Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Da me niko ne razume pogresno - ali da li je realno da padate na ovakve price??? Pa iz aviona se vidi ili da je ili prevara ili zaje*ancija.

Bilo je ovakvih gluposti prilicno pre 3-4 godine na portalu "Moj auto". Secam se kada sam kupovao Brava, upravo prica koju pominje Nesa. Valjda je tamo lakse prolazilo moderaciju, uglavnom su za kontakt ostavljani neki "strani" mail-ovi i zvaka o inostranstvu.

PS: Samo da kazem da se apsolutno slazem sa Duletom (mislim, slazem se :) , covek se time bavi) - ponuda mladjih polovnjaka je sve gora i gora. Za godista npr. Brava i nekako, ima ih dosta i na lageru... Ali ovo sto pratim za sebe, par godina staro (FR Leon Mk3, Megane Mk4, DS4/5), ocigledno se zbog Corona i preko slabije kupovalo novo, tj. prodavalo mladje polovno, a i slabije uvozi - ponuda je sve tanja, maltene mrtvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da je na mene aluzija, "padam" jer znam iz iskustva drugih ljudi kao i odlicnih iskustava (do duse ne za kola) kako neko kome je za nesto "hitno" itekako ume da da ispod cena samo da ode sto pre sto nikako ne implicira da je to nesto po difoltu fake. Ovo je apsolutni fake, koji je meni bio sporan/cudan, zato sam samo i pitao to sto jesam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da ne padneš na keš za rezervaciju! Sve do tad je ok. Ali realno, iz aviona se vidi da je tablica fotošopirana, a u opisu piše pogrešna boja!

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, ficicaaa said:

Posto vidim da je na mene aluzija, "padam" jer znam iz iskustva drugih ljudi kao i odlicnih iskustava (do duse ne za kola) kako neko kome je za nesto "hitno" itekako ume da da ispod cena samo da ode sto pre sto nikako ne implicira da je to nesto po difoltu fake. Ovo je apsolutni fake, koji je meni bio sporan/cudan, zato sam samo i pitao to sto jesam.

Ja lepo napisah "da me neko pogresno ne razume" - nije nikakvo aludiranje, prozivanje ili ne daj Boze podsmevanje. A to ce ti potvrditi ljudi koji me ovde i licno znaju godinama unazad.

Nego cisto drugarska sugestija da se samo malo obrati paznja na oglas i sve je jasno. Od opisa, cene, okoline vozila...

A sto rece Deki - kome gori za novac, pa sigurno ovako ne postavlja oglas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zove me pre neki dan drugar iz Nemacke i salje link ka oglasu za jedan lep Santa Fe koji je 2650€ dok je vecina preko 4000. 
Auto bombona na slikama i ja mu kazem sto ne zove a on ne moze jer radi al je poslao poruku. Sutradan ja ga podsetim jel zvao i on zove i kaze da se niko ne javlja a onda mu stize poruka u obliku koji je Nesha spomenuo a sve na engleskom. 
Znaci prevara samo takva. 
Sto rece Flex ovo sa ovom cenom ne bi ni moralo da se kaci na oglas jer bi neko iz komsiluka odmah izvadio pare,da ne spominjem rodbinu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li i kod Poljaka bio sa fotosopiranim pancevackim tablicama :D ?

Jedno vreme su se non-stop na oglasima "pojavljivali" fake Bravci sa onom Abarth nalepnicom u dnu vrata. Kao da je bilo pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan search photo in Google: izadje lepo olx.pl sajt sa sve ovim Bravom, okacio sam tamo u grupu i resili smo misteriju:D 

Poslao sam poruku PA (PolovnimAutomobilima a ne PAncevu :P) i skinuli su oglas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakljucak price za sve koji ne pogledaju detaljnije -  ni kod babe nema dzabe :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pancevacke table :D ?

PS: Dobar Sprint :stuart: Skrin - u stilu Tottija pre par godina.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj Bravo, svajcarske table :P

Slika je od pre 3 godine, lakse mi je bilo to u citaonici da slikam nego da se ulogujem na drustvene mreze itd.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, totti said:

postavio standarde i uveo gomilu inovacija

innovation aussie GIF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momak iz fiat bravo FB grupe je bio na nekom SAT testiranju kocnica po raznim uslovima.

 

Bravac 2.0mjet - prvo mesto. 

Muta Nikolic i ja kazemo - sve je to normalno...

 

20201023_001706.thumb.jpg.5bd5085b2319d5de79ac88a79d675f53.jpg

 

FB_IMG_1603404746174.thumb.jpg.2302bdbdae1c6068bd23493debfe4b08.jpg

 

20201023_001642.thumb.jpg.9a74e56a7407b34efee1d66267416a25.jpg

 

Ps - ne mogu da linkujem video. Ukinuli...

 

 

 

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto kombinovano. Suvo pa u odnosu na suvo mokro pa u odnosu na to blatnjavo...ako sam dobro razumeo.

Ako neko moze neka baci link za epizodu...ja nesto ne postizavam ovih dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je Golf dvica ubedljivi pobednik :thumbsup: .

Odgledao sam u nedelju, poredjenje kocenja sa 80 km/h po suvom, mokrom i glibavom kolovozu (prica oko izvlacenja zemlje sa poljoprivrednih masina na asfalt u ovo doba godine).

Minus je sto su sa suvog asfalta uletali na mokro/glibavo, drugo, vozaci su razlicito (bolje) reagovali u kasnijim pokusajima dok se nisu ustosili... Ali okvirno (i ocekivano) se dobija neka realna slika koje su te razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...