Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Dugmetara, ali i za Bravo porazavajuci rezultati prodaje:

s.thumb.jpg.f872e9a450adc989e095e5c24baa42d6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam već da mi je neshvatljivo, kako je Bravo kao model loše prošao... Dizajn, motori, pa i pouzdanost je odlična!

@MS PK

Na centralnoj konzoli milion dugmića!

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se to sa dugmićima baš sviđa, nekako je "futuristički" :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me sta mislite o ovom dizel motoru (1.6 multijet 66KW/90KS), prednosti i mane, pouzdanost, performanse, ekonomičnost... Poređenje sa drugim verzijama motora, je li dobra opcija ili birati nešto drugo za uloženo-dobiveno? Konkretno, zagrijao sam se za ovaj model sa pomenutim motorom u njemu: 

 

Screenshot_21.jpg

https://www.olx.ba/artikal/30821135/fiat-bravo-2008-god-1-6-diesel-66-kw-kao-nov/ 

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen ; dodao napomenu o motoru u tekst poruke nakon spajanja tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Član Foruma @Jakac je predstavio takvog Brava na Forumu:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/66311-nuova-bravo-16-m-jet-90hp/

 

Iako je tema otvorena krajem 2014. godine, čovek je bio skoro na Forumu, pa će sada videti notifikaciju i možda napisati malo detaljnije svoja iskustva. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto mi danas pade na pamet da posetim caloboo aplikaciju, koju nisam vodio, ispostavilo se, zadnjih godinu dana. Odradio sam printscreen koliko me je Bravo kostao za tih 5 godina, pa rekoh mozda ce nekom biti od koristi!

 

Bravo odrzavanje.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam se lepo izrazio.
Znam za sajt, na istom postoji link za Play Store koji izbaci "item not found".

049ddf92b39b60a9879188a17e401049.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se uloguješ izgleda...:

 

Quote

 

"Android aplikacija "Caloboo Servisna Knjižica" Vam omogućava da brzo i lako koristite Caloboo servis preko Vašeg pametnog telefona. Pre samog korišćenja aplikacije, potrebno je da otvorite korisnički nalog. Nakon instaliranja i pokretanja aplikacije, biće potrebno da unesete korisničko ime i lozinku kako biste imali pun pristup.

 

Minimalna potrebna Android verzija: 4.2 Jelly Bean

Optimalna Android verzija: 6.0 Marshmallow

 

Trenutno, android aplikacija "Caloboo Servisna Knjižica" nijedostupna preko postojećih android prodavnica. Aplikaciju možete instalirati tako što ćete preuzeti .APK datoteku, a zatim je pokrenuti na Vašem pametnom telefonu ili tablet uređaju.

 

Podelite sa prijateljima i pomozite da sakupimo što veći broj korisnika"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj pitaću Nemanju, tvorca, šta se dešava!

 

Zadnji info, biće update do nove godine, a sa njim i aplikacija! Bar tako mi je obećao!

Do tad samo preko browsera

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jocifer93

 

Loše slike za oglas, faktički se i ne vidi ništa osim da auto stvarno postoji. :D 

Nekako mi se ne dopada unutra, previše umorno izgleda...počeo da se cepa tapacirung vozačevih vrata, ni njegovo sedište nije sjajno, oprema sa običnom klimom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...