Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Racing??? Zato sto ima 5 racing nalepnica :rofl:

2007. godiste i 124.000 na satu, naucna fantastika...

 

Nema blue, a ono tamo dole kod upaljaca sta je, koce ga znati, ne bih rekao da je to usb...jedna delta cak koju sam gledao je imala tu prekidac, ali ne znam ni za sta...

 

Napred je poprilicno klocnuo, ili ima opruge nize ili su amorti pred kraj...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/10/2017 at 11:40 AM, Black12 said:

Koliko vidim nema blue&me al kakav mu je ovo usb?

 

Sto kaze Milutin, slabo se vidi na slikama, ali ono dole ocigledno nije fabricki USB prikljucak. Prisustvo "Blue&Me" se vidi i po dodatnim komandama Windows i Phone na volanu (cega ovde naravno nema).

Mozda je na Visteon povezan neki digitalni emulator CD sarzera, pa tu dole izveden port, posto u tekstu oglasa pise da ima USB.

Inace, tipican Sport je u pitanju ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo 2008 iz nemacke sa 140 000 na satu :D Ko god je gledao rekao je da mu je prava kilometraza. Tj ako nije, onda su se bas pomucili da poremene to u ECU. Neko mi rece da je skup zahvat i kao ne isplati se.. Ko ce ga znati :D

I meni je to cudno skoro 10 godina star a tako malo presao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racing nego sta haha ako bih ga uzeo to bih prvo skinuo haha, bila su u nas jos 3 sport ni jedan nije presao preko 140 000 nez zasto, sad jel ovaj vracan ili ne ko ce mu ga znati evo npr. ovaj 

 

asdsads.jpg

http://www.olx.ba/artikal/23390723/fiat-bravo-1-9-multijet-150ks/ 

 

prodat je meni je otisao za dlaku kontaktirao sam momka koji ga je uzeo kaze da je sve extra

usb prikljucak sigurno nije fabricki al eto mozda funkcionise, i mni izgleda da je naprijed potonuo ili je sto kaze kolega spusten, naravno dok se ne vidi pogledati nista se ne zna...pozz 

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Evo kako da proveriš da li si seljak, švercer ili majmun:
Ako ti padne na pamet da napišeš: koja je zadnja ili zadnja za keš (a nisi ni vidio auto) , evo ti 10500KM, ima jeftiniji, može li gofl 4 u račun (a golf 7000KM), zamena za nešto sa profila...."
 
Sjajno :rofl:

Odlican je bordo (bio)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JTD nije sugurno, 124k kilometraza isto tesko i racing paket opreme :D 

 

On 2/10/2017 at 0:53 PM, dekirs said:

Ja sam uzeo 2008 iz nemacke sa 140 000 na satu :D Ko god je gledao rekao je da mu je prava kilometraza. Tj ako nije, onda su se bas pomucili da poremene to u ECU. Neko mi rece da je skup zahvat i kao ne isplati se.. Ko ce ga znati :D

I meni je to cudno skoro 10 godina star a tako malo presao..

 

 

moze auto i sa 200 000 da bude odlicno ocuvan , moj ima 198 000 i nista ne cvili niti je nesto oguljeno ,sve zavisi kako je odrzavan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, na mom se pogodilo i da na dijagnostici pise tacna km.. Volan, menjac, sedista.. sve je ocuvano bas. ne znam koliko je merodavno ali i dpf je izdrzao 140 000 koliko mu svi predvidjaju :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, salerg said:

JTD nije sugurno

 

JTD (UniJet) je u C klasi Fiata zavrsio pricu jos na Stilu (2004. se pojavio MultiJet 16v prve generacije).

Ali nasi prodavci vole da napisu po oglasima JTD i na novom Bravu.

Neki zbog neznanja, a neki u zelji da naglase da je rec o provereno robusnom 1.9 bloku :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, dekirs said:

Slazem se, na mom se pogodilo i da na dijagnostici pise tacna km.. Volan, menjac, sedista.. sve je ocuvano bas. ne znam koliko je merodavno ali i dpf je izdrzao 140 000 koliko mu svi predvidjaju :D

 

 

Kako mislis izdrazao 140 000 hiljada, ja ga jos uvek imam i nemam  problema zbog toga :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, dekirs said:

Ne znam svi su rekli da crkava oko 140 000.. Meni nije skroz crkao mogao je da se popravi al senzori su pobrljavili..

 

i ko ti je i kako ugasio dpf sa pokvarenim senzorima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi. :)

Evo, pregledao sam celu temu i želeo bih da vam se svima zahvalim jer ste mi puno pomogli u odabiru automobila. Definitivno bih uzeo Bravo 1.9 mjet, 120 ks.

E sad, naisao sam na jedan zanimljiv na oglasima, pa me interesuje vase mišljenje, primedbe, sugestije...

 

https://polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9594932/fiat-bravo-19mjet-bukvalno-nov

 

Untitled.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam naslov (zamena i prodaja) ti govori da malo pripazis tj. bolje pogledas auto (ne moze biti nov) a ni kao nov to godiste , moze biti dobro odrzavan -- km mi je nesto mala za to godiste , na oko tj. ovako na oglasu izgleda ekstra .......... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda na slikama.....fali mu samo "Bravo" pozadi :) kilometraza je dosta mala za to godiste kao sto rece kolega, ali opet najbitnjije je stanje auta a to je najbolje proveriti u nekom dobrom servisu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gale013 Cim vidim da na oglasu pise ne vodi se na prodavca je gasim stranu. Ili je preprodavac ili ako nije imao para da ga prevede taj nema para ni da odrzava auto. Za ovaj oglas od mene :thumbdown: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem nisam pogledao ni oglas kako treba. Jeste preprodavac, covek bar to ne krije sto je ok ali ja nisam ljubitelj takvih kupovina narocito ne za toliko para.

Ja bih pre isao da gledam Bravo koji glasi na prodavca i koji je u vlasnistvu bar 2-3 godine. Pa na osnovu onoga sta stoji u servisnoj knjizici (ako postoji) pitao da odemo do nekog majstora u koga imam poverenja da ga pregleda pa tek onda dogovor, ili da gledas iz uvoza sa servisnom knjigom od preko i sam onda odradis sve servise koji su potrebni, naravno ako moze da se pregleda kod majstora jos bolje bar znas koliko treba da ulozis. 

Bilo je o tome reci ovde ko zna koliko puta, ako gledas auto za onoliko para koliko imas onda gresis, racunaj da ce ti trebati bar 300-500 eur za nepredvidjene troskove ili popravke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...