Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Servis veliki je ~40000rsd (uključuje i mali), a samo mali oko 10-11000rsd. 

 

Naravno, mnogo zavisi gde i šta ugrađuješ i sipaš, možeš proći i duplo jeftinije, a i duplo skuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta od delova u velikom servisu treba sem seta za zupcenje I vodene pumpe? Ne racunam mali servis ( ulje I filteri)

Nesto mi to mnogo sto si rekao!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bi trebalo da je toliko. Ruke su oko 5000 dinara a delovi ne prelaze 20000.

To izadje 25000 ugrubo bez ulja I filtera.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i cena je pristupacna! cim je dugo u oglasima neki problem poseduje obzirom da je cena niza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim volan je toliko izguljen pa je verovatno da je presao barem duplo ovoliko. Kod mene na 160000 je jedva poceo da se guli na par mesta (Dovla se verovatno seca) a kod ovoga je donji deo ceo odran (ako se malo bolje pogleda lepo se vidi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa klasican Emotion! ima jace opreme ali ovo je najjaci standardni paket!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhah pa  nije idealna ali na tih njegovih "150000" nema sanse da bude ovakva :p

Edited by Ticma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim ovaj automobil duze vreme cena mu je bila 5600, buni me sto ne drzi cenu ako je dobar auto drzi cenu ovako ne znam... Daleko sam da bih ga pogledao da puknem pare samo da bih ga video ne ide

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim volan je toliko izguljen pa je verovatno da je presao barem duplo ovoliko. Kod mene na 160000 je jedva poceo da se guli na par mesta (Dovla se verovatno seca) a kod ovoga je donji deo ceo odran (ako se malo bolje pogleda lepo se vidi).

A na Bravu je koža na volanu bila odličnog kvaliteta do 2009. :)

Moj Bravo je 2008., znači ima tu tanku kožu preko volana (na modelima od 2009. su popravili kvalitet).

Bio je u super stanju dok moja žena nije provozala auto 10-ak puta. Koža je pukla na dva mesta sa leve strane, tamo gde najčešće stoji ruka dok se mota. Njoj se znoije ruke, natopi se kvalitetna" koža i kada kreneš sa gradskom vožnjom - ode u p.m. Posle sam ga ja ljuštio da bude koliko-toliko ujednačen, pa sam napravio haos od njega.

Isto je bilo i sa prošlim i sa pretprošlim autom. Kupio sam volan kao nov za Alfu 156 i uništila ga je za par meseci. Na Stilu sam volan presvlačio kod Sove i isto, za mesec-dva se izlizala koža sa leve strane.

Kupio sam joj rukavice, pa se nadrkala... Od tada sam se oprostio od izgleda novog volana... :)

Edited by HijackerNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa klasican Emotion! ima jace opreme ali ovo je najjaci standardni paket!

 

Daleko od toga da smatram da je malo ili da treba bolje, ali ne volim te komentare tipa najjača oprema/najbolji na oglasima/bez dinara ulaganja/ful(obavezno sa jednim L ) fulova i slično.

Jednostavno je to laž isto kao i da spuste kilometražu. A zar nije i sport oprema bila mogućnost kod tih modela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste. Ali sport oprema I nije najbolja. Ima automobila sa paketima koje su ljudi narucivali za sebe. Video sam jednog sa spojlerima na pragovima a imao je sve ko sport sem sedista. Automatsku klimu tempomat navigaciju panoramu kozu xenone fabricke woofer blue and me I ostale zezalice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema narod para.... Mora da padaju cene, verovatno je zreo za mali veliki servis, diskovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...