport opremi gde si radio farove.. :D Da napomenem samo da je bio dan i da smo se sreli kod perionice, on izlazio ja ulazio da perem Brava :D Neeecu njihove fensi tamne farove, zadovoljan sam sa mojim farovima :P

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta bi rekli za ovaj? 

Da, ima da se ulozi malo u farbariju ali se vidi da auto nije havarisan. 

A kilometraza? 

9CBE488A-A4A7-459E-9CE2-70D9EC4A7AB5.jpeg

03066D92-DF35-4CCD-BADE-AB91DA313C83.jpeg

D12F673E-C1E2-4E33-ABFE-DA748109D3EB.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste restyle, onaj plavi sa prethodne strane...

Onog sto nije restyle lako odaju i otvori ventilacije unutra koji uvek izblede...

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za kvalitet izolacije, ali na svakom restyleu koji videh, volan kao da su sklapala deca u predškolskom!

Pogledajte ovaj Duletov, pre restylinga, savršeno sklopljen volan, a idite na oglase 2011+ svaki ima centimetar razmaka! Baš sam komentarisao sa Ivanom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisujem i za otvore ventilacije na starijim i za volane na mladjim :thumbup: .

Na svima su kopce airbag-a ne na srafove, nego su na onim zicama.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za volan sam i ja primetio a Ivan mi je pokazao i za tablu restajlinga, kod svakog modela je "zinulo" iznad volana.. 

Al meni sto upada u oci i smeta kod starije verzije su ventilacije koje su izbledele i kozni volani koji su 90% iscepani.. 

 

@Dule 021 80k presao, al ga je zena vozila pa pomnozi sa 3 :lol:

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Danilo1 said:

Al meni sto upada u oci i smeta kod starije verzije su ventilacije koje su izbledele

Sad me podseti, a izvinjavam se za off - ako nekome zatreba za zamenu izbledele, polomljenih krilaca koja se ne mogu popraviti, itd. - ima covek i drugih novih delova iz originala, pa sacnite. S obzirom da je polovnjak oko 2000 kinti u Indjiji, ovo je bagatela: https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Enterijer/Fiat-Bravo-od-2007-Konzola-oko-radia-NOVO-53007137-oglas.htm

 

Untitled.thumb.png.32f35d75bc4232b4ce9113854c9907e2.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, dekirs said:

Bravo nego sta, necemo da hvalimo fauve ekipu :D

Samo ću da vas podsetim da u temi učestvuje i čovek sa ove dve majice u svojoj kolekciji B)

 

5c62c965a6cb9_Golf1Gtishirt.thumb.jpg.fd1bf8c57289ba156920d739d8563b07.jpg5c62c9855802b_Golf2Gtishirt.thumb.jpg.c43ac89dede97feb2d119720cba891e8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff mene su izluđivali maslinasto zeleni otvori na mom Bravou! Da ga nisam prodao, menjao bih ili farbao garant!

@dekirs

Roze je baš muževno!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, totti said:

Samo ću da vas podsetim da u temi učestvuje i čovek sa ove dve majice u svojoj kolekciji B)

 

5c62c965a6cb9_Golf1Gtishirt.thumb.jpg.fd1bf8c57289ba156920d739d8563b07.jpg5c62c9855802b_Golf2Gtishirt.thumb.jpg.c43ac89dede97feb2d119720cba891e8.jpg

 

Oprosticemo ti tvoju ruznu...proslost :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, dekirs said:

jer hoce da pukne, pa da curi antifriz a prilicno je skupa nova grana. 

ovo se uspesno resava u pazovi, resili smo marku na delti. sad se nesecam tacno, crvenu ili dve crvene ;)

Edited by cika_kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...