Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Kad sam video godište i cenu, pomislih da mu fale točkovi, motor i ko zna šta još. :) Prodavac je ili greškom, ili neznanjem napisao da auto ima 1.4 TJet dizel motor, a znamo da je to turbo benzinac. 

Šta god da je u pitanju, sa slika ne vidim u čemu je problem, tj. zašto mu je ovako niska cena za to godište. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledam preko telefona i ne mogu da vidim uveličane slike, ali mi se tako čini da su iz inostranstva. A ako je tako, onda je opet u pitanju klasičan lažni oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam mail naravno.... I mene zanima dali se neko zeza ili sta vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saga se nastavlja... Kontaktirao me covek ili zena... Ja sam vec kupio auto pa ako je neko zainteresovan.... Ovo je odgovor u celosti....

 

Quote

 

Dobar dan,
 
Žao mi je zbog mog pokojnog odgovor na svoj e-mail, ali sam bio vrlo zauzet radom u
zadnja dva tjedna.
Dobila sam e-mail sa svojim interes u autu, Jeste li još uvijek zainteresirani?
Auto je i dalje na prodaju!
Molimo odgovorite na engleskom jer moja srpska nije savršen, a mi cemo nastaviti Imajuci ovu diskusiju.
Pricekajte svoj odgovor!
Srdacan pozdrav
 
 
Jeste li zainteresirani?
 
Sally Ann

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno je šta nigerijci rade po Srbiji.

To mi je struka i nećete verovati kakvih sve neverovatnih priča ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao sam sa drugarom koji se dobro razume u kola i on je pogledao kola iz Vrsca, on mi tvrdi da je auto odlican i vidi se da je nov. Zaista je 2013 god i to kraj 2013 ali opet me malo plasi tolika kilometraza 140000 za 2 godine :huh: Sutra ga vozim u Stojanov na dijagnostiku i detaljan pregled pa javljam kako je proslo, kasno sam se ukljucio u temu i zahvalan sam svima na komentarima dosta mi je pomoglo ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasim ljudima ne moze covek udovoljiti. Jedni vide 10 god star auto sa 150.000 i nije im sumnjivo, a tebi sumnjivo 2.5 god star auto sa 140.000km.
Vozio se, zato je i prodat to godiste. I mi smo kupili stila 3 god starog sa 150.000km, nista cudno. Auto utegnut i sluzi dan danas, 10 god nakon toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako koji je pregazio 150kkm na otvorenom sigurno ima daleko manje radnih sati od nekog akanog po gradu, to bi bolji parametar za ocenu stanja od same kilometraze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste nije tako.

Zamislis da radis u Beogradu i svaki dan ides na posao. Tamo i nazad, bez ikakvog vozikanja 220km, puta prosecno 21 radni dan u mesecu, to ti je 4.620km mesecno. Ili 55.440km godisnje.

Racunaj da imas mesec dana godisnjeg, sto zapravo onda dodje na oko 50.000, ali imas lokalne voznje, more, do babe, dede, mame, tate, tetke, izlazak,... Ko od sale 60.000km.

 

A nisi ni kinez ni taxista. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem samo sta te plasi? 140 pise i verovatno he ta, a to je odlicno, super. Trebalo bi da mu je vec i odradjen servis, mlad auto..stvarno nerazumem.

Moj je uvezen '06 god sa 120hkm, proizveden 10.'02god. Ako je vozen, auto i treba da se vozi a ne da skapava po parkinzima i gradskoj vozjnji sa po 10hkm godisnje

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Dezurni said:

Šta su ti dizelaši. Sve pretvaraju u radne sate. Navikli na radne mašine :D

 

 

image.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezajte se vi ali mozda se neko i seca kad sam okacio Zafiru staru nepune dve godine sa 470k km!

Tad sam mislio da je to nemoguce oboriti a onda sam naleteo na Volvo V70 2013  sa 576k km a koji je izgledao na slikama kao nov.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovde problem sumnja u kilometražu, već sama kilometraža.

Čoveka brinu tih 140000 napravljenih za tri godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam ja bacio i na salu, auto je zaista lep pre njega sam vozio bravo 105ks isto 1.6 i baš sam zadovoljan ovaj ima 120 ks mada ne verujem da ima drastična razlika ... Sutra ako sve bude kako treba pišem utiske :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...