Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

icu cu u petak-subotu da bacim pogled, zanima me kako mu ovaj spojler na petim vratima stoji, pa cu javiti utiske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji mu kao saliven ;) Za dvadesetak dana nove fotke... :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujte neocekivano :) . Mali off - po mom ukusu bas lepo stoje ti diskretni, fabricki kacketi na Fiatovoj C klasi - i na starom Bravu, Stilu, novom Bravu... Sto kaze moj drugar kada ga je nakratko skidao - sitnica, a tek kad ga maknes vidis koliko je auto vizuelno "siromasniji".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpisujem :) I "suknjice" na novom Bravu su diskretno perfektne :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ovi sa sport opremom su toliko dobri, da ne mogu da prezalim sto ih nije bilo u ponudi kada sam ja kupovao Bravo... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sam se ja pritajio i iz prikrajka pratim ovu temu :) , vec sam jednom za Stila tresnuo solidne pare kada je tek krenuo da se uvozi kao polovnjak.

Vidim i ovim mladjim Bravicima 2010., 2011. bas lepo pada cena, a i ima ih i prilicno u Emotion opremi.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tako tresnuo i za Stila (7200E) i za Brava (8600E) - jbga, to je cena ako hoces da vozis aktuelan model. Kada sam uzeo Stila u NSu se mogao tek videti gde koji, posle par godina bilo ih je na svakom cosku i onda sam presao na Bravo. Bravo je jos uvek redak na ulicama, ali sada je vec cena i vise nego konkurentna, pa ih ocekujem sve vise - znaci, uskoro ce morati zamena... :)

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodge Dart ili neki derivat . Teško da će biti nešto treće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Us*ali su motku Zabari u C klasi totalno, bar po meni.

Fiat je izbacivao nove modele (Bravo-Stilo-Bravo) na 5-6 godina. Em prodaja od starog Brava konstantno rapidno pada, em novog modela C klase ni na vidiku. Lancia pukla, jedino je Alfa izbacila Giuliettu koja je jos uvek relativno nov model. Takodje nema ni nekog sada popularnog crossovera.

Sto kazete, kao Spiderman kad se popne na Beogradjanku - u ku*ac, gde cu sad :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bez Freemont-a ne prodajem Brava :)

auu Dovla , upisujem se u taj klub :)

mada za godinu-dve mozda bi uzeo Insigniu ili Passata

Edited by Lord Markus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, u potrazi sam za novim (polovnim) autom. Da li je neko gledao ovaj auto

cxca4663.jpg

http://www.polovniau..._mjet_emotion/.

Utisci na prvi pogled....

Ovako na oko, spolja deluje fino.

E sad unutra, meni je malo sumnjiv ovaj volan, nesto mi je "saren" - mi smo pogledali 6-7 komada i nijedan nije imao ovoliko nijansi na volanu.

Ne znam, mozda takav i treba da bude.

ovaj auto stoji na oglasima vise od 6 meseci!

da je odlican brzo bi otisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 5 godina, kad se sit navozam, doći će neki 500XL :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu se nameće pitanje - šta dalje? :)

Sto se mene tice - verovatno Insignia ("Svabo" sa italijanskim srcem i dizajnom :D )...Mada me vuku i ova SUV resenja tipa Sportage-a...Videcemo, sve zavisi od stanja na racunu...Freemont mi se nesto ne svidja, tj. spolja mi deluje zastarelo - mada,ako bude konkurentan cenom (kao i svi Fiati), ko zna...

Edited by Mirko_NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi definitivno....plavi mi se ne svidja boja...a ovaj treci....rekao bih da je potroseno to...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja se lomim izmedju pezoa 308 i novog brava. Varijanta koja me interesuje u oba slucaja je 1.6 dizel.

Da li je neko skoro video neki primerak koji je vredan paznje. I bilo bi lepo da je emotion oprema.

Jos nesto me interesuje. Primetio sam ali jako retko u oglasima da je ponekad onaj displej izmedju cajgera malo bolje odradjen tj nije crna pozadina sa narandzastim slovima nego je kompletno narandzasta i malo podseca na displej od alfe 147.

http://www.youtube.com/watch?v=Yva70nt1z1k

Ukojoj varijanti dolazi ovakav displej, neuporedivo je lepsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam 100% siguran, ali mislim da je to "stara" tabla tj, da se stavljala nešto kratko 2007. i to je to... ako sam u pravu, onda 1,6 dizel i ovu tablu nećeš (bar ne bi trebalo) naći zajedno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Nudi mi se Bravo 1.6 od 90KS kraj 2010 godine.

Zna li netko nesto o tom motoru i koja je razlika u verzijama od 120,105 i 90 KS.

Zasto su ti sa 90KS retki i od kada se ugradjuju ti motori.

Danas sam prvi put cuo da ima 1.6 MJT od 90KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

120KS je Euro 4, a 105 i 90 su Euro 5. 90 se ubacuje od 2009.pa su verovatno zbog toga ređi... kakvi su šta su... veze nemam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko ih ima, ali 90ks na tu težinu ja ne bih ni u razmatranje uzeo. Možda ako je prioritet niža potrošnja i čisto gradska vožnja, ali verujem da bi se pokajao vrlo brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...