Jump to content
FAS Goran
Vuchina

Dolazi hladno vreme, a garaže nema...

Recommended Posts

Sauna, ustvari tursko kupatilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako nemate garažu onda je ovo pravo rešenje za vas

 

122724-garaza.jpg

 

Ako već imate vlastitu garažu, onda je to dobra stvar. Ali postoje mnogi koji ne mogu da priušte sebi garažu i automobile parkiraju ispred zgrada i kuća. Ovaj izum je idealno rešenje za sve situacije, bili kući, na poslu ili išli kolima negde na odmor. Ovaj univerzalni šator zaštitiće vaše vozilo od svih vremenskih neprilika i smanjiće mogućnost krađe vašeg četverotočkaša.

 


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko parkira na duze auto u uscu u garazi trznog centra , posto se parking ne placa ? da li je neko ostavljao auto danima , deluje mi kao zanimljivo resenje za nekog ko ne vozi auto zimi cesto , mnogo je toplije , cuva se akumulator :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se tamo tripujem da ostavim i na 1,2s dok sam u TC-u a kamoli da ga ostavim na duze :D

Da li imaju kamere tamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam u Tempu na Vilinim Vodama jace od 7 godina, i normalna stvar je bila da ljudi ostavljaju automobile, leti dok su na odmoru, ili u toku zime (citaj snega), verovatno sto je jedan deo parkinga natkriven, zato sto je osvetljen, pokriven video nadzorom.

 

U principu nikome nije smetalo sto se tu ostavljaju automobili. Bila je neka ekipa pametnajkovica iz obezbedjenja koja je htela da skoloni tri ostavljena auta (Seat ibiza, tri ista auta, neka Rent a car agencija je bila u pitanju), zvali su parking servis, odgovor koji su dobili je, da nisu nadlezni za odvozenje vozila sa privatnih parkinga.

 

Tako da ne vidim zasto ni u garazama Shopping mall-ova, ne bi bilo parkiranje moguce u toku zime, bitno je samo da je ulaz na isti besplatan t.j. da nema uzimanja kartica na ulazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde su zvali parking servis, a ovi ih oduvali na keca, kao nije nasa nadleznost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usce I delta sity cini mi se da nemaju nikakvu naplatu parkiranja?

 

Mislim da nemaju, za usce sam cak siguran, nema rampi za ulaz, samim tim ni evudencije kada si usao na parking.

 

 

Beli,

 

A za lopove, pa na spostvenu odgovornost, blizu ulaza u TC, na mestima kojima prolaze posetioci stalno....mada ni to nije sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako oni operisu u sred bela dana, sta bi bilo nocu i kad primete da auto duze stoji na tom mestu, mogu samo da se dosecam ... ja zimi parkiram na ulici ispred komsijine kapije, pa uvek sklonim plocicu i dokumenta iz auta ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad u nedelju posto lose vreme bilo umesto na interu okupili se ljudi dole u garazu u tc usce, ulazna rampa se zatvara oko 23h al izlaz je otvoren jos, kaze mi drugar da je jednom izasao u 04h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram zidati garažu u toku ove godine, srećom imam stara vrata, poprilično zdrava.

Zanima me, kako najbolje da ih obradim. Stoje oko 20+ godina, ali na suvom, pod krovom.

Da li nakon čišćenja mazati reaktivnom da skine površinsku, pa zaštita prije laka? Neću zbog posla imati više od 2 dana u komadu za to, kako je najbrže?

 

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to se ne brinem :D
Dvodjelna su, dva kombija ima da ostanu kabrio :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...