Jump to content
FAS Goran
italiano

Fiat Nuova Bravo - saveti/mišljenja/iskustva pre kupovine

Recommended Posts

Posto sam dobio neku ponudu za zamenu, voleo bi da mi neko samo ukratko da dobijem informaciju kakav je bravo sa 1.4 motorom i uopsteno kako se novi bravo pokazao u kvalitetu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti prodaješ 500L 1.4?
I pitaš i dalje kakav je Bravo sa 1.4 motorom? :)

 

A Bravo je po meni odličan automobil. Mada bih za sebe birao barem 1.6mjet.


I  ako ti nije do novca nemoj menjati.

Manje-više će isto da vuku i da troše, možda će Bravo biti za nijansu ubedljiviji i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kum juri Bravo i nesto nije u redu.

Preskupi su u oglasima. 150ks nema ispod 6000eur

Vec se lomim da prodam moj i da pazarim nesto drugo, ali za te novce bas nema nista drugo da se kupi, a da valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da pitam da li smem da skinem akumulator na 24 sata (kako bih ga malo dopunio kod kuce).

Hocu li posle imati nekih problema sa nekim code-ovima za paljenje ili za radio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi da li je neko video ove automobile uživo, da li vrede te pare?, 

ovi dole...:)


Edited by Gillespie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne valjaju ovim našima računice nikako.

Meni bi trebala za Stila 2004 i 1. premijski stepen da bude registracija 27 000.

 

Za te pare registrujem Brava 1.6mjet 2010 i još mi ostane za jedan rezervoar i kafu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono... čovek spremio 7000€ za auto, a mnogo par hiljada dinara razlike u registraciji :) 

 

Ja mogu ovaj da preporučim kao extra primerak... gledao sam ga, znam čoveka tako da ono... ako je neko zainteresovan mogu da saznam donju cenu :) 

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5932003/fiat-bravo-16-mjet-dynamic

 

p.s. Aj neko od modova da stavi sliku ja nisam sad pri kompu na kome to mogu lepo da uradim :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono... čovek spremio 7000€ za auto, a mnogo par hiljada dinara razlike u registraciji :)

 

Ja mogu ovaj da preporučim kao extra primerak... gledao sam ga, znam čoveka tako da ono... ako je neko zainteresovan mogu da saznam donju cenu :)

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5932003/fiat-bravo-16-mjet-dynamic

 

p.s. Aj neko od modova da stavi sliku ja nisam sad pri kompu na kome to mogu lepo da uradim :D

Nisam spremio 7000 evra za auto, nego oko 6 i ako uspem da spustim cenu za veliki servis, par hiljada dinara znači puno verovao ti ili ne, a da je ovo normalna država i da nema prevaranata na svakom ćošku onda iskreno ne bi ni gledao auto preko 5000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...