Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Vidi, tema i postoji da potražiš/potraži te.... šta Vas zanima iz njenog sadržaja. 

Malko je bezveze očekivati da nekome ne bude smor da napiše po ko zna koji put svoje iskustvo/mišljenje/viđenje određenog modela/problema/teme a da onome ko pokušava da nađe rešenje odnosno odgovor na ono što ga interesuje bude teško da pročita do sada napisano.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doso sam do 40 i neke stranice  zabolila me glava :P, koliko sam skontao auto je sasvim ok necu pozaliti ako ga uzmem al eto neko ko ga vec posjeduje moze napisati jednu recenicu valjda mu to nije smor. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod predmetnog motora obrati pažnju na usisnu granu i famozne klapne u istoj. Znači po kupovini auta obavezno uraditi skidanje i čišćenje usisne grane sa čišćenjem i razrađivanjem (eventualnim vađenjem) klapni jer je veoma čest slučaj (rekao bih samo pitanje vremena) kada će otpasti neka/neke i završiti u motoru. Zahvat je oko 100e kad radiš samo njega a još jeftiniji ako ga uklopiš u veliki servis koji takođe treba svakakao uraditi po kupovini auta.

Svakako investicija koja vredi plaćeni novac jer ćeš preduprediti ozbiljna oštećenja koja znaju da koštaju par storina pa i preko 1000e.

Ima tema i o tome na forumu pa pročitaj.

 

Sam auto kao auto je sasvim dobar, delovi i održavanje na nivou Stila sa kojim deli gomilu stvari. 

I tako, čitaj dalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mislis na pomenutog dizela ili onaj 1,4 o kom je bila prica pre?
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, @bane@ said:

Milutine ajde priznaj lepo da te je preuzela tamna strana:P

 

Ne spominji tamnu stranu, da vidis kako mi je onaj @Dezurni stavio sliku i melodiju kada ga zovem <_<

 

Preuzela me tamna strana utoliko sto sam se uhvatio u kostac sa problemima vezanim za tu tamnu stranu...sve ostalo je vozimo se pa se vozimo...postalo mi svejedno.

Afiniteti prilikom kupovine sledeceg auta - vratio bih se na benzin...a onda kada opet ne bih nasao ono sto trazim, mozda bih uzeo dizel...eto

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto bi se vratio na benzin? Ja ako bih vec morao da razmisljam i o turbu, onda samo dizelka.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, kad se vratim na benzin :) salim se ja malo, bravac je super, bice jos bolji, ali kao sto rekoh - sledeci auto - benzin samo.

Ko me zna - zna zasto, ne treba tu nista da se govori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Milutine, brate po traktoru :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodno moze da koristi i ovu moju staru profilnu, kada sam furao narandzaste felne:

 

zza7902.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/19/2017 at 11:30 AM, Ivan said:

Slobodno moze da koristi i ovu moju staru profilnu, kada sam furao narandzaste felne:

zza7902.jpg

 

Samo se ti zezaj, ali istorijska je činjenica da je Lamborghini prvo pravio traktore. Ustvari, pravi ih i danas:

 

lamborgini_tractor.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sneg ubio se.

Novi Bravo mi je uvek bio strasno lep auto. Jedino sto sam cuo za njega, a da mi se ne svidja je to sto kazu da je tvrd. Doduse, kolega koji je vozio njega i Golfa 6 kaze da je Fiat za nijansu meksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...